Erkeğe hafif bir öpücükle dokunmak ona nasıl hissettirir?

ilgilendiğim adamın yanına usulca yaklaşıp elimle yanağını ve kirli sakalını yavaşça okşayıp uzanıp parmak uçlarıma hafiften dudaklarını öpesim var bir kaç kere yavaşça öpsem ve sonra hemen uzaklaşıp gitsem tepkisi ne olur amacım cinsellik yaşamak değil ona karşı arzunun yanında öyle bir şefkat de hissediyorum ki içimden bunu yapmak geliyor ama yapmam tabi gerçekten. Varsayın ki bir kız size böyle yapsa naparsınız, iter misiniz onu bu kadar masumca bişeyi cinselliğe çeker misiniz ya da kız hakkında kötü düşünür müsünüz?( muhtemelen o da beni beğeniyor, ama öyle bişey yapmıyor çok kafasına takmıyor beni)

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle düşün, karşında yüzlerce bardak var, hepsinin ağırlığı farklı, gelmiş bana diyorsun ki bunlardan hangisi 200 gram gelir, kim nerden bilsin bu sorunun cevabını? yine de tavsiyem şudur, sevgilinse hiçbir sıkıntı yok, değilse pek tavsiye etmem, biraz yavaş derim. Yeni tanıştığım hatta yakın olduğum biri bunu yapsa elektrik şoku yemiş gibi olurum heralde, sen içinde fırtınalar yaşıyor olabilirsin ama dışarıda yaprağı bile hareket ettirmiyorsun ki :) öncelikle birkaç adım atıp sonra böyle romantik bir süpriz kesinlikle harika olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Şefkatle yaklaşmak istiyosun ama ya o öyle algılamazsa

0|0
    0|0
  • karsındakı ınsanın bunu nasıl algıladıgına baglı..belkı o da senden hoslanıyordur ve o da bunun masum opucuk oldugunun farkına varır ya da tam tersı zaten onun sonunu sende ıyı bılıyorsun bence boyle bır hareket yapmamalısın

0|0
    0|0
  • Bu kız benden hoslaniyor layyn :) şehvetle opmezsen bişey olmaz ;)

0|0
    0|0
  • iterse seni düşmezsin düşersende kaldırırız sıkıntı etme öp için rahat etsin :D

0|0
    0|0
  • bnce bna karşı bir duygular oldugunu düşündürm ve bende alnından öperdim

0|0
    0|0
  • adres ver gelim denemesi beleş

1|0
    0|0
  • Azgınlıgın sonu yok devam

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1