Kapat

Benim bu siteye girince moralim bozuluyo arkadaslar sizede oluyo mu boyle

Ozellikle cinsellik katagorisindeki sorulari ve cevaplari okuyunca. Erkeklerin bu kadar bencil olmasindan igreniyorum. Hem butun kizlarla yatip kalkmak istiyorlar hemde evlenecegi kizin bakire olmasini istiyolar. Oysa kizlarda cinsellik yasamak istiyor cunku bu bir ihtiyac ve merak ama yok kizin bir kere bekareti bozulmussa hemen o* damgasi vuruluyor. Gercekten bu yuzden yasadigim ulkeden ve bu zihni kör insanlardan nefret ediyorum var mj benim gibi dusunenler?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Odasını tertemiz isteyen bir erkek önce o odayı keyfince kirletmemeyi öğrenmeli. Ne yazık ki , odasını kırpıntı işlerle doldursa da , başkası ( yakınlarından söz ediyorum ) o odayı temizliyor. Bu bir çocukluk öğretisi, paşaoğlum ne yaparsa hakkıdır bütün suç kağıtlardadır kırpılmasalardı yaklaşımı konusu . Oysa onlar kırpıntı değil , başkalarının evladı ...

Durum böyle olunca da " çocuk " etrafı kirletmekte utanç hissetmiyor, nasıl olsa ellerini bağlayıp temiz bir oda verilmesini istediğinde sağlanacak.

Handikap şu ki ; yakınlarından biri başka bir erkek "çocuğun " odasında kırpıntı olursa kıyamet kopuyor. E kağıt orda da burda da kağıtsa hiddet niye ?

Buna göre , kızlara namus kavramı öğretilmesinin bir anlamı yok . Asıl o paşaoğullarına birinin namus kavramını ve yapmamasını , yaparsa da mertçe odasını kendisinin temizlemesi gerektiğini öğretmeli . Yok banane diyorsa önünde iki dıngıl sallanmasının ona paşasal bir hak getirmediğini , kızların yasal yollara gitmesi ile zaten rezil rüsva olarak öğrenecektir.

Bu kadar basit değil bu konular. Önce insan olmalı , sonra mert olmalı bir erkek ve kendini pnömostatik tabanca olarak görme megalomani'sini yenebilmeli. Kimse kimsenin dıngılına meraklı değil , her erkekte az çok aynısı var. Kızın aradığı sahibiyettir, umudu budur bu yüzden aşık olur, gölgesine sığınır. Sığınır ama , gel gör ki o yakışıklı yüzün ardından bir sırtlan çıkarsa diye de korkar da .. Çünki sırtlanlar doğada avını öldürmeden yiyen birkaç şerefsiz hayvandan biridir.

Anlayan anladı ... Lütfen boşuna estek köstek yorumlar eklemeyin. Bu bir monolog fkirdir

2|0
    0|0
    • Bu cevabin ustune yorum yapilamaz tebrik ederim arkadasim hemcinslerin gibi olmadigin icin akilli ve mantikli oldugun en onemlisi mert ve delikanli oldugun icin bana icten ice vaaay be boyle erkeklerde yasiyor mu bu ulkede gercekten bunlarla ayni havayi mi soluyorum ne mutlu bana dedittirdigin icin coook tesekkur ederim :)

• Sorudaki cesaretin ve dik duruşun için ben de sana ayrıca teşekkür ederim . Erkekliğin şımarık hegemonyasını baştan kabul edip boyun eğmiş hemcinslerin gibi , " evet paşaoğlanlar bir tanedir , kağıt da kırpılmasaydı " DEMEYEN biri olman da , ülkede böyle kendini bilen fikrine sahip çıkan kızlar da olduğunu bana gösterdi. Sağol cidden...

• Rica ederim ne demek insanlara birseyleri fark ettirebilmek herkesin gorevidir. Ve birseyleri fark ettirmek icin once insan kendinin farkinda olmali. Kendinin farkinda olan insan da cesaretlidir. Tekrar tesekkurler :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• Aklı fikri başka yerde olan erkekler hayatta statü kaybı olan kişilerdir. Yani belirli bir kimlikleri yoktur. Kendilerini erkeklikleriyle ön plana çıkartırlar ve bundan gurur duyarlar. Elbet bu bir güdü ve ihtiyaç ama bizde aşırı derecede var. Böyle olmasının sosyolojik açıdan bir diğer gerekçesi de baskıcı kültür yapımız. Hemcinslerimden bu konular yüzünden nefret ediyorum.

