AIDS oldugum nasıl anlaşılır?

2 gün önce salaklk yaptm tanımadığım biriyle yattım kondom kullanmadm bugün fark ettim penisimde akıntım var :'( çok tuhaf oldum ve şu an vok üzgünüm korkuyorum insallah aids degilimdir geçici bir hastalkdr diye ne yaocam bilmiyorum sevisdigim kisiyede sende hastalk varmiydi diye soramam inkar etcegini biliyorum nerden cikardin bunu diycek bende akintim var diycem oda bidaha benimle sevismek istemiycek gecici bir hastalkda olsa bile.. belki onda hastalk yokdur ben enfeksiyon kapmis olabilirim bunu söylersem bidaha görüşmek istemeyebilir :( yarn çalışıyorum heryer resmi tatil pazartesi bir aksilik çıkmazsa doktora gitcem bu akıntıyi bugün farkettim bugün de çok mast yaptm cankm aciyana kadar mast yaptm 5 posta yaptm belki bu yüzden akıntı oluyodur diycem ama sanmam çünkü ergenlikdede gunde 10 defa yapardm bisey olmazdi akmazdı pazartesiye kadar ölmem insallah :( ölürsem herkes hakkını helal etsin kime zararım dokunduysa pismanım özür diliyorum affedin beni kimin kalbini kırdiysam pismanim nolur affetsin beni hakkını da helal etsin ölürsem 100 milyar borcum var o para kime kalcak bilmem dünyayi boşverdim ahireti dusunuyorum allahm affet beni

Güncellemeler:
arkadaşlar sorun yok.. idrar yolu enfeksiyonu kapmışım ilaç içdim 1 günde faydasını gördüm bugün akıntım durdu ağrım sızım kesildi 2 gündür mast yapmayıp boşalmıyordum bu gece 5 kere boşaldım periscopeda azdırdılar beni tamda azgınlığım geçmişdi neyse 7 günlük ilaç aldım kullancam ilaçlar bittiğinde kontrole gitcem..
bendeki hastalığın sebebi 2 hafta önce bir kadınla birlikde oldum ondan sonraki hafta bir travestiyle birlikde oldum 2 gün sonrasıda bir geyle sevişdim derken penisimde akıntı oldu

0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...