Kızlar, Arkadaşlar daha yeni bu akşam regl oldum? pms yi çok yaşıyorum?

Özellikle çok duygusal aşırır aşırı derece ağlamaklı yorgun bitkin buruk kırık endişeli herşey oluyor diz ağrısı kansızlığımda var ama ilaç alıyor ve pekmezde içiyorum doktora gittim kadın doğumcuya dizlerim ağrıyor adet olmadan dedim çok nadir olur öyle bişey olmaz filan dedi kansızsın dedi yolladı adetim 3. Günü gel kan tahlili yapıp hormoblarına bakalım dedi acaba başka doktoramı gitmekiyim bu gittiğim yer devlet özelemi gitsem

Güncellemeler:
1ay Ben özele gideyim en iyisi. En azından başından savmaz

0|0
3

Kızlar Ne Diyor 3

• aynı sorunlar bendede var oaç kere hormon testi yaptılar bişey çıkmadı merak etme korkulacak bişey yok

1|0
    0|0
  • Yeterli bence

1|0
    0|0
  • aşırı ağlamaklı durum benede var bened bugün oldum ama diz ağrısı olmuyor kansız olduğuma rağmen ama herşeye bir duygu bastırıyor yani

1|0
    0|0
    • 1ay

''bende'' yazmayıda ne güzel becermişim :D

• 1ay

Çok oluyo bazende benim en çok tuvalet sıkıntım oluyo birde ruhsal bedensel

• 1ay

bak adet olduğun an bir tane ağrı kesici al 8 saat sonra ağrın lmasa bile al inan bana sıkıntısız geçer en azından ağrı yönünden hı ama ilk doktor kontrolü lazm kist falan yoksa.. bana doktorum ağrı kesici önerdi çok rahatım kesilme falan olmuyor az gelmesinin nedenide başka bişe

Yükleniyor...