Bekareti önemsemeyen erkek yok mu ya :( ?

Neden bu kadar takılıyorsunuz ki buna.

Her kız cahilliğinde pic erkekleri sevip onlar tarafından bekareti alınıyo. Yani bu cogu kızın basına geliyo napalım. Zaten pic erkekler genelde 4-5 kızın bekaretini alıyo. Sonra aklımız basımıza gelince efendi erkek arıyoruz ama sonra da onlar bizi istemiyo.

Neden bu kadar takılıyorsunuz ki buna :(

0|4
20|128

En İyi Erkek Görüşü

• Bekareti önemsemiyorum neden mi? Bende bakir değilim. Bakir olsaydım eğer önemserdim ben bekledim eşim olacak kişi de beklesin isterim derdim. Ama bakir değilim böyle bir hakka sahip oldugumu düşünmüyorum. Tarafsızca söylüyorum. Benim zevklerim varsa kızlarında var zevkleri bu durumda kismeyi bekaretiyle yargılayamam ya da bakire değil diye kalkıp olmaz bunla diyemem.

5|1
    0|2

En İyi Kız Görüşü

• Bazı dul bayanlar vardır ki ahlaken bakire olanlardan çok daha üstündür. Hz. Hatice (ra) de ahlaken üstün bir hanım idi. Ancak bekar bir erkeğin bakire bir kızla evlenmesi genel anlamda daha uygundur.

Dört hatunun faziletleri bütün dünya hatunlarının faziletlerinden üstündür.

"Meryem Bint-i İmran, Firavun'un karısı Asiye, Hatice bint-i Huveyled ve Fatma bint-i Muhammed"

Hz. Hatice (ra), Kâinatın Efendisi (asm) kocasından on beş yaş büyük olmasına rağmen, yüce şahsiyetinden dolayı kendilerine karşı son derece nazik, duygulu ve itinalı davranıyordu. Peygamber Efendimizin (asm) şerefli hanımına karşı muhabbeti de fazlaydı. Öyle ki, vefatından sonra bile hiçbir vakit muhabbetini kalbinden atmadı, gönlünün en mûtenâ köşesinde ebedî beraberliğe kadar sakladı.

Resul-i Ekrem Efendimiz (asm), Hz. Hatice (ra)'nin keremkârlığını, hayırseverliğini ve kendisine yaptığı büyük yardımı her zaman yâd ederdi. Bu yâd ediş, Hz. Âişe (ra) Validemize,

"Hatice-i Kübrâ'dan başka, Nebiyy-i Ekremin zevcelerinden hiçbirini kıskanmadım." (Müslim, 7/133)
    dedirtecek ve onun kıskançlık damarını tahrik edecek kadar fazla idi. Nasıl yâd etmezdi ki? Çocuklarından biri hariç diğerlerinin annesi o idi. Herkes ona düşman iken, ona dost elini uzatan o idi. Her türlü ıztırap ve sıkıntı karşısında kendisini teselli eden o idi. Herkesin ona arka çevirdiği bir zamanda yanıbaşından ayrılmayan o idi.

Elbette, böylesine yüksek duygu ve meziyetler sahibi zevcesini, Peygamber Efendimiz (asm) hiçbir zaman unutmayacak ve onu her zaman hayırla yâd edecekti.

2|7
    0|0
    • 1ay

Allah razı olsun,

• 1ay

@Nattefrost 👏👏👏 güzel yazdin.. tskler

• 1ay

@Nattefrost yüreğine sağlık dostum,

Erkekler Ne Diyor 127

• Gönül ister takılmayalım ama insanın aklına gelince erkeklerde kötü hissetmiyor değil. Şayet kendini bilen bir kız evlenmeden bekaretini vermemeli çocuk ne olursa olsun.. Ama kızların duygusal yönü gereğinden fazla ağır basıyor haddinden fazla güvenince böyle şeyler olabiliyor. Şahsen ben durumu düzgün izah ettiği zaman yani kız zevk için değilde gerçekten güvendiğinden dolayı böyle birşey yaşamışsa gerçekten üzülürüm ama bana olan sevgisine inancım tamsa sorun etmem artık benim namusumdur.

