Vajinadan gaz çıkışı?

ilk olarak 18 yaşındayım ve bakireyim kimseyle sürtünerek bile ilişki yaşamadım ve mastürbasyon yaparken asla bir şey sokmam, dün akşam mastürbasyon yaparken doggy pozisyonundaydım ve bir ara içime sanki hava kaçtı sonra mastürbasyon bittiğinde normal yürürken falan vajinadan gaz çıkışı oluyodu bazen pırt diye de bir ses çıkıyodu bazen oturduğumda ya da kalktığımda da aynı şey oldu ben de merak ettim acaba bu nedir?

0|1
10|33

En İyi Erkek Görüşü

• Sizdede ne vajina varmis. Herşey cikiyor arkadaş yok siyah renk sivil yok kirnizi bordo sari mavi. Yok hava yok kan. vay arkadaş. Bu kadar kimyasal nükleer bomba da bile yok

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• gaz degil hava atimi genislikten kaynaklaniyor icine hava girdigi icin oluyor bir zarari yok sadece rahatsiz edici normal bisey yani

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• yahu şu ks kızlarında da ne gaz var arkadaş.
    Bari hükümete haber verelimde bakü- tiflis- erzurum doğalgaz boru hattına sizi de dahil etsinler.
    gaz boşa gitmesin..

1|1
    0|0
  • Mujde petrol bulundu sende

1|2
    0|0
  • Zar patlamış sibop hava kaçırıyor

0|5
    0|0
  • İçinde biriken havadandır bu anormal bişey değil.

1|1
    0|0
  • Normaldir merak etme ☺

1|0
    0|0
  • Normal bir durum

1|0
    0|0
  • Normaldir endiselenme

1|0
    0|0
  • ilginç

0|0
    0|0
  • Korkma normal durum, tabi veteriner olduğum için ineklere dayanarak söylüyorum, insanda da normaldir muhtemelen

0|1
    0|0
  • gaz kaçağı var demekki igdaş ı bir ara istersen :D

0|1
    0|0
  • kalktı

0|1
    0|0
  • contadan yapar musuru bozmusun kos olum parcacidan 94 sahin musuru al gel takalim ablana cayda soyle bize

0|0
    0|0
  • Seks sırasında da olur. Buna vaginal fortus diyoruz 😂

0|1
    0|0
  • ceyranda kalmissin

1|1
    0|0
  • İçeri giren hava çıkıyor ilk birlikteliklerde çok daha fazlası olur

0|0
    0|0
  • Mast yaparken delik genişlediği için sadece o anlık içine hava kaçmıştır, abartılacak birşey yok

0|0
    0|0
  • Sekste olur da bu neden

0|0
    0|0
  • doktora görün

0|0
    0|0
  • hava kacmıs :D

0|0
    0|0
  • Eski kız arkadaşında da oluyordu. Vajinan geniş galba bide tombiksen onunda etkisi olur

0|0
    1|0
    • 1ay

hayır çok zayıfım ama işte doggydeyken bir an hava kaçtı içime

• 1ay

Daha öbce doggy de ilişki yaşadın mı?

• 1ay

hayır hiç ilişkim olmadı

• Hava tekrar cikiyor

0|0
    0|0
  • hava giriyor işte

0|0
    0|0
  • Geçen bende gidip gelirken gaz çıkmıştı vajınasından

0|0
    0|0
  • Hem de doggyde...
    Bir de iplik tanga olacak var ya
    Offf bak manzaraya sen 😀

0|0
    0|0
  • Yaparken içerdeki kaslar gevşeyince hava kaçırmışsın

0|0
    0|0
  • Çok tatlı aşık olma nedenim

0|0
    0|0
  • meme yapmış hanım abla :D doggy pozisyonunda havasının alınması gerek :D

0|0
    0|0
  • Şunu bir yere yaz ilişkiye girmeye başladığın zaman vajinan dan öyle sesler gelecek ki patnerine valla osurmadım diyeceksin o derece yüksek ses :D ayrıca o ses gaz değil bir şekilde hava içeri giriyor yani koku olmuyor

0|0
    0|0
  • Bence bünyesel fizyolojik birşey masttan dolayı içeri hava doluyor sende olabilir sorun olacağını sanmam ama mast yapma istersen daha fazla

0|0
    1|0
  • Fazla mast yapma, mast yaparken rahim bölgen gevsiyor hava giriyor, sonra isin bittikten sonra daraldikca havayi geri disari cikariyorsun...
    Durup duruken babanin yaninda falan cikar, rezil olursun..

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 9

• gayet normal bu :D

1|1
    0|0
  • seks esnasında oluyo genelde ama bazen adet dönemlernde de olabiliyo bu

0|1
    0|0
  • Gülme krizine girdim resmen yaa😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Gayet normal bu olur bazen. Fakat vajinaya bisey sokmuyorsan doggy pozisyonu neden onu anlayamadim

0|0
    0|0
  • buda iyi değil ya bakiresin ama devamlı mast. mast yaparken kaslar gevşer içi ıslanır kasılma şiddetliyse içi açılıp kapanır işte genişliyo zamanla

0|1
    0|0
  • Aahhahahaha ya amindan osuruyo

0|2
    0|0
  • bende de oluyor bazen. nedeni ne bilmem. önden osuruyorum gibi oluyor. hemde çok sesli.

1|1
    0|0
    • 1ay

zort zort :) bu normal bişey sonuçta kızlık zarınız tamamen kapalı bişey değil...

• Olur arada öyle

1|0
    0|0
  • Gunde en az 100 kere soruluyor bu gaz neyin gazı biri aciklasin artik bilinclenelim vajinada gaz ne ariyor havamı sıkışıyor 22 yildir vajinam var bir gaz kacirdigini gormedim

1|1
    0|0
Yükleniyor...