Kapat

Erkekler, Erkekler çok önemli buraya bir bakar msınız?

Çok önemli gerçekten. Ben evli değilim. O yüzden ilerde sıkıntı olabilir diye düşünüyorum. Benim alet aşağı doğru eğik duruyor muz gib yani. Doktora da gitmiştim. ameliyat olabilecek seviyedeymiş ama gerekmeyede bilir dediler. Acaba beklesem mi evlenene kadar. belki sorun olmaz. Yoksa evlenmeden halletmeli miyim? galiba 1 ay ilişkiye giremiyormuşsun ameliyattan sonra. ama şimdi olsam ailemden utanıyorum. napsam ki?

Güncellemeler:
güncel

0|0
3

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence cinsel ilişkide sorun yaratacağını sanmıyorum. Hiç elletme derim.

0|0
    0|0
    • ben de öyle düşünüyorum. ama yaşarsam diye korkuyorum işte. özellikle ilk gece bir fiyasko yaşarsam çok kötü hissederim

• Bence aşağı eğik olması farklı ilişki pozisyonları gerçekleştirmeni de sağlayabilir

• Cinseel iliskiyi bekle derim Bu tur ameliyatlaŕ riskli basari tamamamen operator doktorun becerisine bagli. Bir kac hekimle daha gorus. Bence cinsel deneyimi bekle

0|0
    0|0
  • Devam et normal hayatına, seks yap kızlarla, herhangi bir sorun yaşamazsan gerek kalmaz ameliyata

0|0
    0|0
    • benim sevgili bile yok yani istemiyorum ben haram olduğu için. o yüzden soruyorum.

• alabildiğine bir serbestlik yok bir kere. onu bil. ben bu konunun çok uygulanmadığı halde bu kadar konuşulmasını yadırgıyorum. kuran tüm insanlar için gelmiştir. yere zamana kişilere göre değişen bir konu yani. bizim ülkemiz için düşünürsek son derece az bir durum. eskiden beri de öyle olmuş. belki de kültürle de alakalı. o da iki evlilik olur yani. açıkçası eşimle bu konuda çok sorun çıkacağını düşündüğümden dolayı pek sıcak bakmıyorum. aslında maddi olarak da kolay değil zaten. yani demem o ki bu kadar konuşulacak bir konu olmaması lazım.

• İnançlı biri olduğun için sormuştum. Teşekkürler cevabın için

Yükleniyor...