Omegle de neden vakit harcarsınz?

Az önce 10 yasnda bir cocuk, 70 yasında azgın bir dede, kırmızı ruj sürmüş bir travesti, odasında striptiz yapan bir genc kız... hepsine denk geldim. Eli seyinde bekleyen erkeklere zaten dicek bsey bulamıyorum. Ya kardesm ben senin seyini görmek zorundamıym :D tanımadığım etmediğim insana hayatımı derdimi tasamı anlatıp rahatlayıp ckmak istiyorm neden abaza bu millet bu kadar :D siz neden giriyorsunuz. Vardır mutlaka bu sitede takılanlar? buyruuun

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Farklı siteleride ben denedim. Gerçekten AŞKA MEŞKE ihtiyacım yok, hani eşim olacak "O kişiyi" gerçekten bulana kadar hiç bir şey aşk değildir benim için.

ASIL AMACIM ARKADAŞLIK! Çünkü bir insanı en iyi arkadaşken çözebilirsin... Gezdiğim siteler;

Yonja: Resmen para karşılığı, hayatını ve zenginliğini yaşatıp kullanılan kızların doluştuğu bir ortam. Bir o kadar da habazan var tabi.

İstanbulnet: Burada da herkes kendini "Adriana Lima" falan sanıyor. Ben en güzelinden en tipsizine kadar olan havayı Tüpraşta görmedm!

PembePanjur: Burasıda istanbulnet gibi ama burdaki kızlar asi böyle. İstediğime rol istediğime yol veririm ayağında. Çoğu kişiliği bozuk kişiler.

ChatCity: Yüzü sivilceden görünmeyen kızlar bile kendini bir şey sanıyor. Gruplaşmış kişiler var, sohbetleri SANALDA 10 numara, realde iş yapmaz.

Evlilik adındaki siteler: Burada da tapu ve kadastro ile ilgilenen bayanlar var. İslami evlilik gibi sitelerden bahsediyorum genellikle. Koca adayının yatları katları arsaları yığınla parası olacak, kadın kezban haliyle onunla evlenicek. Ah ne güzel dünya :) :) :)

Omegle ve ChatRoulette vBurada da genellikle habazan erkekler ve slut tip kız çok. İngilterede yaşayan kızların çoğu tabiri caizse hanım hanımcık. Onlardan bozuk olanını daha görmedim. Gerçekten arkadaş bulmak ve yeni insanları tanıyıp sohbet etmek için giriyorlar...

Burada aşkta olur, arkadaşlıkta, sohbette her şeyde. Bu kadar uzun durabildiysem burada, arkadaş edindiğime inanacağım insanlar var olduğu için.

Şimdiden bana abi diyen kız kardeşlerim oldu bile <3 :) :)

0|0
    0|0
    • hahaaa :)) allahım vaktın cokmus kı bukadar analız yappımıssın baksa...

• Bunlar yaklaşık 1 yıl içerisinde oldu :) Dediğim gibi. Bundan kendi semtimi öne koyarak söylemek gerekirse neredeyse "HİÇ" arkadaşım yok.

En temiz dediğim çocuk esrar, eroin ve içki kullanarak huzur buluyor. Bunlar da bana çok ters. Farklı semtlerde de aynı şey oldu. Ben sosyalleşme amaçlı kullanıyorum zaten de aynı zihniyete sahip erkek ve kız arkadaşlar bulamıyorum :)

KS de 5 kız arkadaş var 3 ü suskun, biri dert arkadaşı bir tane de kız kardeşim var. Sanırım ailem büyüyor :) :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Sen oranın öyle olmadığını bilmiyor musun sanki? Çok dertleşmek istiyorsan buradan kendine sağlam bir arkadaş seç onunla sabaha kadar dilediğin gibi dertleş.

