AIDS oldugum nasıl anlaşılır?

2 gün önce salaklk yaptm tanımadığım biriyle yattım kondom kullanmadm bugün fark ettim penisimde akıntım var :'( çok tuhaf oldum ve şu an vok üzgünüm korkuyorum insallah aids degilimdir geçici bir hastalkdr diye ne yaocam bilmiyorum sevisdigim kisiyede sende hastalk varmiydi diye soramam inkar etcegini biliyorum nerden cikardin bunu diycek bende akintim var diycem oda bidaha benimle sevismek istemiycek gecici bir hastalkda olsa bile.. belki onda hastalk yokdur ben enfeksiyon kapmis olabilirim bunu söylersem bidaha görüşmek istemeyebilir :( yarn çalışıyorum heryer resmi tatil pazartesi bir aksilik çıkmazsa doktora gitcem bu akıntıyi bugün farkettim bugün de çok mast yaptm cankm aciyana kadar mast yaptm 5 posta yaptm belki bu yüzden akıntı oluyodur diycem ama sanmam çünkü ergenlikdede gunde 10 defa yapardm bisey olmazdi akmazdı pazartesiye kadar ölmem insallah :( ölürsem herkes hakkını helal etsin kime zararım dokunduysa pismanım özür diliyorum affedin beni kimin kalbini kırdiysam pismanim nolur affetsin beni hakkını da helal etsin ölürsem 100 milyar borcum var o para kime kalcak bilmem dünyayi boşverdim ahireti dusunuyorum allahm affet beni

Güncellemeler:
1ay arkadaşlar sorun yok.. idrar yolu enfeksiyonu kapmışım ilaç içdim 1 günde faydasını gördüm bugün akıntım durdu ağrım sızım kesildi 2 gündür mast yapmayıp boşalmıyordum bu gece 5 kere boşaldım periscopeda azdırdılar beni tamda azgınlığım geçmişdi neyse 7 günlük ilaç aldım kullancam ilaçlar bittiğinde kontrole gitcem..
bendeki hastalığın sebebi 2 hafta önce bir kadınla birlikde oldum ondan sonraki hafta bir travestiyle birlikde oldum 2 gün sonrasıda bir geyle sevişdim derken penisimde akıntı oldu

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Gonore, cinsel yolla bulaşır ve bu yolla bulaşan hastalıklar arasında en çok görülen hastalıktır. drar yollarında, rahim ağzında, gözde, rektumda ve üreme organlarında yerleşen bir bakterinin neden olduğu hastalıktır. Hem kadında hem de erkekte görülen bu hastalık akıntılı iltihaba neden olur

Belsoğukluğu hastalığı kişinin kısır kalmasına ve cinsel ilişki durumunda karşı tarafın da bakteriyi kapması neticesinde karşı cinsin de kısır kalmasına neden olmaktadır. Belsoğukluğu bu bağlamda çok ciddi bir hastalıktır ve bulaşıcı özellik taşır.

Erkeklerde hastalık kuluçka süresinden sonra idrar yaparken ağrı ve irinli akıntı belirtileri görülür. Bu aşamada tedavi edilmezse hastalık iç organlara yayılarak kısırlığa yol açabilir.

Yani Aids den bile daha tehlikeli bir hastalık. Vakit geçirmeden doktora gitmelisin

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 2 gün içinde belirti göstermez diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • 1ay

23 ekimde bir fahiseyle kondomsuz sevisdim 2 gün öncede yabancı biriyle sevisdim ona mesaj atyim bende hastalik yok diyor :'(

• 1ay

bel soğukluğudur belki, aids basit bişi değil 6 ay sonra felan çökersin, muhtemel arkadan da basmışın :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Kan tahlili ile anlaşılabilmesi için (bildiğim kadarı ile) bir 6 ay falan beklemen lazım. Hemen anlaşılmasını istiyorsan biyopsi yapmaları lazım (ve yine bildiğim kadarı ile) ağrılı bir işlem. Neyse olan olmuş artık. Bu korku sana yeter bundan sonra dikkat edersin. İstersen yine bir doktora git ve sor olası bir ihtimal söz konusu olduğunda alınabilecek bir önlem var mı öğren.

0|0
    0|0
    • 1ay

Belsoğukluğu olabilir emin oldum buna arastrdim teshisleri ögrendim belsoğukluğu nunkine benziyo :'(

• 1ay

Sen mal mısın? Bel soğukluğu BEL! Sözlükte bel bel demek penis demek değil.

