Pedofili hastalık değil sapıklıktır haksız mıyım?

Pedofili olan şahsiyetler pislikleri ortaya çıkınca hastayız diyor inanmıyorum arkadaşım pedofili adı konmuş bir sapıklıktır açık ve net!!!
Pedofili hastalık değil sapıklıktır haksız mıyım?

0|2
8|32

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece pedofili degil...
    Bir canliya erkek veya bayan , veya hayvan ,
    Onun istegi disinda cinsel olarak yaklasmak sapikliktir...
    Eşin bile olsa eger karsi taraf istemiyosa zorlayamazsin hakkin yok...
    Ama isin boyutu cocuk ise evet o duble sapikliktir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• He hastalar he! Grip de bir hastalık mesela... Ama kıyas yapsan, grip kendini intihar eder.. Sapkınlıktır net.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Kesinlikle ben bir hastalık oldugunu düşünmüyorum. Tedavi altına alınan bu sapıklardan hiçbir şekilde başarıli sonuç alınmamıştır. Ruhsal bir hastalık değil.. sapkınlıktır, sapıklıktı, şerefsizliktir

1|1
    0|0
  • Cocuk istismari ve tecavuzun affi olmaz bir kere goz yumar isen yine cesaret ederler kisasa kisas olmali hatta iki kati.

1|0
    0|0
  • Hastalik evet ama bizde kadınlara ilgi duyuyoruz diye tecavüz etmiyoruz dimi kendilerini kontrol edip psikolojik yardım alabilirler

1|0
    0|0
    • 1ay

işte bütün mesele bu zaten hastalık arkasına sığınıp her şeyi yapıyorlar

• 1ay

Ama yabancı ülkelerde pedofili hastaligi yasamis bundan kurtulmak icin ugrasmis ve kendi gibilere yardım edip bu suctan uzak tutmaya calisan insanlar da var önemli olan insanın kim olduğu

• Sapıklık dediğin gibi ama o da bir sapma çeşidi zaten.

0|0
    0|0
  • ne hastalığı ya hastalık demek suçun üstünü örtmek demektir. bu yapılanın cezası idam olmalı !

2|0
    0|0
    • 1ay

ne idamı idam kurtuluş olur onlara varya elini kolunu bağlıcan hergün bir tırnağını çekicen bir taraflarını kesip gözü önünde itlere yedircen yine yüreğim soğumaz!!!

• 1ay

ya tabi doğru

• hastalıktır bence, sapıklığı herkes arada bir yapar bence"ehehe, şunu da yapalım mı? şöyle?:))"gibi

0|0
    1|0
  • Hastalik bence tedavisi yok direk imha etmeli

1|0
    0|0
    • 1ay

cüzzamında tedavisi yoktu yokedildi bunu nasıl yoketcen beşini gebertsen bir beş daha çıkar yakında pedofili hakkı diye madde çıkarırlar

• 1ay

Yok öyle bir hak bu adamlatdan dünyaya fayda gelmez. Acik ve net yok edeceksin

• Sapikliktan da öte...

0|1
    0|0
  • Bu devirdede tüm yozlaşmalara bir ad buluyorlar zinanın adını aşk sevgi koydular çalmanın adını kleptemi koydular arsızlığın kendini beğenmişliğin adını popilerlik koydular bunada hastalık diyenler olur. Pek fazlada önemsememek lazım. Yanlış yanlıştır kötü kötüdür

0|0
    0|0
  • Magnum 9mm ile suç olmadını bilsem azdan az çoktan çok gider.

1|0
    0|0
  • Bana sorarsanız hem suç, hem de hastalık.
    Kafadan sakat olmayanlar bunu yapmaz ki

0|1
    0|0
  • Agir Sapiklik sapkinliktir

1|0
    0|0
  • pedofoliyim

0|0
    1|0
  • öyle değil işte. çocukları cinsel anlamda çekici bulmak hastalıktır. ama bunu eyleme dökmek sapıklıktır. böyle olanların büyük çoğunluğu bu durumun farkındadır ve kendini frenler. bir kısmı da gizlice tedavi olmaya çalışır. az bir kısım da maalesef bunu yapar. erkeklerin de çoğunluğu abazadır ama tecavüzcü olan azdır. durum buna benziyor.

0|0
    0|0
  • Hastalıktır.

1|0
    0|0
  • bence öyle bir hastalık felan yok neden derseniz üstünü kapatmak için uydurulan bişey

1|0
    0|1
  • tabiki pedofili ruhlu insanlar toplumda zararlıdır her zaman çocuklarınızı yanınızdan ayırmıycaksınız bir an olsun

0|0
    0|0
  • Çok ama çok zenginlerde ve çok ama çok fakirlerde görülen bir durum kesinlikle benım tanımlayacagım sekilde. Fakirse sapık zenginse pedofili seklinde kullanılıyor demekki artık. Akpartilidir cıkaran kesin. Boyle seylere onların kafası basar

0|0
    0|0
    • 1ay

Yok be aga, bu pis herif Müge Anlı'ya çıktı daha 2-3 gün önce, fakirin birisi. Zengin de değil, pedofili diyoruz ona da... Yani bu küçük çocuklara, bebeklere sarkan pisliklere deniyor genel olarak...

