Vajina neden kötü kokar?

Sık sık duş alınmasına ve güzel kokan günlük pedlerden kullanılmasına rağmen o iğrenç koku neden birden aşağıdan gelir burnumuza :S bir de çok çabuk kirleniyo pedler bunu bir tek ben mi yaşıyorum gerçekten iğrenç ve çok uğraştırıcı

0|1
10|39

En İyi Erkek Görüşü

• her kadında salgılar aynı şekilde kokmaz elbette. sık duş almak tamam, ama en ufak bir idrar veya akıntı sonrası sadece tuvalet kağıdı, kağıt mendil gibi şeylerle silip geçmek hatadır. mutlaka yıkamak ve yıkadıktan sonra kurulamak gerekir. bunu alışkanlık haline getirirsen ve kokuya neden olabilecek arkada yatan bir hastalık yoksa rahatsız etmeyecek taze çiğ balığımsı bir koku olacaktır, o da normaldir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ay sorma şurayla ugrasmaktan bir hal oldum. Sustan cıktıktan sonra bile elime koku geliyo. Genital bölge için jelde kullanıyorum ped kullanıyorum ama yok yinede gitmiyo şanssız mıyız biz yaa 😔

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• Mantar enfeksiyon

1|0
    0|0
  • Doktora git saglik problemin olabilir yediklerinlede alakalı olur

1|0
    0|0
  • İltihap olabilir.
    Mantar olabilir.
    Cis yaptıktan sonra su ile temizlenmedigi için koku yapabilir.
    Yenilen ve içilen şeylerle alakalı olabilir.. En iyisi bir jinekologa gitmeniz.

1|0
    0|0
  • Kızların görüşlerini okuduktan sonra oralda 2 kez düşüneceğim artık.

1|0
    0|0
  • Mantar vardır doktora git ayrıca kokuyu gidermek için avonun bir ürünü var o bölge için ismini şu an hatırlamıyorum ona bakabilirsin

1|0
    0|0
  • ee vucuttaki pis kani temizliyor sencede regl de normal degilmi ayrican bayanlarin cinsel organlari kendini temizleyebiliyormus mikrop acisindan

1|0
    0|0
  • Bol giyin terletme

1|0
    0|0
  • Baharatı az tüket

1|0
    0|0
  • Aynen öyle onun nedeni vajinadan kaynaklanan bişe ablam doktor sorum mu kndısıne acaba hergün münböle oluyosunuz vajşnada kasılma oluyomu

1|0
    0|0
  • sürekli kötü kokmaması lazım.. doktora gittinmi?

1|0
    0|0
  • Allah belanızı kaldırmasın şurda 2 lokma yemek yiyoruz biri ; göbek deliği nasıl kokar öteki vajina neden kötü kokar. Midemi kaldırdınız yemiyorum ulen

0|0
    1|0
  • Abi o iğrenç bir koku ya kedi ölüsü gibi off

1|0
    0|0
  • Doktora görün

1|0
    0|0
  • mast yapıyorsan ondan da olabilir yediklerine biraz dikkat et ne yersen onun gıbı kokarsın

1|0
    0|0
  • Kesin mantar türü bişey vardır sende koku ondan mıdır akıntı da oluyur doktora danis

1|0
    0|0
  • Vajinanı kokusu ve tadı beni benden alıyor :D

0|0
    1|0
  • Vajina mis kokar.

0|0
    1|0
  • Sürekli akan nemli kalan biyer

1|0
    0|0
  • Her işemede yıka

1|0
    0|0
  • kadın hast. dr ye git. hastalık habercisi olabilir bilgine

1|0
    0|0
  • enfeksıyon olabılır canım doktora gıtr

1|0
    0|0
  • öncelikle vajinadan koku geliyorsa bunun iki nedeni vardır birincisi enfeksiyon olabilir ikinciside mantar oluşmuş olabilir bunların dışında bir neden olmaz bence bir kontrol ettirmen lazım.. ayrıca vajinalar için özel şampuanlar var onu kulanırsan koku kalmaz daha hijyenik olur..

0|0
    0|0
  • doğal kokusnu seviyorum yalarken misss gibi kokuyor:)

0|0
    1|0
  • Ahhh dahaa hiç kokladım Walla 😍😍😍

0|0
    1|0
  • Öff midem bulandı

0|0
    1|0
  • benim yaladıklarım gayet gzrl kokuyordu ve bakımlıydı hep

0|0
    1|0
  • Rahim var yani en kirli yer nasil kokmasini bekliyosun icerde koku giderici mi var

0|0
    2|1
  • kokar mokar tok tutar

0|0
    0|0
  • Tuzla bence

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 9

• Bir sorun olma ihtimali var.

1|1
    0|0
  • Doktora git mantar enfeksiyon gibi bir şeyler vardır ha hiç kokmamasini bekleme onun bir kokusu var onu silemezsin ama kendi kokusu rahatsız edici olmaz

1|0
    0|0
  • Günlük ped kullanmak mantar yapar bilgine

1|0
    0|0
    • 1ay

ped kullanmazsam çamaşırım kirleniyo

• 1ay

Her wc de değiştir
      Bir de pamuklu beyaz renk çamaşır tercih et

• 1ay

tamam deniycem

• kendi içini temizliyor

1|0
    0|0
  • regl haftasında çok olur genelde benimde koku yok ama akma var baya

1|0
    0|0
  • Cevap detayda zaten

0|0
    0|0
  • Eğer reglin varsa normal

1|0
    0|0
  • Ben hiç yaşamadım böyle birşey benimkisi hep güzel kokar. Ama sen galiba enfeksiyon kapmışsın doktora gitmeni tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Valla aynen benimki balık gibi kokuyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...