• 1ay

ya sensin salak mal o hastalığın belle alakası yok ismi o sadece git arastır bişey öğrende gel mal

• Ahahhaha gusülsüz dışarı çıkmak zorunda ben😂😂

0|0
    0|0
  • Kendi düşen ağlamaz kondom kullansaydin 🤗

1|0
    0|0
    • 1ay

Aglıyom işte salak.. nerden biliyim hasta olduğunu sordum hastaliğim yok dedi bizde yaptk bacım degildi

• 1ay

Salak olan kim mk? Kendi suçun boşu boşuna ağlayıp zirlama bu sana ders olsun birdaha kondom kullanmadan kimseyle yatma

• bel soğukluğu olabilir

0|0
    0|0
  • gt korkusu buna deniyor işte aasdsdasda

2|3
    0|0
    • 1ay

Pazartesiye kadar doktora gitmezsem hastalk büyür diye korkuyom erken teshis diye bisey var geç olmadan gidilmeli :(

• 1ay

Sağlık ocağına gitsem olurmu acaba :(

Erkekler Ne Diyor 9

• Bel soğukluğu ya da frengi türü bir hastalık anlattığın. Cildiyeye git mutlaka.

0|0
    0|0
    • 1ay

Penis enfejsiyonu kapmış ilac yazdı is çıkışı gitcem eczaneden alcam akintim devam ediyo halen

• 1ay

belsoğukluğu ya da frengi tahlille belli olur hangi bölüme gittin sen?

• Aıds bugün kanına karışsın en az 6 ay sonra çıkar kanda olduğu o nedenle anlaşılmaz bel soğukluğu diyorlar onun gibi bir şey olabilir

0|0
    0|0
  • aids kapmış olabilirim diyosun geride seviştiğim kişiye sorsam bir daha benle Sevişmez diyorsun sen aids olduktan sonra yemişim bir daha sevişmesi aklın hala orda yapma be Bro bel soğukluğu olmuş sende Pet bardakla gez doktora gidene kadar o durduk yere akar dert etme git test yaptır AIDS değilsin ama yinede git bir test yaptır şimdi kasma bir rahat nefes al 🖒

0|0
    0|0
    • 1ay

Herkes belsoğukluğu diyor insallah ciddi bisey yokdur doktora gitcem erken teshis önemli yarn heryer kapalidiracile gitsem cinsellik için alirlarmi içeri çok şaşkınım :(

• 1ay

Jinekologa git test yapsn ne olduğuna emin olsunlar sonra ilaç veririz diyeceklerdir kesin bu iş baya uzun sürer :'(

• 1ay

ne ağlıyon erkek adamsın mk. yaa skersinde sokarsinda mk. surda daha fazla yazma kafana da takma git acile duramıyorsan

• 1. cisi aids ole akinti yapmaz kab hastaligidir ki 2gunde ortaya çıkmaz o en fazla bel soguklugu frengi falan olabilir ayriyaten bu sayilan hastaliklarindan hic birinden 2 gunde olunmez aidden ortalama olme suresi tedavisiz 3ay tedavili 2yildir...

0|0
    0|0
  • hiv testi yaptırcan

0|0
    0|0
    • 1ay

3 ay sonra 6ay sonra sonra elisa anti hiv yaptır

• 1ay

enfeksiyon hastalıkları intaniye git cinsel yolla bulaşan hastalıkların taramasını yaptır
      ya da üroloji uzmanı git oda testleri yapı yor

• 1ay

hiv aids hemen belirti vermez kan testlerinde çıkar 3 ay 6 ay sonra kesin soncu 6 ay sonra alırsın

• Aids hastaligi 6 aydan once belli etmez. den buyuk ihtimalle belsoguklugu oldun. doktora git igneyle geciyor.

0|0
    0|0
    • 1ay

Enfeksiyon muş

• 1ay

Onemli bisey degil gecer. gecmis olsun. ve zinadan uzak dur. butun kotuluklerin babasidir o

• aıds te akıntı olmaz büyük bir ihtimal bel soğukluğuna yakalandın ilerlemeden ürolojiye git ilaç versinler yoksa cok yanar penisin

0|0
    0|0
    • 1ay

Şu an yaniyo zagen acile gitsem acildekiler polikiniklige gitmi der yoksa tedavimi eder?

• 1ay

aids en az 3 ay sonra çıkar rahat ol bel soğukluğuna yakalandın :) git ilaç al

• 1ay

Bel soğukluğu değil miş enfeksiyonmuş

• beter ol

0|0
    0|0
    • 1ay

Sanane beter olsam ne olcak senin icin ne değişcrk

• bize soracana ürolojiye git dostum

0|0
    0|0
Yükleniyor...