Biraz karışık oldu ama umarım anlatabilmişimdir

Evlenene kadar her karıya yürüyen birliktelik yaşamaya çalışıpta sonra bakire kız diye kııçını yırtan hem cinslerim sizlerede günaydın

3|0
    0|0
  • Erkeklerin böyle bir şeye takılması ne kadar saçmaysa, senin de erkeklere böyle hakaret etmen saçma..
    Benim de ilk kez benimle beraber olan 3-4 kız arkadaşım vardı. Gayet de güzel bir ilişkimiz oldu hepsiyle, sonra yürümedi ayrıldık. Şimdi çoğu evli (olan bana oldu :) )

Ne yani bir kıza aşık olacağım, iş yatağa geldiğinde bakire olmadığını öğrenince o zaman artık seni sevmiyorum mu diyeceğim :D

Nasıl ki bir erkek pek çok ilişkiye girebiliyorsa evlenmeden önce kadın da girebilir. Önemli olan senden sonrası, öncesi değil.

1|0
    0|2
    • 1ay

Seninle evlendikten sonra aklı daha öncelerinde kalmasın bak yaşın olmuş 35 performansın düşerse eski alışkanlıklarına döner seni de uyursun
      yorumun da yaptığın zihinle kalırsın

• 1ay

Kesin artık!

• 1ay

Hayat seni göt etmiş haberin yok Adam mısın sen yaşın olmuş 35 hay senin s... beyinsiz
      Tipe bak hele

• sana tek bir resimle cevap vericem. sizin gibi basitleri istemiyoruz.

https://pbs.twimg.com/media/CfmilM6W8AAy0xI.jpg

3|1
    1|0
    • 1ay

Haklısın ne diyim :(

• 1ay

Çogu kız böyle ama benim arkadaslarımın çogu böyle hep pic cool erkekler almıs bekaretlerini. Yani boyle erkekler cogu kzıın bekaretini alıyo. Yani cok kız var böyle efendi erkekler mecburen evlenicek ya da evde kalıcaklar baska careleri yok. 100 kız 100 erkek var diyelim. 20 erkek 100 kızın bekaretini alıyo o kalan 80 bakir erkek mecburen evlenicek yani

• 1ay

hadi ya? öyle bir kanun mu var? patlakları bakirler mi almak zorunda? hadi güzelim hadi başka yerde oyna

• taklmiyorm hala da soyluyorm ahlak iki bacak arasinda degl. namusi bu seklde kaliplastiran beyinler benim gozumde cahilden baska bisey degldr. bekaretini kaybetmisse bir kadin kendini kaybetmemis ya o zar uzernden politika yapmayn nasl ki bir kadn sizinle beraber oluyor o kaein da sizle tanismadan önce bi4in3

2|0
    0|0
    • 1ay

birine guvenip beraber olmustur ki bu en dogal hakkidir. regl doneminde mikrop kapilmasb diye o tabaka var sen kanatip erkek ol diye degl

• Mesele bekaret alınması filan degil mesele beş para etmez insanlara vücudunu paylaşmanız
    Bir müsibet yaşayıp Pişmanlık duymadan gelin biriniz de
    Bekarete önem veren erkeklere hak vermemek elde mi şimdi Allah aşkına

1|2
    2|0
  • elbette gecmısını sorgulamadan senı kabul edecekler vardır ama onemlı olan gercekten pısman olup tovbe edersen tovbe kapısından gırersen bunuda hıssetttırırsen yanı her sey senın elınde hata yaptın bıttı tekrar etme herkese de anlatma gerck cıddı adam olandan da saklama zamanı gelınce soyle o yuzden sende bu mubarek gunde hayır duanı esırgeme elbet sende mutlu olursun ınsallah

0|0
    0|0
  • sevişti bir bakir ile bakire erkeğe 'milli' dediler, kadına 'fahişe' . ...
    eskiden kadınlar pazarlarda satılırdı, şimdilerde ise tv programlarında

3|0
    0|0
  • Aaaa öyle deme bizim erkekler önüne gelene yavşar ama kendisi öpüşmemiş kız ile evlenmek ister bizim erkeklerin ata sporu bu

3|0
    0|0
  • Geçmişe takılan var takılmayan var. Benim için hayatımdaki kadının geçmişte yaşadıkları bu konuda önemsiz, dediğin gibi değil anlayacağın.

2|0
    0|0
  • Bekaret takıntısı fuzuli dır şimdi adam evleniyor seviniyor bakİre buldum diye ama çuvaldızı dikilmiş hadi diktirmeyenlerin çoğuda anal ilişki yaşıyor..

2|0
    1|0
  • pic erkeklerle keyif yaparken iyiydi sonuçta pişman olunca neden düzgün erkek seninle olsun ki düzgün kız arar o da kendisine

1|2
    2|0
  • Onun arzularına kapılıp yaptığı hatalar beni ilgilendirmez. bizdede var nefis, biz yapmıyoruz yapanı niye isteyelim.

