Penisin sperm üretmemesi gibi bir hastalık var mı?

adamı seni seviyorum dedim bana bir sürü hastalık sıraladı :(

0|0
7|24

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle penis erkek genital organıdır fakat sperm üretim merkezi değil boşaltım sisteminin bir parçasıdır. Üretilen spermlerin dışarıya atılması ve idrar çıkışını sağlayan organdır. Spermler bütününe testis denilen yumurtalıkların bulunduğu torbada üretilir. Sperm üretemiyor demesi ise kısırlık anlamına gelir. Bu tamamen üretilmediği de olabilir, yumurtayı dölleyemeyecek kadar sayıya ulaşmadığı anlamına da gelebilir. İkisi farklı terimlerdir.
    Eğer ki hiç ileri hareketli sperm yoksa kısır deriz, yani spermler penisten çıktıktan sonra vajen içerisinde yumurtaya doğru yüzemez ve döllemesi gereken yumurtaya yapışamazlar. Bir de yeterli sayıda üretilmez yüzerken vajen içerisinde ölürler.
    Eğer ki meni içerisinde çok az sayıda bile ileri hareketli sperm mevcutsa bunları alıp ayırıp dondurarak yeterli sayıya ulaştırdıktan sonra kadından aldığımız yumurtaya aşılayarak çiftlerin bebek sahibi olmasını sağlıyoruz. Bunun adına da tüp bebek diyoruz. Yani bebek sahibi olmak için bir çok yöntem mevcuttur esasen.
    Elemanla konuşmalısın ya da spermogram test sonucunu görmelisin. İleri hareketli sayısı orada yazar, sen de yalan mı söylemiş yoksa gerçek mi oradan rahatlıkla anlarsın ve ileride anne olup olamayacağına karar verirsin

1|0
    0|0
    • 1ay

Cocuk bence beni sevmiyor bunlar hep bahane yani beni sevse isler ciddiye binince falan soylerdi. Ben bu yuzden odama kapaniyorum kimseyle konusmuyorum o yuzden aktivitelerde bulunup, akademik kariyer kasıyorum dedi. Ikimiz de tip 1 diyabetliyiz. Bana hikayesini anlatti 1 ay komada kaldim dedi falab filan inandirici gelmedi. Pankreasimda kotu bisey var yillar once kemoterapi gordum butun killarim dokuldu o yuzden simdi killiyim, killar guclu cikti dedi. Bu da beni kandiriyor

• 1ay

Bir spermogram testi ile çocuk sahibi olur mu olmaz mı anlaşılır. Diyelim normal yoldan hamile bırakamıyor, o zaman da tüp bebek yöntemi denenir. Bence seni sallamıyorsa önüne bak genç arkadaşım, Allah karşına nicelerini çıkartsın inşaAllah

• 1ay

Abi biz o raddede degiliz ki sevgililige bile cok uzaguz sadece seni seviyorum dedim bana bunlari siraladi. Yani cocugu olsa ne olmasa ne ben sevdikten sonra ama yalan soylemesi cok agrima gider tabi ki. Su saatten sonra da ugrasamam her seyin tedavisi var sadece onume tas koyuyor

En İyi Kız Görüşü

• Penis spermi üretmiyor tasaklarda uretiliyor her tasaklar kesilirse ya da ezilirse yani kisirlastirilirsa üretim durur canım.. anlayacagin kaçmış senden

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Kısırlık var erkeklerde de. Yani meni gelir boşalır yine, ama sperm yoktur içinde. Ya da spermler işlevsizdir, hamile bırakamaz. Ama boşalamıyor diye bir şey olamaz yani... Kısırdır, ondan.

1|0
    0|0
    • 1ay

Bu arada, elbette ereksiyon yaşar, seks yaparsın, boşalır her şey tamam... Ama çocuğunuz olmaz, o kadar... Kısırsa eğer... Kandırıyor da olabilir, bir doktora gidip test yaptırsın.

