Erkek arkadaşımda varikosel varmış ne anlama geliyor?

Ne gibi sıkıntıları olur. Nette kısırlık falan yazıyor kısır mı yani anlamadım :(

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• Kusirlik falan degil damar genislemesi sana anlayacagin dilde anlatayim sizin odayi kac petek isitiyor iki tada uctur bu odaya on petek koyarsak nolur icerde birc olursunuz damarlardada ayni durum damar genis oldugu icin kan fazla oluyor icinde ve spermler cok fazla isiniyor hareketli sperm sayisi azaliyor bu ameliyatla giderilcek bir durum varikoser olmak demek kisir olmak anlamina gelmez seni dolleyecek olan tek bir siperm ama tedavi edilmeli surekli siser agri yapar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Erkek arkadaşımda varikosel ameliyatı oldu canım korkma kısırlıkla uzakyan yakından alakası yok. Beraber gidin doktora konuşun o söyler zaten gerekenleri internette yazanlara güvenme pek bu konularda 😊

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Varikosel bir tür damarda ki kan toplanması gibi bir şey. Erkeklerin testisi civarında oluşur. Zamanında yapılan tedavi önemlidir. Fazla yürümemek, fazla ayakta durmamak gerekir. Zamanında müdahale edilmez ise kısırlığa yol açabilir...

1|0
    0|0
  • Testislerdeki drene damarlarda genişleme.

0|0
    0|0
  • Varikosel, erkekteki testislerden (sperm üreten yumurtalıklardan) kalbe dönen toplardamarlarda oluşan bir çeşit varisleşme yani damar genişlemesidir. Genellikle hafif düzeylerinde hiçbir bulgu vermeyebilir.

0|0
    0|0
  • Korkma sperm testi yaparlar sayısı düşük çıkarsa ameliyat ederler

0|0
    0|0
  • o ne la :D

0|0
    0|0
  • bende 15 senedir var çocukalrımda oldu. hiçbirde sorunum yok. taşı delerim okadar gücüm kuvvetim yerinde.

0|0
    0|1
  • Çok ilerlemişse

0|0
    0|0
  • taşaklarında damar genişlemesi :)

0|0
    0|0
  • başşak sorunu

0|0
    0|0
  • Tasaklarinda bamar var yani bacaklarda cikan varis gibi bendede vardi

0|0
    0|0
    • Onda varis yok sadece şiş durmuyor kısırlıkla alakası var mı

• Pek istekli değil zaten ondan herhalde

• Yani bunun en buyuk sebebi bisalamamakla alakali giderse doktora iyi olur erken tedavi yapilmis olur sperm sayısını olcerler ona gire teshis koyarlar ben tedavi oldum simdi iyiyim bendede vardi

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...