1|0
    1|0
  • Takılmaya gerek yok bende çok bekaret aldım ve ben yaptıysam karşımdaki sevgilin tertemiz olmasını isteyeemem

2|0
    0|0
  • bir karı evlenmeden önce ne ise evlendikten sonra da odur kısaca evlendikten sonra da karşına picin biri çıkar gene yapacağını yapar bize onlardan etkilenmeyen karı lazım anlatabiliyoz mu

1|1
    0|0
    • 1ay

burcun ne cok zeki birisine benziyosun

• 1ay

burçla alakası yok 1. sınıfa başlamadan önce okuma yazmayı çarpım tablosunu biliyodum hepsi bu

• Ben şahsen önemsemiyorum, benim için önemli olan karşımdakinin karakteri ve olgunluğu.
    Bu ikisi olduktan sonra bir ilişki çok güzel yürütülebilir.
    Tabi %90 ı benle aynısını düşünmüyor ne yazık ki , herkes etiketleme derdinde.
    Onlara akıl fikir diliyorum :)

2|0
    0|0
  • Bekaretin hiçbir önemi yoktur.
    Kadınları zar ile sınırlandıracak kadar ahmak biri değilim.
    Kadın istediği ile sevişir, bu durum kimseyi ilgilendirmez.

2|1
    0|0
  • Zamanında başkasının altında zevk için nefes veren birini neden hayatımda rn önemli noktaya koyayım ki

1|0
    3|0
  • Bekaret önemli değil önemli olan kendine hakim olmayıp onun bunun altına yatması

2|0
    0|0
  • Çok önemli...
    Patlak kız istemem...

1|1
    4|0
  • Yaşım itibari ile bekarete takılmam ama senin şu yaptığın savunmaya bakarak

Yürü git o piçlerin kapısında ağla diyesim var..

0|0
    3|0
  • Daha sonra neden peki Hiç kızla ilişkiye girmemiş başka kızlara bulaşmamış Erkek arıyorsunuz Ben hiç bir kızın namusuna el sürmediysem Namusuna el sürülmüş kızla neden evleneyim benim günahım ne

2|1
    1|0
  • sole solim sen aldatilmis erkek istermisin yani bakir erkek neden daha once baskasinin yaptigi bisiyi yesib teniz kiz ister ki bir kiz aldattiysa sonrada aldatmicaginin garantisi yoktu asil neden bu ama sole olur o bakir olmayan erkekler bakir olmayan kiz isteyip almasi lazim ama oda onlarin piclii her halti yiyorlar sonra da ben duzgun kiz istiyorum diyorlar asil mantiksiz olan bu sonuc olarak bakir bir erkegin bakire kiz istemesi kadar dogal bir durum yok...

0|0
    0|0
  • Bu konuda ağlamak yerine yaptığınızın arkasında dursanız ya da kaldıramıyorsanız hiç yapmasanız? Bu hikayeyi defalarca kez duydunuz gördünüz, erkeklerin ne mal olduğunu da biliyorsunuz değil mi? Illa yaşayıp öğrenmenize gerek var mı? Kandırıldık lafına biz kanmıyoruz..

0|1
    1|0
  • Zar parçasına takılmam.

1|0
    0|0
  • istemeyen istemez. Ayrı konu. Karakteri sağlamsa bakire olup olmaması önemli olmaz benim için ama motorize birlik gibi önüne gelenin altına girmişse ayrı konu. Ama her erkeğin yapmış olduğu gibi kadınlar da hata yapabilir diye düşünüyorum o yüzden de eğer aşıksam ve sağlam karakterli bir kadın bulmuşsam geçmişte yaşadıkları çok da önemli olmaz benim için. Ben, benden sonrasına bakarım.

0|0
    0|0
  • Eşim olacak insanın bakire olmasını isterim elbette lakin;Dürüstlük, Güven;Saygı bunlar daha ağır basıyor bende.

Bakire olupta herşeyi yaşayanda var bunada bakire
    deniliyor.

2|0
    0|0
  • bekareti değil kişinin zihniyetine önem veriyorum elinden bardak düşürdü diye sakar değil bir daha ki sefere bardağı nasıl tuttuğunu öğrenmesine bakarım yani.

1|0
    0|0
  • Anlatım rahatlığına bak. Pic erkeğe kızlığımı verdim pişman oldum aklım başıma geldi efendi erkek arıyorum , istiyorum. Buna neden bukadar takılıyor muşuz? Öyle mi? Yoo takılmıyorum. Çünkü sizin gibiler ile ilgilenmiyoruz. Siz "Piç "erkek sevmeye devam rahat bulursunuz.

