Yardıma ihtiyacım var, seks veya masturbasyon yapmadan cinsel ihtiyacımı nasıl karşılayabilirim?

Yaratan beni böyle yaratmış. Çok fazla cinsel istek duyuyorum. Şuana kadar hiç cinsel ilişkiye girme şansım olmadığı için ve bundan sonrada çok büyük bir ihtimal olmayacağı için bu ihtiyacımı GEÇİCİ bir şekilde masturbasyon yaparak gideriyorum. Daha sonra sürekli masturbasyon yaparak bir yere varılamayacağını ve fazla masturbasyon yapmanın sakıncalı olabileceğini öğrendim. Bu sebeple bir arayışa çıktım. Internette bir sürü makale var. Mesela en son okuduğum fazla masturbasyonu bırakmam yönündeydi. Diyelim ki en aza indirgedim, sokakta geçen seksi bulduğum bir kadını gördüğümde şöyle bir hızlı bir göz gezdirişin ardından demeyecek miyim "ben böyle biriyle beraber olmak istiyorum" diye? Hayal kırıklığına uğramayacak mıyım? Bunun yerine şunu demem lazım; "güzel vücut, ama çok ta önemli değil". Ve bunu demem içinde düzenli bir seks hayatımın olması gerektiği düşüncesine inanıyorum.

Evet arkadaslar gelelim sorumuza, masturbasyon ve seks yapmadan bu ihtiaycımı nasıl karşılarım?

NOT:Ben buraya gerçekten yardıma ihtiyacım olduğu için yazıyorum. Lütfen beni yargılamayın. Belki bana hayvan diyebilirsiniz ama yaratan eni öyle yaratmıs ben ne yapabilirim herkes aynı değil.

0|0
04

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...