Haftada maksimum kaç kere mastürbasyon yapmalıyız?

Bakire bir kız olarak soruyorum; haftada max. kaç kere mastürbasyon yapmalıyız? Mastürbasyon ne zaman tehlikeli boyutlara gelir yani, demek istediğim ne zaman gerçek ilişki yerine mastürbasyonu tercih edecek duruma geliriz ?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kere gerçek birleşme olmuşsa hep onun özlemi duyulur. mast. yapılsa da gerçek seksten vezgeçilmez.

haftada 2 3 idealdir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• hormonlarınıza yazık tamam baş edemiyorsunuz bari sabredin tadını kaçırmadan kendine zarar vermeden vucudun hormonel dengesini bozmadan haftada 2 defa uygun

1|0
    0|0
  • ilk ilişkiyi yaşayana kadar herşeyin olur tadını alınca sex.kendini kısıtlama vücudun ne zaman hadi derse yap.ama fazla derinlere gitme kıyıda dolaş yeter

1|0
    0|0
  • canın ne kadar isterse valla durdurma kendini ;)

1|0
    0|0
  • Erkek için diyosan her gece bir tek atıp yatıyıoruz, sizi bilmem..

1|0
    1|0
  • Gelmeyiz kolay kolay. Benim hormon dengen bozuldu hergün yapmak istiyorum

1|0
    0|0
  • Testestoron ve Östrojenlerimizin izin verdiği kadarrrrr

:D:D

0|0
    0|0
  • herşeyin aşırısı zarardır bence kendini biraz tutmaya çalış haftada en az 2 ye indirmeye çalış aklını başka şeylere yönelt ilerde sorun yaşıya bilirsin nasılki erkekler çok aşırı yaptığı zaman erken boşalmaya sebep oluyorsa sizdede daha farklı sorunlar ortaya çıkabilir o yüzden kendini tutmaya çalış kendin için yap bunu ilerde sorun yaşamamak için pişman olmamak için...

0|0
    0|0
  • Erkek kuzenimde rekor şuan günde 9 kere ile :D

0|0
    1|1
  • Ne kadar ihtiyaç hissediyorsanız, vajinaya birşey sokmadığınız sürece tehlike arz etmez, keyife devam oda bir ihtiyaç neticede...

1|0
    0|0
  • :D senin vajina maf olmştur elden amk:D

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Haftada üç falan

0|1
    0|0
  • ya ben günde 3 kez yapıyorum bazen 4 5 bile oluyor zararlı olurmu ki :S

0|1
    1|0
    • Ya okuduğum kadarıyla bir yerden sonra reel seks yaşasak bile vajinaya girdiğinde verdiği hazdan çok klitoral zevk arıyormuşuz bende bunu istemiyorum açıkçası :s

• evet bırsey olumu

• bendensin :D

• haftada 2 yi geçme , ilişkiyi sen istediğin zmaan artık

1|1
    0|0
Yükleniyor...