• 1ay

@Bugraaltas Evet izledim dostum onu. Suc o miniğin anasında babasında. Zaten umurunda değil çokda ikisinin. Yanlarında böyle kardeşim aklı dengesi yerinde olmayan birisi varken o cocuktan insan iki sny gözünü ayırırmı. Allah yukarda o ana baba Şu an rahatlamış hissetmiyorsa ben adam deilim. Yüzlerindeki şerden belli. O sapığın akli dengesi yerinde olsa itiraf edip beni polise vermeyin demez. O kardeşim kadar o ana babada suclu ama umurlarındamı evlat falan.

• 1ay

Elbette haklısın da aga, komşusu olarak hiç öyle görememişler ki. Normal görünüyor. Yani çocuklara şeker, çikolata veriyormuş. Hani kaç aydır böyleydi belki hep normaldi. Sonra bir şey oldu bunu yaptı. Aklı olan çıkar mı canlı yayına? Polis vermeyin, dayaktan korkuyorum gibi şeyler diyordu hep yayında. Bak çöp konteynerine atmıştı çocuğun cesedini. Oradan çöpçüler gelince arabaya giderdi devirince konteyneri ve kaybolurdu. O da bulunamazdı katil hani hiç... Ama aklına bunlar gelmiyor ki. Geri gidip almış oradan cesedi, bir tarlaya gömmüş. Yani akılda sorunları olduğu kesin, öldürürler içeride yakında, duyulur haberi.

• Eşcinsellik gibi bunlar da sapıklıktır. Hede höde edenler gelir şimdi. Yarın birgün nekrofiliyi, pedofiliyi de normal göstermeye başlayacak bu kitle.

0|0
    0|0
  • Ne sapıklık nede hastalık (şerefsizlik hayvanlık) buna isim bulamıyorum bunu anlatacak kelime dünyada Yok

0|0
    0|0
  • ya tecavüze de işim verdiler ya helal olsun.

0|0
    0|0
  • Aynen öyle.
    Hastalık diyerek basite indirmek te büyük sapıklık bence

0|0
    0|0
  • önce tedavi edilsinler sonra cezaevine koysunlar

0|0
    0|0
  • Ah verecekler elime neler yaparım neler :)

0|0
    0|0
  • Buna hastalık diyen hastanın mk ben

0|0
    0|0
  • Bir sapıklıktır evet katılıyorum fakat sapıklıkda bir piskolojik bozukluktur

0|0
    0|0
  • bencede sapıklığın en üst seviyesidir

0|0
    0|0
  • SAPIKLIK canilik ahlaksızlık. Allah ıslah etsin. Allah o tiplerden muhafaza etsin.. İşimiz Allaha kaldı başka kimsenin bir tedbir aldığı yok.

0|0
    0|0
  • evet sapıklığın kibarcası pedofili zaten..
    sonuç aynı kapıya çıkıyor..
    tedavisi de önündeki suç aletini kesmek olmalı..
    harem ağaları olurmuş ya erkeklikle alakası olmayan; onlar gibi yapıcan ortada öyle gezsinler yani..

0|0
    0|0
  • O hastaligin adi sapiklik.. hasta olmasa, yani ruh hastasi, cocuklara yönelirmi? Normal saglikli bir ruha sahip bir insan, cocuga tecavüze yeltenebilirmi?

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 7

• Sapıklık resmen hastalık değil bu. Bazıları cinsel içgüdüleri tarafından yönetiliyor şeklinde konuşuyor ama yeterince saçma kabul edilemez bir durum.

1|0
    0|0
    • 1ay

belli bir yaşa ulaşmış bugüne kadar kadınlarla duygusal veya cinsel olarak hiçbir anlamda ilişki yaşa"ya"mamış adamlarda görülüyor genellikle.. yokluktan doğan bacım çocukluğu

• Zalimi affetmek mazluma zulümdür.

1|1
    0|0
  • 5 dakika yaa 5 dakika versinler bana onları. Ölmek için yalvarmazlarsa bende tutku değilim ag.

1|0
    0|0
  • katılıyorum 👍🏻

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
    • 1ay

eskiden cüzzam hastalarını yakarak kurtuluyorlarmış o yanlış uygulamaydı doğru olanı bu sapıkları yakarak öldürmek yani yakarak idam..

• Kadın bulamamak bence oda çok mu zor merak konusu?

1|0
    0|0
  • Bu sitede öyle birisi var kaç kare şikayet ettim ifşa ettim hep kaldırıldı neymiş üyeleri hedef alan paylaşımmış yemişim şimdi onun üyeliğini hesabını kapatsinlar ozaman bir daha ifsa edicem tam bir karaktersiiiz

1|0
    0|0
Yükleniyor...