0|0
    1|0
  • aşık olup bekaretini veriyorda nerden bilelim aşık olup verdi sonrasında bida yapmadı benim ancak ve ancak bekaretini vermiş bir kızla evlenmem şöyle mümkün olur en az bir 2 3 yıllık geçmişimiz olur karakterini bilirim geçmişini az çok biliriim o şekilde...

#YaşasınIrkımınTuranÜlküsü

0|0
    1|0
  • piyasada dogru duzgun erkekler varken soytarilari seviyorsunuz. inat ugruna bekaret kaybeden insanlar tanidim... benim tek takıntım sadakat takintisi. kimi tanidiysam bekaretini teslim ettigi kisiyi unutamiyor. bende buna gelemiyorum yani. bekaretin olmadigina degil, kafasinin icinde baska birinin olmasina kuruluyorum acikcasi

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    97

Kızlar Ne Diyor 19

• Herkesin yargısı kendisini bağlar. Bizi ilgilendirmez. Tek sorun: kendisi playboy olup da el değmemiş kız aramaları. İroninin dibini boyluyorlar böyle.

1|1
    0|0
  • Benim sevgilim/eşim olacak kişinin gecmişi temiz olmalı ! Ben bir kız olarak erkekten böyle birşey bekliyorsam erkek de kızdan beklemeli.
    Bekarete önem vermeyen erkeği hayatıma almam.

0|6
    2|0
  • Yapmayın demiyorum ama soru saçma cidden bır erkek için yapıyorsanız salakliginizin bedelini ödeyin.

1|4
    2|1
  • Namus güzelim herkes kendine ait namuslu kız istiyor ama erkekler başkalarıyla birlikte olunca aldatinca bisi olmuyo niyeyse

2|2
    0|0
    • 1ay

aynne ya cok güzel söyledin

• 1ay

Tecrübeli erkek iyidir ya. Hem iyi yapar hem de doymustur aldatmaz. Bakir erkek aldatır

• 1ay

İşte bu konuda yanlışın var her bakır erkek aldatır diye bisi yok bence aksine aldatmaz asıl tecrübesi olan erkek başka başka insanlarda zevk arar

• Esyamisin sem bozuluyosun oyle? Cok pardon da hep erkekler s. kip birakiyo zaten siz hic istemiyosunuz sevismek bazen hemcinslerim beni gulduruyo. Bekaret cokta onemli bisi degil ama en azindan yaptiginizin arkasinda durun catir catir sevismeyi seviyorum deyin yani ne var bunda bihterin behlulle sevisirken aramizda yastik vardi demesi kadar komiksiniz

0|2
    0|0
  • Ben erkek olsam bakire kızla evlenirdim sizin gibi köprü altında dolaşan kızlarla evlenmek tense bakire iyi 💋

1|5
    1|0
  • Beynini kullansaydın bunlar başına gelmezdi ☝

1|6
    1|0
  • Kendileri bakir sanki de bakire kız istıyorlar dayaklık

1|1
    0|0
  • Eline erkek eli değmemiş, iffetli kızlar varken niye sana baksınlar ki

2|2
    1|0
  • Herkes kendi dengini bulursa sorun kalmaz..

1|1
    1|0
  • Kizlar da aptal olmasiim madeem

0|2
    1|0
  • insan eli değmemiş herşey değerlidir ve insan değerli şeyleri ister.

1|2
    1|0
  • Ya yabanciyla evlen ya da aslen ben Turk degilim de o zaman sorun etmezler.

0|1
    0|1
  • Önemseyenler kaç kişiyle yatmıştır kim bilir.

0|1
    0|0
  • Ben bakireyim bir kiz olarak bakir bir erkk isterim 2. Ellerle isim olmaz bu konuda bizimde hatamiz var bakire kizlar olarak bakir olmayan erkklerle evleniyoruz bu yuzden erkkler hemcinslerimizle yatip kalkip helal sut emmis biriyle evleniyo bu haksizlik herkes dengiyle evlensin.

0|4
    0|0
  • Namuslu biriyle evlenmek varken neden senin o yu alsın? Genelleme ayrıca çoğu kız diye kendi beyinsizliğini

1|3
    1|0
  • Tamamda kızda kanmasın. O dediğin pç erkekler bizede denk geliyor. biz neden kanmıyoruz. Sonra namus çocuk oyuncağı na dönüyor

1|3
    1|0
  • "Iyi erkekler iyi kadınlara kötü erkekler kötü kadınlara yakışır" nur süresi

3|12
    2|2
  • Utanmadan soruyu yazmış bir de arsızlığın bu kadarı

2|8
    2|2
Yükleniyor...