Çocuğumuzun olması için?

Arkadaşlar, özellikle de tecrübeli arkadaşlar. Damdan düşenin halinden damdan düşen anlar. Şimdiye kadar herhangi bir doktora falan gitmedim. Ama yakaşık 1 senedir eşimle korunmasız cinsel ilişki yaşamamıza rağmen henüz bebeğimiz olmadı. Ben aslında doktora gitmek istiyorum, bir görünelim nedir sorun? Maddi durumum iyi. Tüpmüş bilmem neymiş hiç önemli değil, her türlü tedavi yöntemini parasına takılmadan uygulayabilirim. Benim öğrenmek istediğim hem kendim hemde eşime panik yaptırmadan acaba nerden başlasam?

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Eşinize söylemeden siz bir tahlil tetkik yaptırın sonrada duruma göre eşinizi götürün rutin kontrol chekup gibi

0|0
    0|0
    • 1ay

öyle mi dersiniz. ama sonra eşim öğrendiğinde neden benden habersiz yaptırdın demesin

• 1ay

Panik olma diye bitanem dersin büyük tepki verir mi?

En İyi Erkek Görüşü

• Doktora gitmeniz sart kardesim, önce sebebini ögrenin, bunun bir yolu yok, eger saglik sorunu yoksa bu zamana kadar eger adet günü haric hergün yatiyorsaniz hamile kalamsi gerekirdi..
    Bakin benim bir tanidik ciftin asagi yukari 15-20 yil tedavi olduklari halde bebekleri olmadi, en sonunda evlatlik aldilar, evlatlik aldiktan 1-2 yil sonra kadin hamile kaldi, bir sene sonra tekrar simdi 3 cocuklari var..
    Insallah olur...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• herşey olabilir benim tanıdığım var ikisinde de sorum yok ama çocuk olmuyor tuhaf yani basbaya hiç bişeyi yok ikisininde hazırlıklı olun bunlara

0|0
    0|0
    • 1ay

nerde muayene olmuşlar acaba

• 1ay

heryerde türkiye de heryere gittiler amerikaya gittiler en son yine aynı sonuç

• Günleri tutmuyordur hemen paniğe kapilmayin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Önce tek git üroloji bölümüne. Spermiogram denen bir sperm sayımı testi var onu yaptır. Sonra duruma göre birlikte gidersiniz.

0|0
    0|0
  • Ben de yaşadıklarını yaşadım. Ama sonunda eşim hamile kalmıştı. Önce 1 kadın doğum doktoruna gidin 2 nizde.

0|0
    0|0
    • 1ay

kaç yaşındaydınız bu olduğunda, siz de eşinizle birlikte kadın doğum doktoruna gitmiş miydiniz?

• 1ay

28 yaşında idim. Doktora gitmemize gerek kalmadan eşim hamile kalmıştı. Merak ve telaş etmeyin. İnşallah eşiniz hamile kalır kısa zamanda. Şuna dikkat edin. Adet günlerine göre ortadaki 3-4 günde daha fazla ilişkiye girin. Yaşlarınız kaç.

• Sebebi birçok şey olabilir, kontrole gitmelisiniz

0|0
    0|0
  • Eşinizle beraber iyi bir doktora gidin. Kendi sperminize de baktırmayı unutmayın. Oturup stres yaşamaktansa bir an önce çözüm yoluna girin.

0|0
    0|0
  • Ozelden yazsana. sana detayli anlatayim. Allah sabir versin oncelikle

0|0
    0|0
  • mesaj atarsan detaylı konuşuruz

0|0
    0|0
  • bir kac aey var

0|0
    0|0
  • Önce bir sperm testi yaptır iyi bir doktora git sorun kımse onu bulsun doktor

0|0
    0|0
  • sn ilk kendin git sperm sayına kalitesine falan baktır. sonra sıkıntı yoksa eşin için ısrar edersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...