• 1ay

süper açıklayıcı oldu teşekkürler

• Testislerde sperm üretilemesi olabilir.

0|0
    0|0
  • Penis zaten sprem üretmez :D

0|0
    0|0
  • :D :D :D

0|0
    0|0
  • Evet var

0|0
    0|0
  • Bir sürü hastalıkmı sıraladı deseydin nefes aldıkca sorun yok 😂

0|0
    0|0
  • evet böyle bir hastalık var tıp dalında varikosel diyolar buna..

0|0
    0|0
  • penis zaten sperm üretmez :D seminifer tübüllerde üretilir

0|0
    0|0
  • Öyle bir hastalık elbette var. Fakat tahlil iste çocuğu olmuyacaksa boşuna evlenme.

0|0
    0|0
    • 1ay

Belki benim olmaz? Ben onu seviyorum ya cok mutlu oluyorum hayatta ilk kez birine sarildim

• 1ay

Çoğu olmayan yaşlı insanlara bak çoğunun psikolojisi bozuktur. Bir yerden sonra ilişkiler monotonlaşır. Çocuklar hayata renk katar. Herkes evlenmeden önce tahlil yaptırsın. Çocuğu olmayanlar kısır olanlar, kısır larla evlensinki çatışma suçluluk duygusu olmasın.

• 1ay

Belki de beni sevmiyodur yalan soylemistir

• Tabiki var

0|0
    0|0
  • spermi penis üretmiyo tatlım dışarıya atıyo, testisler üretiyo onu :)

0|0
    0|0
  • O dingil bahane etmiş bence.

0|0
    0|0
  • kalitesi önemli

0|0
    0|0
  • spermi penis üretmez testisler üretir adı kısırlık zaten

0|0
    0|0
    • 1ay

o da öyle dedi de hiç mi yok direkt üretmiyor dedi evet kısır da hiç mi cinsel hayatı yok

• 1ay

hayır tabiki cinsel hayatı var ama üreyemez

• 1ay

aman üremesin ben hala onu seviyroum

• Bazılarında var

0|0
    0|0
  • Var 😇

0|0
    0|0
  • Yalan her erkek sperm uretir ama sayisi az ve etkisi az olur gibi gibi

0|0
    0|0
  • O zaten testislerin gorevi :) e caresi yokmuymus hastaliklarin

0|0
    0|0
  • Evet var ama spermı penıs uretmez testısler üretır

0|0
    0|1
  • Evet bar ama tedavisi var iyi bir doktora gitsin

0|0
    0|0
    • 1ay

beni sevmediği için yalan soyluyor olabilir mi

• sadece sperm uretmez yoksa ereksıyon olur gayet normal bıcımde sperm yerıne sıvı bır su gelır penısten ama testıslerı var tedavı olursa sansı oldugunu duşunuyorum

0|0
    0|0
  • var sperm sayısı düşüklüğü - testisiler bozukluk vardır
    yeterli sperm sayısı üretmiyordur ya da ölü spermler oluyor

0|0
    0|0
    • 1ay

ereksiyon yaşıyo mudur

• 1ay

pankreasımda birşeyler vardı dedi kemoterapi gördüm dedi ama gerçek olabilir şeker hastası çünkü

• 1ay

olablir evet

• Kuş ötmüyormuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Spermi penis üretmez testisler üretir.

0|0
    0|0
    • 1ay

üretmiyorsa bile ereksiyon yaşar mı bu kişi

• 1ay

O konu hakkında bir bilgim yok. Ama sperm üretmeyen erkek kısırdır.

• Spermi testisler üretir

0|1
    0|0
  • Senden kacmak icin bahane yapmis nihahha

0|0
    0|0
  • evet var

0|0
    0|0
  • Zaten Penis Sperm üretmez. Sperm testislerde üretilir

0|2
    0|0