Seviştikten sonra huyum değişti. Normal mi böyle şeyler yapmam?

Sevgilim bakire, ve ben ona evlenene kadar bekaretine dokunmayacağıma dair söz vermiştim. Sadecede arada bir oral yapıyordum ona, yinede zevk verebilmek için, ve kendiside bunu çok sevdiği için. Fakat geçen ay ne olduysa oldu, birden kendimi onunla seks yaparken buldum. Herşey okadar çabuk olduki, tam olarak o ani hatırlayamıyorum bile. Sadece sevgilimin `içime girrrr!` diye bağırdığını hatırlıyorum. Ve ben resmen dediğini yaptım. Artık sevgilim bakire değil. Seviştikten sonra oturup konuştuk, bana biraz pişman olduğunu söyledi, o anki ruh haliyle daha farklı olduğunu falan. Ben ise pişman değilim, çünkü onu asla ortada bırakmayacağıma söz verdim. Ama şimdi asıl sorunum şu. artık sevgilimi kimse ile paylaşamıyorum. Başkası ile sohbet ettiğini gördüğüm zamanlarda deliriyorum. Bu başkası bir bayan olsa bile. Onu herkesten kıskanıyorum, felaket derecede sahipleniyorum. Eskiden bu huylarım yoktu, onun bekaretini aldıktan sonra bu huylar başladı. Normal böyle şeyler yapmam? Bence değil ama, yinede sormak istedim.

0|0
411

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu atlatman bi kaç ayı belki bi kaç seneyi alabilir. Senin kişiliğinin sağlamlığı bu korkuya neden oluyor. Ya başkasıyla olursa, ben onu sahiplendiğim halde, ne hale düşerim korkusuda var.. Ancak merak etme, sevgilin bugüne kadar bakire kalmış ve sadece sana bunu vermiş. Bir hata yapmışsınız ama, artık arkasında durmalısın ve ilişki boyutunu bir üste taşımalısınız. Daha fazla saygı daha fazla güven...

3|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen onu evleneceğin insan gibi görmeye başladığın için böyle oldun,şimdi evlenmek zorundaymışsın gibi hissediyorsun onu korumaya çalışıyorsun,Ruh sağlığın bozulmadan hemen evlenin çünkü evlendikten sonra bu huyun değişicek kız arkadaşının seni anlamasıda önemli bence ruh sağlığın bozulmadan önce evlen daha da kötüleşebilirsin.

0|0
    0|0
  • normal değil tabi ki psikilojik bir sorun kendi başına üstesinden gelmeye çalış eğer beceremezsen bir psikologa gitmende fayda var

0|0
    0|0
  • sorumluluk güzel ama sırf bu nedenle birlikte olmak devam etmek evlenmek mutsuz eder ikinizide insanlar mutlu olmak için birlikte omalı mecburiyetten değil.pişmanlık evet ama bu pişmanlıkla mutusuz olursunuz. Sağlıklı düşünemessiniz.Tıpkı sende olduğu gibi. O senin malın değil bunu oda istemiş zorla yapmamaışsın.ve bi kadın istmesse olmazdı zaten kendin dmeişşsin. doktora git .

0|0
    0|0
  • yani güvende olmaz öyle kizlara hazir kizligida gitti

icime girrrrrrrrrr diyen bir kiz iradesine hakim olamaz biran önce evlen yada bolca sex yapki

basina is getirmesin

0|2
    2|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Psikoloğa görünmelisin. İnsanlar birbirleriyle iletişime geçerler. Bırak kızı biraz rahat yaşasın. Rahattan kastım elbette diğer erkeklerle sarmaş dolaş olması vs. değil. Konuşsun sohbet etsin gülsün vs. Eğer onu sıkarsan kaybedersin, hayatını zindan edersin kızın da kendinin de...

0|0
    0|0
  • bencede kızı sahiplen aslada bırakma ,yaşın kaç bilmiyorum ama işiniz gücünüz varsa git kızı iste nişanı tak yaza da evlen.oruspu çocuğunun biri beni öylece ortada bıraktı,üstelik ilişkiyede girmedik,dokunurken oldu.şimdi hiç bir erkeğe güvenemiyorum.cinsellikten soğudum nefret eder oldum,mastürbasyon nedir bilmiyorum.erkek arkadaşımda yok yani hayatım mahvoldu.sende kızın hayatını mahvetme

0|0
    0|0
  • aferin sana tebrik ederim ! değişimin kızın bakire olmayışı ve bu kadar kolay teslim olmasından dolayı sana başkalarıyla ilişkiye gireceği endişesini taşıyor olman.yani güvenemiyorsun.güven duygusu zedelenmiş.bunun altında bu var.kızla konuş ikna edicektir ;)=

0|0
    0|0
  • karın olcagına eminsin artık ondan değişmiş olabilirsin

0|0
    0|0
  • Niye evlilik yol ortada bir engelmi var.Ayrıca yaptığın şimdilik normal ama gerçekten o kızı ortada bırakma

1|0
    0|0
  • Kendini suçlu hissediyorsun. Ona zarar verdiğinin farkında olduğun için şimdide zarar vermiycem koruycam durumunu oldukça abartıyorsun.

0|0
    0|0
  • Bence sacmaliyorsun. Daha evlenmedi seninle ve senin degil. Bakireligini bozdun diye senin malin olacak hali yok. Demekki evlensen kizi evden disari cikarmicaksin. Bayanlar cicek gibidir ve sulamasini bilmelisin. Yoksa curuler ve senden de sogurlar.

0|0
    0|0
  • yok normal değil...

biraz işi abartmışsın...

zamanla düzelir herhalde...

0|0
    0|0
  • Geçer geçer :D

0|0
    0|0
  • görmemişin bir sevgilisi olmuş hesabı... :))) normal değil bence :) geçer merak etme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...