Cinsel yönden bir kac öneri

Merhaba arkadaslar... Ben cinsellikte maalesef birsey hissetmiyorum. Ama esimi mutlu etmek istiyorum...

Yatakta degisik neler yapabilirim?

Örn. ön sevismede neler yapilabilinir... Maalesef cinsellikte hicbirsey hissetmiyorum yani vajinal orgazm diyebirsey hic yasamadim hep masturbasyon tarzinda orgazm yasadim. Bu nedenlede cinsel isteksizlik oluyor esime karsi...

LÜTFEN MANTIKLI CEVAPLAR VERELIM DALGA GECMEYELIM ;)

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Cinsel hayatın evlilik bağını etkileyecek kadar önemlimi.

0|0
    0|0
    • sorunu biraz acarmisin?

• Cinsel yaşantın sosyal yönden, eşinle ilişki bazında, piskoloji bazında, iletişimini etkiliyormu diyorum.

Erkekler Ne Diyor 11

• Merhaba arkadaşım,

Muhtemelen eşinle hiç de aşk evliliği yaşamamışsın... Dolayısıyla eşine karşı yaşadığın isteksizliğin bir sebebi de bu olabilir...

Belki aykırı gelecek sana ama eşinle sevişirken onun başka biri olduğunu hayal etmeyi denedin mi hiç? Mesela gerçekten geçmişte arzulamış olduğun veya şu aralar arzuladığın bir adamla seviştiğini düşünerek sevişmeyi dene eşinle... Gözlerini kapat ve o kişiyi düşün... Muhtemelen alacağın zevk doruklara çıkacaktır...

0|0
    0|0
    • Bizimkisi tam bir ask evliligi Ayrica esimin yerine yatakta baskasini düsünmek bana mide bulandirici geliyor!

• bunu eşinden saklama... sonuçları ağır olur. sonra bir gün eşin sana seks yaptığımız haşde bana yalandanmı duygu gösterdin der ve ağır olur. bunu paylaşmadığın sürece düzelmez. eşinle konuş. belki farklı bir yaklaşım olmalı. senin sevdiğin haz alabileceğin. belki oral seveceksin . eşin sana oral yapar ... ne bileyim anüsüne oral yapar. açık ol ... o senin kocan elalem değil utanasın... çek bu akşam konuş...

0|0
    0|0
    • Esim durumumu biliyor asla saklamadim onu kirmak incitmek istemem... Orali cok seviyorum... Daha önce cok yaptik ve o bana cok yapiyordu. Sonra nedense sogudu oraldan ben yapiyorum ama o bana yapmak istemiyor.. :(

• çünkü haz almadığını biliyor tatlım. farklı pozisyonlar deneyin. bu güzellikten mahrum kalma... ortamdaki havayı değiştirin. cinsel yönden seni uyaracak objeler kullan . mesela kokulu mum içinin kıpırdamasını sağlar. eşine senin cinsel yönden uyaracak parfüm al. ortam aydnlığını loşlaştır... tütsü kulan. ipeksi giyin... vb gibi

• ben oral seksten haz aliyorum...

önerilerin icin tesekkür ederim

• kadında iktidarsızlık aboovv :) şakası bir yana onu delice öpmen hoşuna gidebilir ve zevk alıyomuş gibi inle o dahada gaza gelir

0|1
    0|0
    • zevk aliyormus gibi inliyoruz herhalde hahahaha ama sahtekar degilim. Esim hissetmedigimi biliyor.

yaa iktidarsiz degilim ben :( Acaba esimin cabuk bosalmasiyla ilgisi varmidir..

• ee tabiki yukarda bir arkadaş yazmış doktor falan bence onun dediğini yap benim cinsel bilgi bitti :D

• :)))))))))))))9

• ilk önce sen kendini düşün git bir tedavi ol... Yaşamın en güzel şeyinden zevk almıyosun... bence düşünülmesi gereken kişi sensin ;) Allah acil şifa versin.

0|0
    0|0
    • Bunun tedavisini nasil olayim... ne doktoruna gideyim? Bir tedavi yöntemi yokmudur kendi kendime uygulayayim?

• Psikolojik bence bu...

• buradaki cevapların hepsin çöpe at ve "cinsel uyarılma bozukluğu/cinsel işlev bozukluğu" şüphesiyle eşinle birlikte uzman bir doktora görün. konuyu eşinden kesinlikle saklama. organik veya psikolojik tabanlı olabilir, teşhis sonradan konacak.

0|0
    0|0
    • Bu öneri icin cook Tesekkür ederim... Hangi doktora gitmeliyim? Esimden birsey saklamiyorum. Ama o üzülüyor bunu biliyorum.

• lütfen öncelikle kadın doğum uzmanına görünün.

fizyolojik değilse sizi uzman bir psikolog ya da psikiyatriste ya da terapiste yönlendirecekdir.

isim veremem...

• Cok Tesekkür ederim. Ben yurt disindayim. Umarim burdaki kadin doktorum bana yardimci olabilir.

• hem psikolojini ve vajinanı kontrol ettir derim sana

0|0
    0|0
  • öncelikli uyumu sağlamalısınız yani görev değil zevk için yapmalısınız uzun bir ön sevişme olabilir

0|0
    0|0
    • uzun ön sevisme okey.. ama nasil uzatilir bu ön sevisme ya?

• detay ayıp olabilir ama sizler karşılıklı neler seviyorsanız mesela öpüşme oral okşama gibi

• değişik fanteziler deneyin ;)

0|0
    0|0
  • 69 ve doggy pozisyonunu denediznizmi...

0|0
    0|0
  • Birşey hissetmezsen mutlu edemezsin. Önce birşeyler hisset ilgi duy ya.

0|0
    0|0
    • Hicbirsey hissetmiyor degilim. Hissediyorum. ama mesela gidip gelmede hicbirsey hissetmiyorum.

• evliyim. esime ilgi duyuyorum onu cok cok seviyorum.. ama dedigim gibi cinsel yönden tek problemim vajinal orgazmi yasayamaak herseyden zevk aliyorum zevkle yapiyorum ama orgazm yok sifir.

• Onu biraz arastirin o problem var maalesef evlilerde

• Strap on yapabilirsiniz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Orgazm sorunun vr snırım çk mu mest yaptınn

0|0
    0|0
    • evet cok yaptim.

• kendimden biliyorum , mest. kesinlikle bırakın başka tedavisi yok

• bi cinsel uzmana görün artık vajınal orgazm sorunu bir kaç seansta tedavi edilebiliyor böyle yaşamak zorunda değilsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...