Nedir ten kokusu?

Erkeklerin çoğu sevişirken kadınların ten kokusuna bayıldığını söylemiş nedir bu ten kokusu ben erkek arkadaşımın ten kokusunu alamıyorum mesela ya da annemin babamın neyse gariplik bende mi? Benim tenim nasıl kokuyordur mesela? :/

0|2
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• bacim senin burunda sknti olabilir tikaliysa inan benimde kiz arkadasima sarildigimda boynunu cok guzel kokuyodu oda ayni seyi saclarima soyluyodu bence oyle yani

1|0
    0|0
    • 1ay

Ya çok merak ettim şimdi benim herifi uyandırayım

• 1ay

allah nedime cok yasa gece gece guldurdun beni yenge yani okuz degilse senin kokunun esi benzeri yok der beni benden aliyo der diye dusunuyom yenge bir sorsan bana cevabini ver valla cok merak ettim

• 1ay

Uyanmadı ökğz :(

Erkekler Ne Diyor 18

• hmmm ten kokusu her zaman bulunmaz tabı kı ama bır yerden sonra alısırsın sadece koku denır aslında bazen tene dokundugundakı hıstırde

1|0
    0|0
  • boynunu koklayınca biz bir koku alırız o koku bu koku şu koku

2|0
    0|0
    • 1ay

Alla alla vücut kendi mi salgılıyor bunu

• 1ay

Ya deme öyle bende merak ediyorum sonra :D

• 1ay

yok sanaaaaaaaa :D

• erkeklerin ter kokusu belli belirsizdir genelde ter kokar ama bayanlarinki yumusak ve tatlidir ve bu kokuyu erkekler kadinlara gore daha rahat alir sebebide beyindeki algidaki seciciliktir...

0|0
    0|0
  • Bacı gel koklayalim :) ne bilelim koklamadan kokunu :)

0|1
    0|0
  • Burnun pert olmuş.

0|0
    0|0
  • Aslında buda değişik bir sapıklık mi desem sapıklık mi desem bilemiyorum evet ten kokusunu sever erkekte olsa kızda olsa çünkü bir iz bırakır. hayvanlar bile yapıyor bunu

0|0
    0|0
  • Vardie her insanin bir kokusu tuhaflik sende

0|0
    0|0
  • Senin burnun tıkanmış

1|0
    0|0
  • Genelde kadınlar seks öncesi güzel kokulu kremler sürüyor etkileyici olmak için. Onun etkisinde kalarak söylenmiş bir sözdür

0|0
    0|0
  • hormonlardan sebeb bir nevi kimyasal salınım

0|0
    0|0
  • Gariplik sende değil onlarda üzme kendini

0|0
    0|0
  • Eşimede önceleri garip geliyordu. Çocukalrımız doğduğunda anladı ten kokusunun ne olduğunu.

0|0
    0|0
    • 1ay

Çocukların kokusunu bende alırım da mesela küçükken babamın kokusunu alırdım ama büyüyünce alamaz oldum :/

• 1ay

Aslında kokan sizin ona olan sevginizidir. Sevdiğiniz birinin tenini koktuğunuzda, onu seviyorsanız teni size mis gibi kokar.

• Yaklaş kokla boynunu vücudunu öp

0|0
    0|0
  • Koklamak lazım

0|0
    0|0
  • koklayayımmı

0|0
    0|0
  • Bakmak gerek... :)

0|0
    0|0
  • sen baya bir garipsin

0|0
    0|0
  • ya biri gittiğinde kıyafetine sarılıp koklanorya niye yapıyolar onu hiçmi dizi izlemedin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bilemiyorum ben de nasıl kokuyor. Erkekler de kızlar gibi parfüm banyosu yapmaya başladığından. Ayrıca hiçbir erkeğe o kadar yakın olamadığımdan bilmediğim bir koku. Lakin ben de denk geldim öyle diyenlere. Nasıl burun var ise artıkın. Umarım aldıkları koku parfüm, esans bazlı şeyler değildir...

0|1
    0|0
  • Demek ki senin burnun tıkalı :D

0|0
    0|0
  • Odayı saran. m kokusu

0|1
    0|0
  • Uzun bir sure özledikten snra anliyosun :)

0|0
    0|0
  • çenenin altından boynundan alırsın kokuyu çok net

0|0
    0|0
Yükleniyor...