Arkadaş iş hayatında

arkadaşlar iş hayatında aşk flört ve cinsellik nasıldır örneğin bir öğretmensin ve bekarsın yaş 22- ile 27 veya 30 arası kendi paranı kazanıyorsun kendi evin var yalnız yaşıyorsun araban var ailen uzakta nasıl bir sevgili hayatı olur öğretmen için aynı şirkette çalışan insanalr için veya bir avuakt için aynı büroda çalışan avukat diyelim yanındaki masada bir bayan çalışıyor senle aynı yaşıt veya 2-3 yaş farkı olan insanalr sevgili olduktan sonra akşam ları herhangi birinin evinde yemek falan mı yerler akşam oldumu dışarıya çıkıp eğlenirlermi veya sevgili olduktan kaç gün sorna aynı yatağa girerler ben bunların hiçbirini bilmiyorum bilmediğim içinde soruyorum fikir vermeyin sadece cevap verin öğüt veermeyin sadece yaşayanalr veya bilenelr varsa olanalrı söylesinler link şu kadın süper iş hayatımda böyle bir sevgilim olsun siterim link şu kadın süper ben böyle bir iş arkadaşalrım olmasını istiyorum bu dediklerimi yaşayanlar var mıavukat olmak isityorum bu arada cevaplar için şimdiden teşekkürler

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bunun meslekle alakası yok, öğretmenim ve eşim olmayan biri ile el ele bile tutuşmam.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...