0|1
    0|0
  • herkes bir şey isteyebilir.sizde tercihinizi öyle düşünmeyen erkekten yana yapacaksınız.sıkıntı yapman yersiz olmuş.

1|1
    0|0
    • Oyle dusunenler var mi? Bence yok.

• evlilik kriterim bu değil.

• Anladim ve sevdim cevabini

• İstedigini yaşayabilirsin arkadasim. Benim kendi değer yargılarım var ve bu konuda kadın ve erkek ayrımı yapmıyorum cinsellik benim için özel birşey sırf merak için yaşanacak bir olgu değil eğer sen tersini düşünüyorsan o zaman da baskalarının ne dediğini düşünmeyeceksin ee tabi sırf merak için önüne gelenle cinselliği yasamaya kalkarsan o bahsettigin sıfatı duyman da kaçınılmaz

1|0
    0|0
    • Hayir oyle degil...erkek arkadasimi gercekten cok seviyorum ve onunla birlikte olmak istiyorum , ama bu nalet toplum ve siz erkeklerin bu bencilligi yuzunden olamiyorum oysa onu cok istiyorum ve biliyorm benim gibi bircok kiz var bu ulkede . Sizde tutup ilk gece o kan akscak deyince iyife naket okuyorm hu duzene

• Ben kendi inancım gereği bu hassasiyeti gösteriyorum haklı olarak da diğer taraftanda bunu bekliyorum eğer sen bu sekilde düşünmüyorsan o zaman baskalarının ne düşündüğünü önemsemiyeceksin yaptığın işin sonuclarını göze alacaksın

• aslında bur bir ikilem çogu erkegin yaşadıgı bir ikilem ; zamanla yeni jenerasyonlar bunu aşacaktır fakat bizim atlatmamız biraz zor gözüküyor ; dediklerine tümüyle katılıyorum ve zaman zaman kendimle çatışıyorum hatta arkadaşlarımla tartışıyorum bu konuyu...

1|0
    0|1
  • cinsellik bölümü çok farklı insanların ne olduğunu anlayabiliyoruz oradan açıkca o yüzden aynı fikirdeyim.

0|0
    0|0
  • dedigin tarzda erkekelr gercekten çok ama sadece sevdigi kızla yatan erkekelrde var eh birazda serefliyse o erkek zaten evlenir kızla ortada bırakmaz

0|0
    0|0
  • Var ya yeminle ruh ikizimsin helal olsun aynen.

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim. Sadece dogrulari soyluyorum. Bu duzenin degismesi icin.

• Bu düzen ne gerçek hayatta ne de burada değişmez,artık öyle bir hal aldıkı dünya bunlar normal sıradan hale geldi. Ben şahsen kendim utanıyorum okuduklarımı görünce.

• Degisecek mecbur bu boyle gitmez.. aynen bende o rezil insanlardan igreniyorum

• Arada bir moralimi bozuyor

cinselliğe girme sende

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• kaçıncı yüzyıldayız ama kadın her şekilde hala eziliyor hem cinsel yönden baskı görüyor hem şiddet . kendileri bakir heraldede kadınlarının bakire olmasını istiyorlar . !

1|0
    0|0
  • Evet telden girince moralim bozuluyo.ks minicik parmaklarim bir dev oluyo:-(

0|0
    0|0
  • hayır tam tersine sters atıyorum burda moralım yerıne gelıyor.haklısın bı nevı ama napıcaksın salla takma

0|0
    0|0
    • Iste boyle boyle duygularinizi bastirmaya calisiyolar farkinda degilsiniz

• cınsellıkde gezmıyorum.kafa dagıtmak moral bozuklugu yasamak ıstemıyorsan eglenmene bak

• Evet destekliyorum seni.

0|0
    0|0
Yükleniyor...