Karım vajinismus oldu ne yapmam lazım?

ben yeni eviyim yaklaşık 2 ay oldu evleneli hiç ilişkiye giremedik karım vajinismus yani vajinaya penis giremiyor çok dar ve sıkı bir vajinası var hiç ilişkiye giremedik ben kendisini seviyorum ama cinselliğide seviyorum sadece cinsellik yüzünden ayrılmak istemiyorum bir çocuğum olsun yuva kuriyim istiyorum benim ne yapmam laızm siz benim yerimde olsanız ne yapardınız? tavsiye verin lütfen.

Güncellemeler:
1ay kızlar peki sizin kocanız böyle olsaydı napardınız
https://www.youtube.com/watch?v=GnZSpeWICcs

0|0
9|15

En İyi Kız Görüşü

• Yav biz evlenip seks yapmak için can atıyoruz millet evli olduğu halde seks yapamıyor.. Boşa gitsin.

0|0
    1|0
    • 1ay

bosanma davasına ne yazcam babasina ne diycem seks yapamadk ayriliyozmu diycem ozamanda bana seks içinmi evlendin diycek

• 1ay

seks için ayrilmak gunah olur

• 1ay

Hayırlısı artık

En İyi Erkek Görüşü

• 1-İkiniz evde çırıl çıplak dolaşın. rahat olun.+beraber banyo yapın.
    2-Yatmadan önce biraz Rakı içir. çıplak yatın.
    3-Parmağını dene parmağınla sev okşa yavaş yavaş vajene sok.
    4-bebe yağı ile masaj yap
    5-kadın senin karşında master yapsın veya sen ona yap.
    6-bir anda kökleme, önce penisle ver oynasın kendisi sabece baş kısmını soksun.+oda da sevdiği müzikleri aç çalsın. yatak odası loş veya karanlık olsun.
    7-kaplıcaya otele götür ılık su küvet de dene .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kaba davranma, güzel konuş, zarif ol birde ön sevişmeyi bayağı uzun tut..

0|0
    0|0
  • Iyide vajinismus tedavi edilen bir rahatsizlik. gidin bununla ilgilenen doktora tedavi olsun esin.

0|0
    0|0
    • 1ay

doktora gittik tabikide gitmez olurmuyuz 2 ayda tedavi edemediler :( sorun psikolojikmiş

• 1ay

Gorucu usulu evlendin de once sana isinmasini saglayacak seyler yap. ne bileyim sinemaya gidin , mum isiginda guzelce yemek yiyin , arada bir cicek gonder. kalbini yumusat. ve isteksizlik icinde haplar var , kullandir. once kalbini sonra bedenini yumusat derim.

• 1ay

O haplar yalan dolan

• ön sewimeyi uzun tut ve çok sarhoş et

0|0
    0|0
  • Doktora basvurun hemen hallediliyor ayrilmayi dusunmeyin hemen. İlkinden korkuyor kabullenmiyor sma 2. cide seni mahveder 😜

0|0
    0|0
  • ilk önce masajla

0|0
    0|0
  • Benim bir ablam var tam 3 yıldır ilişkiye giremediler son durumları bilmiyorum tabi ama baya tedavi görmüştü ön sevişme herşey güzel olay o noktaya gelince ağlamaya falan başlıyo valla bende korkuyodum baya ama allaha şükür olmadı öyle bişeyim

0|0
    0|0
    • 1ay

Ayni sıkıntı yı bende çekiyom :'( sen evlimisin simdi?

• Eşin bu durumu hakkında ne diyor?
    Piskolojik ise seninde onun yanında durarak konuşarak rahatlamasını sağlaman gerek. Zaman tanı biraz hemen ayrılık durumunu düşünme.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle doktor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Yorumları okudum, kesinlikle seninki büyük ya da seni sevmiyor diye vajinismus olmaz. Yukarıdaki videoda gördün karı koca birbirini sevmelerine rağmen 20 yıldır yapamıyorlar. Tolumumuzda erkekler kadınlarımıza öcü gibi gösteriliyor, cinsellikle kızlar nefretle büyütülüyor. Birde onun çevresindekiler küçüklükten itibaren ilk gecede çok büyük acı çekeceksin demişlerdir, o korku içine yerleşmiştir. Eşinize p*rno izletin ne kadar zevkli olduğu kafasına yerleşsin. Birde vajinaya kaslara zeytinyağı ile masaj yapın, onu gevşetir.

Fakat size tavsiye edebileceğim en iyi şey alanında uzman bir doktora gidin. 2 aydır doktora gidiyorsunuz adam çözemiyorsa iyi doktor değildir. http://www.cised.org.tr/ - Cem keçe şiddetle tavsiye ediyorum. mutlaka bu sorunu çözün.

0|1
    0|0
  • Cinsel terapi uzmanına gitmeniz gerekli birlikte.

0|0
    0|0
  • eşin ve sen dr gidip bu olay psikolojşk mi bedensel mi cevap bulun

1|0
    0|0
    • 1ay

olayın % 80 i psikolojik %20 si cinsel isteksizlik % 10 u bedensel yani vajinismusdan kaynaklı

• 1ay

alkol denediniz mi

• cok sıkıntı.

0|0
    0|0
  • Sabırlı ve anlayışlı ol, yoksa komple kaybedersin. Ve bir uzmana gidin

0|0
    0|0
  • doktora gıdın bellı antremanları var onları da yapsın

0|0
    0|0
  • üzerine akarsan çocuk olur. Gebelik sorun olmaz.
    doğumda normal doğum gerçeklştirirseniz sorun ciddi anlamda çözülmüş olur.

0|0
    0|0
    • 1ay

Vajinaya girmeden üstüne akitsan nasl hamile kalcak

• 1ay

doktor değilim ama bu konuda TECRÜBE sahibiyim.
      vajenin yapısı sanırım emilim yapabiyor

• 1ay

Doğru; bol miktarda ağız , giriş kısmına akıt.(istersen parmağınla ittirebilirsin.) sonra kadın kalkmadan sırt üstü yatar. ->normal doğum.(ayağa kalkmayacak, içini yıkamayacak)
      Oluyor gerçek.

• Rahatlat onu once

0|0
    0|0
  • Doktora git

0|0
    0|0
  • Kolay

0|0
    0|0
  • Senin için cinsellik bitti desene

0|0