Bakire kız olsun gerçeği erkekler için çok önemli mi?

veya bu neyi değiştirir ? olsa da olmasada ne olur güven olayı oldukdansonra bu konu asılır yanlışmı düşüncem ?

0|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

• Güven olayı olabilirse zaten sorun kalmaz ama önemli olan da bu zamanda tam anlamıyla güvenebilmek değil midir? Aslına bakarsan zaman öyle bir karışmış temel bozulmuş durumda ki,önceden kızın bakire olması namuslu saf temiz düşünülürken şimdi neye göre bilceksin ki bakire diye baktığın bir kızın aslında sayısız erkek arkadaşı olmuştur ve sayısız açık kapılar kapanmıştır..Yani sizin de dediğiniz gibi güven olayı olabilirse zaten gerisi iki kişinin arasında kaln bir teferruat olur

1|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• illa bakire diye tutturup bacakarasında zar görüp mutlu olanlara sitede de bolca analcımız var. Alsınlar tepe tepe kullansınlar bakirelerini :) övünsünler el değmemiş kız aldım diye.

0|2
    0|0
  • erkek çok severse önemseyeceğini sanmıyorum..

bana göre önemli mi evet önemli

1|1
    0|0
  • sen kızmısında erkeklerin görüşünüöğerenmek istedin

0|1
    0|1
  • erkek olan sensin

0|1
    0|0
  • Guven onemli. O zaman evlendikten sonra da baska adamlarla yapmayacagi ne malum? Ya da evlenmeden once diktirdigini anlayamazsin ki. Bakireyim diye yutturmak isteyen her turlu yutturur. Olcu bu olmamali cok kandirilirsiniz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Şu olay için erkeklere söylüyorum empati kurarak yaklaşın. Karşınızdaki insan yani sevgiliniz sizin kızlarla beraber olduğunuzu biliyor ve bunu sorun etmiyor görmemezlikten gelip size tam anlamıyla güvenebiliyor. Eğer onlar sizi bu yaptıklarınıza rağmen seviyorsa sizinde bunu yapmanız gereklidir. Olaya şöyle bakın kız bakireyim dedi ve bakire değil. Sizden gizli ilişkiler yaşıyor. Sizinle evlenincede gidip zarını diktiriyor. Nerden biliceksiniz :) O yüzden sizde kabullenin bırakın şu namus ayaklarını. Bir kızın namusu bacaklarının arasında ki 250 gram değildir. Eğer kız o* gibi milletle yatıp kalkıyorsa o namussuzdur. Ama böyle birisi değilse namussuz damgası vurmayın. Bu olay başta güvenle aşılır. Ama bir erkek için en büyük mesele erkeklik gururudur ! aşkta gurur yoktur abi seviyorsan paşa paşa kabulleniceksin. sevmiyorsanda def olup gidiceksin. Sabah sabah delirdim ya

2|0
    0|0
  • kızlar erkeklerin o zarı dert ettiklerini anıyor. hayatında 1-2 kişiyle birlikte olmuş kızları çoğu erkek dert etmiyor. bunun verdiği rahatlıkla birçok kez bu deneyimi yaşamış kızlardan midemiz bulanıyor. geneldede bekaretini evlenmeden önce kaybeden kızların çoğu bunu 1-2 ile sınırlı tutmuyorlar aynen devam ediyorlar farklı kişilerle. ha diyeceksiniz ki erkekte evlenmeden birçok kişiyle yapıyor. onada itirazım var aynı şey erkek içinde geçerli. o da bu bir ihtiyaç falan deyip bunun arkasına sığınarak suyunu çıkartmamalı, onsuzda oluyor

2|0
    0|0
  • Millet kerhaneden o* çıkarıp kendine eş yapıyor. Hala bekaret konusu var. Bir daha başkası olmayacağı konusunda bana güven verirse bir kadın bu bana yeter. Çünkü evlenmeden önce kadın olmak ülkemizde kızlar tarafından pek istenen bir durum değil. Bu duruma onları bir ömür hapsetmeye gerek yok. Bence.,

1|0
    0|0
  • Kız görünüşte bakire ama yemediği halt kalmamış, oralından tut ters ilişkisine kadar haliyle bu devirde bekaretinde önemi kalmadı

1|0
    0|0
  • açıkçası benim için onemli değil...

biz yaparken problem değilde kız yapınca mı problem olucak...

Hani derlerya açılan kız daha da yapar eder fılan, sanane diceksin banane diceksin...

ote yandan ılk beraber olsan o kızla dahi senden sonra yapmayacağı, senınle beraber yapmayacağı ne malum oyle değil mi ?

Güven ve sadakat onemli gerisi boş.

1|0
    0|0
  • açıkca söylemek gerekirse bakira olmayan bir eş ile güven sıkıntısı yaşarım zaten ben öyle şeyleri pek yaşamaamış bir insan olarak beni kolayca kandırırlar bu yüzden pek fazla güvenemem ama eğer zamanla güvenimi kazanırsa hiç bir sıkıntı yaşamayız :)

0|0
    0|0
  • şahsen bizzat benim için çok önemli olsa ne olmasa ne değil kendim için sölüyüyorum saçma yorumlar yapmayın ben bakire biri ile evlenmezsem düşünürüm benden önce kaç kişi girdi kaç kşi ile bunları yaşadı diye midem bulanır o ilişkiden o açıdan dinen de yasak zina zaten ha evlenip boşanmış biri ile evlenenlerin tercihine karışmam ama evlenmeden birileri ile zina yaşamışsa bana göre değil

0|0
    0|0
    • sen öyle misin

• aynen canım ben öyleyim ki karşımdakini öyle beklerim öyle olmazsam karşındakini öyle beklememin ne anlamı var bu din sadece erkeğe yasak koymuyor sonuçta demi

• Kimisine göre önemli , kimisine göre değil. Bu senin ne kadar geniş birisi olduğunu gösterir...

1|1
    0|0
  • önemli tabiki

1|0
    1|0
  • Her haltı yiyerek bakire isteyen Şerefsizlere sesleniyorum ADAM Olun

1|1
    0|0
  • öyle ya da böyle önemlidir.

0|0
    0|0
  • benim için çok önemli olmazsa olmazımdır

genelde türk erkekleri böyle düşünür ama

sende temiz olmalısın

0|0
    0|0
  • evet düşüncen yanlış.

0|0
    0|0
  • 1 kişiyle yatan kadının da bekareti yoktur 50 kişiyle yatanın da ama yatmayanın vardır ...Bunu anlamak ne kdar zor olabilir ? Bakire kız olacak ben nasıl ki bakirsem

0|1
    0|0
Yükleniyor...