Kapat

Kızlar siz kabul eder misiniz?

Hep erkeklere sorulur bakire kızla evlenir misin peki bakir erkek isteyen kızlar siz bakir olmayan toplum baskısından genel eve gitmiş ya da birisini sevip bir defa yapmış bunlardan dolayı pişman olup sonra kendini evlenceği kadına saklamış erkeği kabul edermiydiniz evlenmek için ?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• ederdim ama bakir tercihim olurdu, ki ben zaten bakir erkek isterim ama nerde bu devirde ...

0|2
    0|0
    • ben seni kimsenin aldatabileceğini sanmıyorum beyaz prenses

• benim gibi olsa nasıl olurdu tepkin: evlenmeden önce 1 kızla sarıldım ve yanağından öptüm. 1 kızlada 3 defa sürtünme yoluyla seviştim. evlendikten sonra 1 kızla aynı yatağa girdim, dudaktan öpüştük, memelerini öptüm. şimdi benim durumumdaki bir erkek için kız olsanız ne düşünürsünüz?

• simdi bazi seyleri insan sorsa bile bu kadar fazla detayla bilmek istemez... bunu bir bayan bir erkege senin söyledigin sekilde söylese kabul edermi diye karsi soru soruyorum.

ama cevabim:

1. kabul

2. kabul

3. tam olarak anlaymadim ihanetmi ettin yoksa evlendigin kisidenmi bahsediyorsun. ihanetse kabulum degil

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• ben kimsenin geçmişine takılmam geçmişte başkasıyla olmuş olabilir sorun değil ben onunla geleceği yaşayacağım.ama geçmişinde birini aldatmış biriyle dikkat et biriyle olmuş demiyorum aldatmış biriyle asla birlikte olmam

0|1
    0|1
    • Yapip da yapmadim dese nolcak peki. Nerden anlicaksin...Karsindakine inan ve guven. Seninleyken yaparsa o zaman sorun var demek.

• Geçmiş önemli değil önemli olan benimle tanıştıktan sonrası kabul ederdim ama bana anlatmasın yeter bende sormam yaptınmı diye zaten.

0|1
    0|0
    • ben de tam aksine bu konularda açıksözlülükten yanayım en başından ki sonradan kırıklık olmasın her iki taraf içinde..Anlatılmaması bir tercih tabi

• geçmişe bakmam

benleyken beni aldatmasın yeterli

0|0
    0|0
  • bakir olmayan erkekle işim olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben bakir bir erkeğim, kendimi karıma saklıyorum

2|1
    0|1
  • Hiç bir kız gerçekten gönülden kabul etmez.Hatta evlenince söylediğimiz zamanda sorun olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...