Millet bana biraz tecrübe?

Yumurtalığımda 3,5 ve 4 cm lik kist var ve ağrısı oluyo. Doktor aldırmanda fayda var ağrı çekmezsin dedi. Sizce aldırayım mı ameliyatı nasıl bilen var mo kolay toparlar mıyım?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• eğer gebeliğe engelse ki büyük ihtimalle engeldir.. ve sende gebelik istiyorsan illaki aldıracaksın.. yani korkunun ecele faydası yok diyorlar ya malesef olay bu.. çok geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • 1ay

Gebeliğe engel değilmiş

• 1ay

Çok aşırı değil

• 1ay

yani bence diyorum tabiki.. o ağrıları ne ben çekiyorum ne de uzmanıyım bu işin ama artık kimse kusurabakmasın insnaların doktorlara güveni kalmadı çokça nedenden.. yerinde olsam sürekli gözetimim altında olurdu ama herhangi müdahele yaptırmazdım..

En İyi Kız Görüşü

• Polikistikover mi oluoduno? Bende de var küçük polikistik başlangıcı demişlerdi öyle mi acaba

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Hiçbir zaman tek doktora güvenme. Başka bir doktora daha danış. Aldırman gerekiyorsa sağlığın için gerekeni yap. Geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • 1ay

Teşekkür ederim sanırım başka doktor fikri mantıklı

• Kolay toparlarsın benim annemde de vardı kist ilk baş 3.5 santimdi 3 ay sonra 7 santim oldu çok ağrı çekiyordu ameliyat oldu. Bence ameliyat ol

0|0
    0|0
  • Oncelikle geçmiş olsun lütfen kafana takma ve üzülme bunun için bir sağlık çalışanı olarak sana tavsiyem bunu konuşalım ve Dr konusunda güvenin tam olmalı?

0|0
    0|0
    • 1ay

Doktoruma güveniyorum ama aldırıp aldırmamakta kararsızım geç mi toparlarım diye düşünüyorum

• 1ay

Arkadaşım burda mısın?

• 1ay

Ayrica ağrı etkisi kişiden kişiye değişiklik gösteriyor fakat yine de biraz uzun sürüyor genel olarak :(? Fakat bunun için geç kalma derim

• iyi bir profesöre git baktır. gerekirse aldır.

0|0
    0|0
  • Alıyorlar

0|0
    0|0
  • Eğer bebek yapmana engel durum yoksa aldir

0|0
    0|0
  • aldır hamilelikte sıkıntı çekersin

0|0
    0|0
  • Evlimisin