Bazen masturbasyon konularına bakıyorum da...

Bazen masturbasyon konularına bakıyorum da,kızlarda zararı oldugunu erken boşalmaya yol actıgını yazmıs.

peki kızlarda erken boşalma daha iyi değilmidir ki.seri orgazm yasayabilen bir yapıları var zaten.i,stemezmi kızlar erken boşalmayı

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Yalan haber :)benimde korkum o yöndeydi..çok mast yapıyordum evlenince sıkıntı olur sanıyordum ama..bana +1 puan getirdi..ıslanma daha çabuk ve sık oluyor ve nirvanaya doğru yola cıkıyorsun..ama bir süre zorluk çekiyor insan. 5-6 ilişkiden sonra bende o sıkıntı kalmadı..

0|1
    0|0
    • vajinal orgazmı yasayabiliomusunuz peki

• o da bir ihtimal :)

• :)) motivasyon şart

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne erken boşalma ne de ge boşalma,önemli olan ve en güzeli partnerinle aynı anda zevkin zirvesinde boşalmadır..

1|1
    0|0
  • 21 yıllık karıyım bu yaşıma kadar boşalmadım aga ben kadın değil miyim kim diyor kadınlar boşalıyor diye ya. millet zevk suyunu boşalma mı anlıyor nedir

3|2
    1|1
    • erkekteki gibi meni mi fışkırıyor nedir? birliktelik sırasında sürekli şeffaf kaygan zevk suyu gelir. bende olan bu. çoğu kadında olan bu. yani bu kadar insan sevişme özürlü sizin dediğiniz normal?

• ıslanmayla boşalmamayı karıstırmamak lazım sanırım.boşalsan farkı hissederdin büyük ihtimal.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...