Eşinizin sevgilinizin vs bakir olup olmaması önemli mi?

Para karşılığı veya herhangi bir şekilde cinsellik yaşamış olması sizi nasıl etkiler?

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• ben kadınlarında erkekelrinde evlenmeden ilişki yaşaması gerektiğini düşünüyorum. para karşılığı ilişkiye girmiş biriye evlenmek istemem bence daha fazla düşemez. o mantıkta olan biri benim yanımda olmasın mümkünse. onun dışında normal kişilerle yaşadığı normal ilişkiler tabii ki iyidir normaldir.

2|3
    2|1
  • son derece önemli

ben ki başkasının şu içtiği bardaktan su içmem

buna nasıl katlanırim

ilk ve son benim olsun. yalnızca benim. bu dünyada benim diyebileceğim tek varlık olsun

3|4
    1|1
  • ben olcam o olmuycak yok öyle...

2|3
    0|0
  • bn bakireysem onuda bakir isterim

0|3
    0|0
  • benn sevgililerimle bişey yaşamışsam onunda yaşamış olması normaldir.

1|3
    3|0
  • Değil. değil değil

0|1
    2|0
  • olay bekaret değil de para işi bozuyor.o kadar mı ucuz mu diyorsun.

0|1
    2|0
  • çok önemli,sevdiğim insana başkasının dokunmasına katlanamam..

4|1
    1|0
    • Ama senden önce olmuş birşey

• ben bunu yaşadım..

yani hoşlandığım biri eski kız ard ile olmuş

sürekli aklıma geldi,ona nasıl dokundu falan diye..bana sorma bu soruyu;)

• bakir olmalı ! hele para karşılığı ilişki yaşamışsa uzak dursun

2|2
    0|0
    • Sizi anlamak da zor. hem bakir olsun dersiniz hemde gidip tecrübeli insanların peşinden koşarsınız. kızım bakir insan çevrende dönüp bakmadığın tipler olur genelde :D Herkesin peşinde koştuğu bir adamın bakir olmasını bekleme :D

• senin ki çok saçma bir düşünce.Her yakışıklı ve peşinden kızlar koşan erkek bakir olmayacak diye bir kural yok.Adam hem yakışıklı hem de nefsine hakim olabilir.ADAM dedim dikkatini çekerim.Tecrübeli insanların peşinden koştuğumuzu kim söyledi ayrıca.Genelleme yapma!

• Adam haklı. Yanındaki bakir .kızların peşinden koştukları değil. Bizim sınıfta Raşit diye biri vardı yakışıklı birisiydi yatmadığı kız kalmadı peki niye çünkü yakışıklı. Bir insanı dış görünüşüyle yargılarsan böyle olur o kızlara az bile yaptı

Erkekler Ne Diyor 2

• Ya bayanların yorumlarını okudum da. Sanırım hepsi sevgililerini bırakacak. Yapmayan erkek var mıbu zamanda :)

1|0
    0|0
  • Erkek bakirlerin olduğu bir dünya belkide çok azdır

en safı dahi hormonlarının ağırlarığına dayanamıyor ve bu tam anlamıyla yörünge değiştiriyor:D

0|0
    2|1
Yükleniyor...