Doğum önceki Erkeklerin kontrol yöntemleri nelerdir?

Merhaba arkadaşlar,
Bir erkek arkadaşım geçenlerde bana sordu, benim de çok bilgim olmadığı için sizlerle paylaşmak istiyorum.
Bir süredir çocuk yapmak için deneme yapan arkadaşım, hala gebe kalınmaması sonucu gerginlik hat safhada.
Sorum şu,
Erkek, gebe kalınması için ya da sağlık kontrolleri için hangi birime başvurmalı ve hangi tetkikleri yaptırmalı?
Bilen ya da eşi dostu yakın zamanda bu kontrolleri yaptıran varsa lütfen yardımcı olur musunuz?
Teşekkür ederim.

Güncellemeler:
1ay Güncelleme,
1ay İyi ki, sperm sayısını duymuşsunuz arkadaş ya,
Sperm sayısının yanında, birçok yöntem var.
Lütfen sizden ricam, konu hakkında tetkik yaptıran ya da yakını bu tetkikleri yaptıran biri varsa yanıtlasın, kulaktan dolma bilgiler zaten heryerde var.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle erkek olarak bir üroloji uzmanına gitsin. Ve sperlerini saydırsın. Çok taıdığım var iri yarı erkekliği gücü yerinde fakat sperler boş ya da çocuk yapmak için gerekli sayıda spermde kromozon yok. Acilen doktora gitsin. Sperm tahlili yaptırsın. sigortalıysa devlete gitsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Sperm sayisi ogrenmek icin doktora gitsin kadin da ayni sekilde doktora gorunmeli herhangi bir kisirlik sorunu olup olmadigini gormek icin

0|0
    0|0
  • Üroloji bölümünde sperm sayılarını test ettirebilir

0|0
    0|0
  • kadinin altina yastik koy hem gidip gelmesi rahat oluyor hemde. spermler ziyan olmadan iceri giriyor boyle yontemler koca kari isidir ama ise yarar

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben de tam olarakn bunu soruyordum zaten!
      Bence siz soruyu düzgün okuyun.

• Sperm sayımı testi yaptırması yeterli

0|0
    0|0
Yükleniyor...