Kizlik miydi regl mi?

Arkadaslar ya benim kafamda bazi soru işaretleri var..

Simdi oncelikle hormon haplari kullandigim icin regl cok duzensiz oluyo.

Bundan uc ay once , sevgilimle ciplak sekilde sevistik. birlesme olmadi cunku buna hazır degildim. bir ara ayakta sevisirken arkami dondum sirtimi falan operken penisi popomun arasina girdi.

Sonra eve giderken kan gordum yani vajinadan geldi ve bir hafta surdu.

Ben ilk kizlik sandim kazayla falan yirtildi sandim. ama son iki aydir ayni gunlerde yine kanamam oluyo. o zaman diyorum demekki regl mis. ama yinede icimde bir suphe var hep.

Sizce o an kanama gelmesi tesaduf muydu?
Jinekologa gitmeye utaniyorum acikcasi.
Kizlik zarima baktigimda da bsy diyemem cunku onceki halini bilmiyorum ama yirtik falan gorunmuyo. lutfen yardim edin ya regl miydi?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle şu kızlık zarı olayını kafana takma, maganda biriyle evlilik düşünmüyorsan sorun yok, medeni erkek önemsemez.

Soruna gelince o zar öyle dokunmayla bozulmaz, anlattığın olaydan anladığım kadarıyla bozulmamış.

1|0
    0|0
    • 1ay

Tesekkur ederim.

Zar olayini taktığımdan degil yani boyle kanama normal mi bir hafta surdu falan bide bilinmezlik icinde olmak kotu.. ondan cok sagol. yorumun icin

En İyi Kız Görüşü

• 1 hafta sürmüyor o kanama ve normal regl den farklı soğuk kan gibi yani tuhaf ya da bana öyle geldi bilemiyorum. Bu arada doktora gitsende yaşın küçükse alttan müdahale yapamıyorlar sanırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Sonuıçta regl olmuşsun ilk sevişmede.

0|0
    0|0
  • Bak keyfone kızum dert etme

0|0
    0|0
  • kızlığın bozuldu geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • 1ay

Bozulduysa niye her ay aynı gunlerde yine kanama oluyo onu anlaamdim

• 1ay

Nasil anladin

• 1ay

arkama sokdu dedin sokduysa kızlığınıda zedelemişdir kanamışdır kızlığında hasar var şu an ve sen bakire değilsin boşver takma kafaya çıplak çıplak sevişen versede bişey olmaz zaten bunları yaadın bir verdirmediğin kaldı korkuyorsun ayrılırsak beni kim alır diye ohalde güvenmediğin biriyle bunları yaşamıycan yaşıyosanda pişman olmıycan çıplak çıplak koynuna girmeyi biliyonda kızlığınamı dikkat ediyon yemişim senin kızlığını Allah kadında var mı kızlığın ona bak sen öpüş seviş herseyi yap sonra bakireyim... yok ya.. verdir kurtul işte nasılsa verdirmek daha güzel senin için tek engel kızlık zarı o olmasa sevdiğin herkese veririsin eminim bunları yasayan verirde vermiyosun çünkü tek korkun bakirelik baska bir korkun yok bakire olmasaydın %100 verirdin adım gibi eminim

• Büyük ihtimalle regldir

0|0
    0|0
  • Gitmelisin

0|0
    0|0
  • Relg ya korkma kapi kapali

0|0
    0|0
  • Of of 😂🔫

0|0
    0|0
  • incelemem lazım... muayenehaneme gel

0|0
    0|0
  • Kızlıkla ilgili durumlarda kanama uzun sürmez. En fazla birkaç saat içerisinde durur.

0|0
    0|0
  • Soruyu tam anlatammisin bn bisey anlamadim

0|0
    0|0
    • 1ay

Yani diyorum ki bir hafta suren kizlik kanimiydi regl mi

• 1ay

Ozele gel orada bir kac soru sorucam ondan sinra soyliyim iccin rahat eder

• Tabiki regl. Kızlık olsa tepkin farklı olurdu. Kızlıktan anlarım resim at 😊

0|0
    0|0
    • 1ay

Nasil farkli olurdu

• 1ay

Kızlık biraz içerde olur bozulması için baskı görmesi gerekir. Azda olsa kızın canı yanar. Kan ise bir kaç damlayı geçmez

• 1ay

Peki tesekkur ederim

• Olan olmuş bu saatten sonra bozulsa ne bozulmasa ne. Bir önemi var mı?

0|0
    0|0
    • 1ay

Benim merak ettiğim sey normal mi diye

• 1ay

Sagol yinede

• 1ay

Beni ilgilendirmez de neden böyle şeyler yapıyorsunuz ki. Niye ihtiyaç duyuyorsunuz ki.

• sirtini operken nasil giriyo

0|0
    0|0
  • Yahu ayakta sen arkanı döndüğünde popoma değdi şeyi diyorsun ama ittirdimi kendini hiç sana doğru

0|0
    0|0
    • 1ay

Yok ya normal di

• 1ay

Tsk ederim :)

• 1ay

Rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 4

• zaten yapacagini yapmissin sen niye bukadar sıkıntı yapiyosun şimdi

0|2
    1|0