0|1
    1|0
    • Ben tanımadığım birine anlatmak istiorum dedim arkadasm. Önce demek istediğimi anla

• Sağlam bir arkadaş seç diyosun. ya bırak allah askına ne dediğini sende bilmiyosn

• Arkadaşım anlamıyorsan anlamadığını söyle burada bir çok aklı başında kadın erkek kullanıcı var. Bir iki tanesinin cevaplarını okusan sağlam mı değil mi zaten anlarsın. Sana iyilik yapanda kabahat

• ben gırmıyorum dediğin siteye de asıl sana sormak lazım sen neden giriyosun ?

0|1
    1|0
    • tanımadığım etmediğim insana hayatımı derdimi tasamı anlatıp rahatlayıp ckmak istiyorm . yazdım bunu yukarda oku bir okuuuuuuu

• burdan birine mesaj at şeyini görmek zorunda kalmıyosun denedim hemde göstermeden :D

• arkadasım cok doğru söluyo baskasının aletınıde görmeden dertlesebılecegın yerler var ınternette.

• Bu sorunun cevabı belli ortalık abaza kaynıyor gidip derdini Omegle de anlatman yanlış bir kere. Cok daha samimi siteler var. Omegle de derdini degil ancak azgınlıgını giderirsin. Girme bence.

0|1
    1|0
  • Bu yüzden omegle yerine daha başka siteler kullanıyorum :D En azından dedeler, travestilerden uzak :D En son omegleye girdiğimde 15 yaşındaki bir çocuk cinsel bir problemi varmış onu sormuştu :D o andan itibaren omegle benim için bitti :D

0|0
    0|0
    • ahah :D paylaşırmısın o siteleri benmleede

• tsekkr ettim

• önemli değil dedim

• omegle'nin zaten nasıl bir üne sahip olduğu belli..

biiryle dertleşmek etmek ıstıyorsan tanımadığın birine mesaj atabılırsın, illaki gorsel olarak konuşman mı gerekiyor ?

hayır hem şikayet edıyorsun hemde bir isteğin varsa o zaman daha farklı yerlerde denemelisin şansını

0|0
    0|0
  • iyi işte tecrübe olmuş bir dha grmessn olur bter ne dert ettınkı bunu smdi gece gece :))

0|0
    1|0
  • o ne ki le :D

0|0
    0|0
  • Bir aralar girmiştim,saçmalıktan öte değil,işsiz insan işi.

0|0
    0|0
  • eli şeyinde bir erkek gördün ama derdini anlatmak istiyorsun ee o adamın eli neden şeyinde? onunda derdi var demekki :D derdine derman arıyorlar :D

0|0
    0|0
  • ya şey o kızın adı ne ki:S

0|0
    0|0
  • ben de bir ara takıldım orda ama konuşmak isteyenlerden çok kamera karşısında bişiler yapmak isteyenler var..

0|0
    0|0
  • Yanlış yerde derman arıyorsun :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Site misyonundan Türkler tarafından uzaklaştırılmış durumda zaten her yer öyle burada da yorum yapan bir kızın yorumunun altına 10 kişi saldırmıyor mu? sen tasanı anlatmak istersin 1 hafta sonra seninle sevgili olmaya sana sempatik görünmeye calısmak için elden geleni yapar güzel sohbetti teşekkürler deyip kestiren yok daha illaki devamı gelicek illaki getirecek.

0|0
    1|1
    • İşte bayanlarda bunu isteyen varda erkeklerde neden yok. neden uzatıyorlar. ben sohpeti bitirmek istediğimde sende bitir işte. yok ama yok ya da bana denk gelmiyor

• Bayanlarla sohbet ediyorum ben çoğu zaman içimi dökmek istediğimde

• Yeme bizi zilli,oranın ne amaçla kullanıldığını 10 yaşındaki çocuk bile biliyormuş sen mi şaşıracaksın gördüklerine? Asdfhbnç

0|0
    0|0
  • bunların hepsı ıssızlıkten :)))

0|0
    0|0
  • Bu zamana kadar hic girmedim, girmemde.

0|2
    1|0
Yükleniyor...