Akrep burcu olanlara bu soru

akrep erkekleri seviştikçe bağlanırmış doğrumu? cinsellik onlar için her şey demekmiş

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• akrep burcuyum :) soru ilginç geldi ama :) bir geçmişe dönüp düşündüm de sevişmekle çok da alakalı değil yaa.birine bağlanmak daha çok güvenmekle mümkün akreplerde

hayatını senle geçirebileceğine inanırsa bağlanır sana. cinsellik tabi ki önemli ama bağlanma konusunda kriter değil

0|0
    0|0
    • evet ilk bakışta saçma ve basit duruyor cümle ama bunu bizzat okudum da akrep burcu olanlardanda duydum güvende evet akrepler zor güvendikleri için güvende çok önemli.

• walla ben sevistigim icin baglanmam hic bir kiza.zor guvenirim ve baglanmam icin de guven sart

• anladım canım

Erkekler Ne Diyor 12

• hiç bir erkek seviştikçe bağlanmaz, ciddiyeti azalır

1|1
    0|0
  • Evet cinsellik olmazsa ilişkime devam etmem, cinsellik herşey değil ama olmazsa olmaz,

Bir de yatakta cinsel ilişki sırasında malak gibi yatan hatunla da bir daha görüşmem,

İlişkide fantazilere açık ve sınır tanımayan kadınlar tercihimdir.

Bu arada akrep akrebim yani yükselenim de akrep.

0|0
    0|0
  • Kim dediyse sallamış.

0|0
    0|0
  • Akrebim, doğrudur :)) Akrepler şevkli olur.

0|0
    0|0
  • akrep erkekleri cinselliğe düşkündür

0|0
    0|0
  • cinsellikleride sevmeleride bir o kadar kuvvetlidir ama bağlanma konusuna pek katılmadım

0|0
    0|0
  • Siz kızların şu bağlanma takıntınız yokmu öldüreceksiniz beni...Yaşa işte keyfine bak bağlansa ne olurrrrr bağlanmasa ne olur?

0|0
    0|0
    • bende bağlanıorum ondan olabilir mi acaba

• evet zaten gerye kalan da o önemsemeyip kendini yiip bitirdiğine değmeyen şuan kavramı olmuyormu.. yarının bugünü şimdiden oluşuo...şimdinin kıymetinide bilen yok..

• bence de bu gün yoksa yarında yok herkes de bir yarın mantığı...yarın oluyo yine yarın sunları yapacam tekrar yarın oluyo yine aynı muhabbetler böyle böyle ömür geçiyor bu günün kıymetini bilmek lazım... hayat 3 gün , dün geçti ,yarın mechul yani hayat bir gün o da bugün...

• evet doğru demiş kim demişse

0|0
    0|0
  • akrep burcuyum cinsellik iyidir ama abartmayın yav yangın ayşe de değiliz

0|0
    0|0
  • ben akrebim seviştikçe bağlandığım da oldu uzaklaştığımda. kişisine bağlı o.

0|0
    0|0
    • peki sence burda önemli ayrıntı seviştiğin kişninin sevişme biçimi ve verdiği güven mi neydi

• evet bendede öyle sayılır ama ben evlenmeden evelki ilşki yaşamaya karşıyım..hangi bölgelere karşı mesela hassassın

• hımm anladım bende öyle ya. yani kalkıpta öyle herkesle yatan biri değilim bazı şeyler evlilikte yaşanmalı. benim göğüsler çok ilgimi çekiyor mesela. acayip ilgiliyim.=) kocaman olsun isteyen biri değilim ama sadece güzel göğüsler dikkatimi çekiyor bazen ister istemez dışarıdaki birinin göğüslerine bakabiliyorum=)

• ibretlik tespit kadından daha fazla bağırırım akrebim.

0|0
    0|0
  • kız ateşli sevişiyosa her erkek aşık olur ona emın ol burca bakmaz aynı durum kızlar ıınde gecerlı bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Cinsellik bizim için herşey demek değil ama sevişmek iyidir <3

0|0
    0|0
  • çoğu erkek öyle iyi sevişince aşık oluyorlar hemen

0|0
    0|0
  • aynen bende öyle biliyorum

0|0
    0|0