Bakire olup olmadimi anlayamıyorum?

15 yaşındaydım belki daha küçük. Adetim hep gecikiyordu olamıyordum olamadığım için hep akintim olurdu. bir gece kalktım 2 civarı tuvalete girdim altimmı yıkarken fazla bastırdım sanırım akınti oldu için. bir baktim pecetemde kan. Çok kötü oldum. Sonra aradan 1 gün gecti2ve adet oldum. Doktora gitmedim anneme söylemedim sizce adet akıntısı mı yoksa patlakmiyim?

0|0
6|26

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Adet olabilir oraya parmak bile zor girer. Korkmana gerek yok adettir büyük ihtimalle

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Birisi ile birlikte oldun mu?
    A-Evet B-Hayır

Vajinana parmak veya başka bir nesne soktun mu?
    A-Evet B-Hayır

A'lar çoğunlukta ise bakire değilsin

0|0
    0|0
  • Bastırdım derken parmak soktun mu içine?

0|0
    0|0
  • 45 in üstüne gelmişsin teyzecim bu saaten sonra bunlar önemli değil menapoza griip kuruyacan boşver bakireliği sen =P

0|0
    0|0
  • hamilesin

0|0
    1|0
  • Patlak mıyım nasıl bir ifade? şaşırdım bunu duyduğuma. Bir hekime giderseniz öğrenirsiniz.

0|0
    0|0
  • Nasıl bir trolsün sen yana. 15 yaşındayım ya da daha küçük ne demek ya? Profilinde de 45 üstü yazıyor. Yalancısın. trolsün. Kekliyorsun.

0|0
    0|0
  • Adet

0|0
    0|0
  • Bu kadar kolay değil korkma bakiresin

0|0
    0|0
  • simdi kac yasindasin

0|0
    0|0
  • Sanki bomba patlakmıyım diyo

0|0
    0|0
  • Aradan 30 sene gecmis simdi mi aklina geldi😄😄

0|0
    0|0
  • Adet olabilir doktora git baksın adetin neden öyle

0|0
    0|0
  • Elini yani parmağını içine soktun mu

0|0
    0|0
  • Adet akintisi

0|0
    0|0
  • Sıkıtı yok oyle pat diye olmaz

0|0
    0|0
  • 45 senedir patla, amisan birsey olmaz arti

0|0
    0|0
  • Kurcalama fazla 😀

0|0
    0|0
  • Korkma sıkıntı yok, bozulmaz öyle

0|0
    0|0
  • Korkma kardeşim, o regl dendir.
    İçin rahat olsun

0|0
    0|0
  • Yok patlak degilsin okadar şeyle patlamaz canım ya. Ama görmk lazım tabi. Görerek anlaşılır.

0|0
    0|0
  • özelden konuşalımmı

0|0
    0|0
  • parmağını içine sokma gibi falan bişey yapmamışsan merak etme bişey olmamış.. gördüğün kanda normaldır bütün kizlarda olan bir durum kafana takma

1|0
    0|0
  • canım kardeşim buralara sorma doktora anlat derdini seni hor görmez. burada saçma sapan yorumlar alacaksın hiç gerek yok

1|0
    0|0
  • Bişiey olmamış rahst ol öylr kolay değil bastırma ile. Parmak girse bile şüpheli

1|0
    0|0
  • patlaksın :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Adet akıntısıdır o. Yıkarken patlamaz zar dediğin. İyice yıkayayım deyip de parmaklarını içine içine sokmadığın müddetçe üstten yıkamayla hiç bir şey olmaz yani :)

1|0
    0|0
  • Öyle kolay patlama olmaz o zar taaa nerde

1|0
    0|0
  • bir insan nasıl patlak olup olmadığını bilmez yaa sormak için sormayın @m4niac kafa yok bunlarda pampa :D

0|0
    1|0
  • Bnde ilk adetimde once o tarz bir akinti glmisti sonra adet olmistum normal yani bir sorun yok canım korkma

0|0
    0|0
  • adet tabiki.

1|0
    0|0
    • 1ay

adeti hemen ertesi gün olmadim 24 saat sonra oldum

• 1ay

olabilir onlar dogal

Yükleniyor...