Vajinadan gaz çıkışı?

ilk olarak 18 yaşındayım ve bakireyim kimseyle sürtünerek bile ilişki yaşamadım ve mastürbasyon yaparken asla bir şey sokmam, dün akşam mastürbasyon yaparken doggy pozisyonundaydım ve bir ara içime sanki hava kaçtı sonra mastürbasyon bittiğinde normal yürürken falan vajinadan gaz çıkışı oluyodu bazen pırt diye de bir ses çıkıyodu bazen oturduğumda ya da kalktığımda da aynı şey oldu ben de merak ettim acaba bu nedir?

0|1
1033

En İyi Erkek Görüşü

• Sizdede ne vajina varmis. Herşey cikiyor arkadaş yok siyah renk sivil yok kirnizi bordo sari mavi. Yok hava yok kan. vay arkadaş. Bu kadar kimyasal nükleer bomba da bile yok

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• gaz degil hava atimi genislikten kaynaklaniyor icine hava girdigi icin oluyor bir zarari yok sadece rahatsiz edici normal bisey yani

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 32

• yahu şu ks kızlarında da ne gaz var arkadaş.
    Bari hükümete haber verelimde bakü- tiflis- erzurum doğalgaz boru hattına sizi de dahil etsinler.
    gaz boşa gitmesin..

1|1
    0|0
  • Mujde petrol bulundu sende

1|2
    0|0
  • İçinde biriken havadandır bu anormal bişey değil.

1|1
    0|0
  • Zar patlamış sibop hava kaçırıyor

0|5
    0|0
  • Normaldir endiselenme

1|0
    0|0
  • Normal bir durum

1|0
    0|0
  • Normaldir merak etme ☺

1|0
    0|0
  • ilginç

0|0
    0|0
  • Korkma normal durum, tabi veteriner olduğum için ineklere dayanarak söylüyorum, insanda da normaldir muhtemelen

0|1
    0|0
  • gaz kaçağı var demekki igdaş ı bir ara istersen :D

0|1
    0|0
  • kalktı

0|1
    0|0
  • contadan yapar musuru bozmusun kos olum parcacidan 94 sahin musuru al gel takalim ablana cayda soyle bize

0|0
    0|0
  • Mast yaparken delik genişlediği için sadece o anlık içine hava kaçmıştır, abartılacak birşey yok

0|0
    0|0
  • İçeri giren hava çıkıyor ilk birlikteliklerde çok daha fazlası olur

0|0
    0|0
  • Seks sırasında da olur. Buna vaginal fortus diyoruz 😂

0|1
    0|0
  • doktora görün

0|0
    0|0
  • ceyranda kalmissin

1|1
    0|0
  • Sekste olur da bu neden

0|0
    0|0
  • hava kacmıs :D

0|0
    0|0
  • Hava tekrar cikiyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 9

• gayet normal bu :D

1|1
    0|0
  • Gülme krizine girdim resmen yaa😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Gayet normal bu olur bazen. Fakat vajinaya bisey sokmuyorsan doggy pozisyonu neden onu anlayamadim

0|0
    0|0
  • buda iyi değil ya bakiresin ama devamlı mast. mast yaparken kaslar gevşer içi ıslanır kasılma şiddetliyse içi açılıp kapanır işte genişliyo zamanla

0|1
    0|0
  • seks esnasında oluyo genelde ama bazen adet dönemlernde de olabiliyo bu

0|1
    0|0
  • Aahhahahaha ya amindan osuruyo

0|2
    0|0
  • bende de oluyor bazen. nedeni ne bilmem. önden osuruyorum gibi oluyor. hemde çok sesli.

1|1
    0|0
    • zort zort :) bu normal bişey sonuçta kızlık zarınız tamamen kapalı bişey değil...

• Olur arada öyle

1|0
    0|0
  • Gunde en az 100 kere soruluyor bu gaz neyin gazı biri aciklasin artik bilinclenelim vajinada gaz ne ariyor havamı sıkışıyor 22 yildir vajinam var bir gaz kacirdigini gormedim

1|1
    0|0
Yükleniyor...