bir erkek en erken kaç yaşında erekte olur? (meni gelmesinden bahsetmiyorum)?

Penisin sertleşmesi, erekte olabilmesi

Güncellemeler:
1ay Sertleşme de ergenlikle birlikte mi oluyor yoksa testislerin gelişimiyle birlikte sadece meni mi geliyor ergenliğe girince uyarılma her dönem varlığını koruyor mu diye merak ettim o yüzden sordum. Erkek ergenlik dönemi hakkında pek bilgi sahibi değilim çünkü. Cevaplar için teşekkür ederim 😊

0|1
4|65

En İyi Erkek Görüşü

• ergenlikten önceki çocukluk döneminde zaman zaman hafif sertleşmeler olur bu da geliştiği içindir, herhangi bir dürtü ile olmaz, çocuk bundan hoşlanabilir o anki hissi güzeldir çünkü ve bu yüzden küçük yaşlardaki çocukların da sürekli pipileriyle oynadıkları görülür... ama boşalma gibi bir durum olmaz.. tam anlamıyla sertleşme ergenliğe girilince gerçekleşir çünkü tüm organlar ve duygular gelişmiştir yani dış etkenlere bağlı olarak erkek tahrik olunca hızlı bir şekilde sertleşme gerçekleşir, sertleşirken peniste hissedilen haz erkeği o zevki daha yoğun yaşamaya iter ve mast. yapmayı keşfeder... meni olayı testislerin ergenlikle olgunlaşmasıyla üretilmeye başlar ve sık sık rüyada boşalma yaşar erkekler.. tahrik olarak penisin sertleşmesi ergenlikten önce pek olmaz yani çocuğun o yaşlarda duyguları daha azdır.. ama ilgisi vardır. ben 6-7 yaşlarındayken komşu kızı vardı aynı yaşlarda gelir beni öperdi bende onu öperdim pipimle oynardı lastik gibi çekip çekip bırakırdı ama sertleştiğini hiç hatırlamıyorum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 6 yasında oglum var pipisi kalkınca hosuna gidiyor gelip gösteriyor anne bak noldu diye :))

0|8
    0|0
    • 1ay

İyiymiş yaa, sen ne cevap veriyosun

• 1ay

olur mu öyle ayıp de saklaması gerektigini söyle :/ ileride ya herkese pipi yi gösterir ya da ben erkegim diye öküzün tekı olur

• 1ay

Sen şimdiden başla gelin aramaya 😁

Erkekler Ne Diyor 64

• Bebeklerde bile ereksiyon olur.

0|0
    0|0
  • O kan basıncıyla ilgili bir durum. Prnise kan basıncı artıkça kundaktaki bebe bile etekte olur.

Tahrik olma durumunu soruyorsanız cinsiyet farklılıklarını anlamaya başladığı 4-5 yaşlarından itibaren olabilir

0|0
    0|0
  • Erekte olması için fazla zaman geçmesi gerekmez. Cinsel manada uyarılması yani zevk alarak erekte olmasından bahsediyorsan yine nereden baksan 14 yaş civarında olur. Ama erkek penisinin yapısı cinsel manada değil de dokunulduğu zaman içi kanla dolar ve sertleşmeye başlar bu ise daha küçük yaşlarda bile mümkündür.

0|0
    0|0
  • 1112

1|0
    0|0
  • Erkeklerde kızlar gibi cinselliği bilmeselerde küçük yaşta vücudunu tanımaya başlayınca uyarılır fakat şimdiki gibi çok sert olmasada ereksiyon oluyor ben 8 yaşımda sünnetten sonrasını hatırlıyorum oda yaram taze olduğu için ağrı yapıyordu ordan hatırlıyorum

0|0
    0|0
  • ya bebek ken bile erekte olur çişi gelir aleti kalkar ama gerçek erekte 12 yaş civarı başlar

1|0
    0|0
  • Ben 12 yaşinda ilk mast yapıp boşaldım. ondan oncesinde de 2-3 yıl erekte oluodum diye hatırlıyorum. Hatta bn boşalmaya başladığımda kardeşim daha boşalmuodu ama ereksiyon oluodu

0|0
    0|0
  • Ergenliğe girdiği zaman. 10 yaşımda falan oluyodum diye hatırlıyorum. Ama daha küçükken de olmuş olabilir.

0|0
    0|0
  • 12 yaş

0|0
    0|0
  • Doğduğundan itibaren

0|0
    0|0
  • Meni gelmeyen erkeğin organı kalkmaz birbirine bağlantılı. 12 13 yaşından önce çocuklar seks dusunmez

0|0
    0|0
  • sübyancı mısın? olsanda bir şey değiştirmez erkekler için geçerli değil :D

o çocuga baglı erekte olması 2-3 yaşını bulur ama meni gelmesi hormonlara baglıdır bende 9 yaşında olmuştu gerçi ona menı denir mi bilmem :D

0|0
    0|0
  • Bahsettiğiniz her türlü şey ergenlik çağına girince başlar. 12 yaşından itibaren.

0|0
    0|0
  • sertlesme en erken 1. yasında baslar bosalmanın baslaması ise 10 18 arasında deyısır bosalma testıslerı gelısımıne gore deyısır mesala ben 5 yasılarımda erekte oldugumu hatılıyorum öncesını hatırlamıyorum su anda 2 yasındakı oglumda erekte oluyo

0|0
    0|0
  • 5 6 yaşlarında bile erekte olabikir

0|0
    0|0
  • dogumunndan beri erekte olur..

0|0
    0|0
  • Adamın göre değişir.

0|0
    0|0
  • Bebeklikten itibaren

0|0
    0|0
  • hayırdır. sebep. s

0|0
    0|0
  • Bebeklerde bile olur. Tabi bunu onlar bilmezler.

0|0
    0|0
  • sanırım 4-6 yaş arası

0|0
    0|0
  • 1-2 yaslarında baslar

0|0
    0|0
  • 12 yaşında selamun aleyküm dedi

0|0
    0|0
  • 11 yaşına gelmeden sertleşme oluyor

0|0
    0|0
  • ilk amcalara gösterdik zaten

0|0
    0|0
  • Doktora sor

0|0
    0|0
  • 2 yaşında olduğunu gördüm arkadaşın oğlu mesela :) hayrola?

0|0
    0|0
  • 13-14 sanırım

0|0
    0|0
  • Belli olmaz

0|0
    0|0
  • erekte ne bilmem ya kızlar gelmiş erkeklerin erekte olmasından bahsediolar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    34

Kızlar Ne Diyor 3

• 7 yaşındaki çocuk bile sertleşebiliyor.
    sertleşmesi başka etkilenip erekte olması başka bir boyut

0|4
    0|0
  • Yani tahminimce 12-13 ünden sonra

0|1
    0|0
  • Sanane bundan Harun abi

0|0
    0|0
Yükleniyor...