Adetim geçikti... ?

13 gün adetim geçikti 20-25 gün önce erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girmiştik. vajinama ya da üstüne falan boşalmadı. ters ilişkiye girdik o sırada boşalmış o pozisyonda arkama geldiyse menisi hamile kalmamı sağlayabilir mi. bu arada bakireyim.

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Tamamen ve pskolojik ve havalardan. Aynı durumda 17 gün gecikmişi var.. Papatya çayı falan iç kanamayı hızlandırmak için. Soğan suyu gibi yöntemlerde vardı bir araştır derim.. Olumsuz düşünüp o pskolojiye girdikçe bu süren uzadıkça uzar. Millet birlikte olarak hamile bırakamıyor eşini bu ihtimalle imkansıza yakın hamile olman

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• arkadan ilişkiye girip nasıl bakire oluyorsun anlamadım? nasıl hamile kalınır bunu da bilmiyorsun ama yatıp kalkmayı biliyorsun? o spermler erkek kadının içine boşaldığı zaman bile kolay kolay tutmazken umarım o kaza sonucu hamile kalırsın da burda "bebeği nasıl aldırıcam" diye sızlandığını görürüz. aptal cahil seni git sevişmeyi öğren de gel

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Daha önce gecikme oldu mu bu kadar hiç?

0|0
    0|0
  • alsan pençesi çayı al bir kaç gün düzenli iç düzelir. + anal işlerini bırak, bir ömür kilodun boklu gezersin.

0|0
    0|0
  • Bakire degilsin sen sadece vajinadan iliski olmadigi icin kendini bakire saniyorsun. Evlenecegin adama de bakim hersey yaptim anal bile yaptim oral tecrubem var de. Senin o bakireyim dedigin zar'i umursicakmi. Ve hamile degilsiin

0|0
    0|0
  • Bakire kizin vajinasi uzerine bosal icine sokma o yolunu bulup rahime gider onda bile risk var ne olmus oluyor bakir3de hamile kalir

0|0
    0|0
  • olmazda arkadan yapma sakıncalı

0|0
    0|0
  • Dua et hamile kalma

0|0
    0|0
  • anal ilişkiye girip nasıl bakireyim diyebiliyorsun ya. ne olur yapmayın böyle şeyler. ya adam insan gibi ilişkiye girin ya da anal filan yapmayın. işin dini boyutuna girmeyeceğim her kul kendi günahını çeker fakat kendine saygın olsun biraz

0|0
    0|0
  • Sende bakireysem biz ne oluoz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bakire insanın hamilesi kalması imkansız sınırlarında diyorlar ama minik bir ihtimal belkiii. Bir test yaptır.

0|0
    0|0
  • bakirelerde hamile kalır.

0|0
    0|0
  • Hayır 😂😂

0|0
    0|0
  • 13 gün gecikme biraz fazla sanki. Benim 5 gün gecikti feci stres yaptım. Bence bir test yaptırmalısın. İdrar testi olabilir

0|0
    0|0
  • Biri bana açıklıyabilir mi bu nasıl bakirelik?

1|2
    0|0
Yükleniyor...