Ertesi gün hapı? Acil cevap?

Bundan 1 buçuk ay önce kadar ertesi gün hapı kullandım. Hapı kullandıktan 1 hafta sonra adet oldum zamanında. Ama şimdi 1 hafta gecikti adetim. Yarın doktora gidicem ama korkuyorum şu an. Hamile olma ihtimalim var mı? Ella adet düzensizliği gecikmesi yapar mı? Kullanan, bilgisi olan varsa yazarsa çok sevinirim.

Güncellemeler:
1ay Doktora gittim hamile değil mişim. Kistim büyümüş oyüzden gecikmişim.

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Adet olmak demek hamile olmadığının göstergesidir. Cahillik yapıpta kendini üzdükçe gecikir adetin psikolojik olarak.

1|0
    0|0
    • 1ay

Bu ay grip oldum ve antibiyotik kullandım 2 kutu onunda etkisi olabilir dimi?

• 1ay

Nolursa olsun hamile olman imkansız adet olduktan sonra.

En İyi Kız Görüşü

• Ella bir kaç ay bile etkileyebiliyor adet düzenini ama gel gör ki hamileliği tamamen engelleyemediği de olabiliyor. Sonuçta hiç bir şey yüzde yüz koruyucu değil. O yüzden test yapman içinin rahat etmesi için faydalı olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Adet olduktan sonra ilişkiye girdin mi başka?

0|0
    0|0
  • Bu hap hormon dengesini bozar. Kaldı ki stress ve mevsim değişikliği nedeniyle normal bir durum aslında.

Zaten yumurtayı atmışsınız

0|0
    0|0
  • Ella hormonların intiharidir adet düzensizliği ara kanamalar memelerde akıntı bile yapar daha sayamadigim bir çok yan etkisi var

0|0
    0|0
  • ıkızler yolda gözün aydın

0|0
    0|0
  • hayır adet olduysan bıtmıstır olay zaten

0|0
    0|0
  • hap bazen fayda etmiyor kesin tedavi diye birşey yok bide sana ertesi gün hapı diye başka birşey vermesinler

0|0
    0|0
    • 1ay

Yok artık eczacı arkadaşım kendi verdi öyle bir ihtimal yok yani

• 1ay

Senin olay bizim arkadaş da da oldu ama hamilelik felan değil sadece gün atıyor gibi bir durum olmuştu

• Ellam

0|0
    0|0
  • Yapar

0|0
    0|0
  • Yapar kulanmadım ama kullandırdım :)

0|0
    0|0
  • ellam yüzde yüz adam sana iyi koymuş korkma biçik olmaz

0|0
    0|0
  • Var tabi

0|0
    0|0
  • Evli misin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• tamam bu hapi kullandin 1 haftaya adet oldun bittikten sonra yine icine bosaldi mi yine kullanmak zorunda kaldin mi?

0|0
    0|0
    • 1ay

Hayır o zamandan beri bidaha ilişkiye girmedik

• 1ay

ee tamam bir sey olmaz o gun adetinin baslangicindan say 35 güne kadar gelmemesi normal 35i gecerse doktora git

• Hapi kullandiydan daha bisey olmaz tahminen

0|0
    0|0
  • Ertesi gün hapının yan etkilerindendir diye biliyorum adet düzensizliği. Çok telaş yapma bence ama şüphen varsa test yaptır.

0|0
    0|0
  • of olmussun iste

0|0
    0|0
  • Ertesi gün hapları zaten adet düzenini bozuyor. Ella dogum kontrol hapıydı yanılmıyorsam dogum kontrol hapı da adetleri düzene sokuyor ve korunma amaçlıdır. Eger erkek arkadasın içine boşaldıysa kork.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ella ertesi gün hapı doğum kontrol değil

• Ella hormonlarini alt ust ederek olasi hamileligi engelliyor zaten.
    Yilda 3 ten fazla kullanilmamali.
    Evet acaip adet duzensizligi yapiyor.
    Ben 4 ay gelmemisti adetim.

0|0
    0|0
  • duzensizlik yapar

0|0
    0|0
Yükleniyor...