Hamile kalmak için önerenebilicek ilaçlar

nelerdir ne önerirsiniz para mühim değil hamile kalıp çocuğum olsun istiyorum

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Sorun biraz üstünkörü olmuş. Eşinle gerekli çabayı gösterdiniz mi ? Doktor desteği aldınız mı ? Tıbbi destek (tüp bebek) aldınız mı ? Sağlık kontrollerinden (testlerden) geçtiniz mi ?

Bu tarz açıklamaları yapmalısın ki zorluklar çekerek çocuk sahibi olmuş kişiler sana tecrübeleri yansıtsınlar...

0|0
    0|0
  • sağlam bir eş bulmalısın.ilaca gerek yok.

0|0
    1|0
  • evliyseniz ok hic durma tabi cocukta istermi bu sahte dünyaya gelmeyi birde cocgun görüsünü alin derim

0|0
    0|0
  • ya ilaçla olan çocuk hormonlu sebze gibi olur en iyi geleneksel yöntemleri uygula adetıne yakın bol bol ilişki ve enıste ıce bosaldıktan sonra belının altına yastık koyup yat oyl bır yarım saat felan

0|0
    0|0
  • Spermlere ihtiyacın var tabi bunun kullanımı farklı bir erkek tarafından yumurtalarına sıkılması gerekiyo

0|0
    0|0
  • Annem ol :)

0|0
    0|0
  • doktora git. ya da eşine ya da sevglisine bol bol enerji verecek şeyler yedir. haa unutmadan bunları yedirdikten sonra sakın sokağa salma :D

0|0
    0|0
  • pardonda hanfendi burası tıpbı uzmanlar sitesimi doktor diye bir varlık var demi madem para mhim degil en iyi dr. ye git burdan ilaçmı önerilir insalar bukadar mı cahil

0|0
    0|0
  • :D Sperm bankasına uğrayıver.

0|0
    0|0
  • ilaç arama be kardeşim doktora başvur olmaz mı ?

0|0
    0|0
  • poşeti çıkar poşeti olur :D

0|0
    0|0
  • iliskiye girdikten sonra ayaklarına yastık koy altına bakle bir yarım saat haydar hoca soylemisti

0|0
    0|0
  • bu sitede kadın doğum uzmanı varmıki, ya da burası sağlık danışma köşesimi anlayamadım

0|0
    0|0
  • Allah a bol bol dua et ve hayırlı evlat iste

0|0
    0|0
  • ben den olsun bana gel ücretsiz çocuk yapak senınle :)

0|0
    0|1
  • doktora başvur

0|0
    0|0
  • Tek basına biraz zor değil mi hamile kalmak?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bence doktora gitmelisin

0|0
    0|0
  • bekarmısın yanlış mı anladım

0|0
    0|0
  • Bir adet erkek.:P

0|0
    0|0
  • bundan lazım biraz çınım ya link :DD:

0|0
    0|0
  • kafana göre ilac alma sakın doktor tavsiyesi üzerine almalısın mutlaka... belki senlik bir sıkıntı degıl..

0|0
    0|0
  • Ilacla olmaz yaprak lazim

0|0
    0|0
  • bol bol dua et.

0|0
    0|0
  • Kurler varya onları dene.ıncır mıncır

0|0
    0|0
Yükleniyor...