Kızlar keşke imkanımız olsa diyormusunuz?

Kızlar şimdi bizim penisimiz varya çok sıkışınca pantolonu indirmeden sote bir yer bulup işeyebiliyoruz bu bence çok güzel bir imkan bu konuda kendinizi eksik hissediyormusunuz yani diyormusunuz ulan çok sıkıştım keşke şuraya işyebilsem dediğiniz oluyormuş? :D

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Evet oluyor

0|0
    0|0
    • 1ay

Ayakta işeme aparatları çıkmış :)

• 1ay

Şaka yapıyorum olayın etik, dini boyutunda falan değilim:)

• 1ay

Anladım :) o apartman yap işlevli birşey iyi akşamlar :))

En İyi Erkek Görüşü

• kadinlarda yapiyor merak etme gecenlerde arkadaslarla iciyorduk kiz erkek karisik biz isedik geldik sonra kiz arkadastandedi bende bir sulim gelim gitti yapti caliligin arkasina geldi 10dk surmedi gidip gelmesi:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• pipi olsa bile ortalık yerde olur mu. mutlaka gören olur. fark etmezsin bile

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya o esnada onu düşünmüyorsun şiddetli kramp giriyor ihtiyacın olan tek şey bir ağaç :))

• 1ay

az bile yaptım. etraf umum wc dolu. gelmiş benim kapımdaki ağacıma çiş yapıyo. zavallı ağaç kuruyacak adamların yüzünden :D

• 1ay

Harbiden kuruyor ben köyde dağda güzel bir yer vardı orada incir ağacı vardı büyüsün diye altına işiyordum iki haftaya kurudu ağaç :D bu arada umarım sokak ortasında çok sıkışırsın da işerken yakalanırsın

Erkekler Ne Diyor 1

• bu milletin acayip merakı var. sanane beya. çok merak ediyorsan kestir dene.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya bir boşver git omurgasız şahane !

Yükleniyor...