Çocuk kimin bilin bakalım ali nin mi velinin mi yoksa delinin mi

ne kadar rahat ve vurdum duymaz özgurlukçü bir gençlık olmuşuz bunda modern yaşamı yanlış anlamamızın etkısı buyuk bence kız anne ali dıye sevgılım var bu zamanda normal olur anne ali ye verdım kızım zaten bırıne verecektın sevıyorsan sorun deyıl 3 gun sonra anne ali ile ayrıldık velı ile konuşuyorum anne veli ile yattım ıyı kızım hangı zamanda yaşıyoruz bekaret de ne 4 gun sonra anne veli ile kavga ettık şimdı deli ile birlıkteyım benı mulutlara uçurdu ıyı kızım anne hamıleyım deçocuk kımden işte aynen böyle oldu içler acısı demı sızce de dogrumu

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Maalesef böyle bir zamanda yaşıyoruz. Ahlak,namus,sevap,günah,ayıp,gelenek nedir bilinmez olmuş. Dinimiz gereği evlenmeden biriyle birlikte olmayan insanlara yobaz,beş vakitci deniyo. Halbuki islamiyete inananmanın ve türk olmanıngereklerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Yazık atalarımız böyle miymiş. Kemikleri sızlıyodur şimdi.

0|0
    0|0
    • biz doğru bildiğimiz dini ıslam yolundan peygamberimiz SAV yolundan onun güzel ahlaki yolundan gitmeye çalışalım

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• ali veli ve deli ilişkiye giren birinin çocugun kimden oldugunun bence önemi kalmamış

0|0
    0|0
  • kafam allak bullak oldu

0|0
    0|0
  • Yobazmısın sen?

0|0
    0|0
Yükleniyor...