Dikilen kızlık zarının anlaşılma ihtimali var mı?

Dikilen kızlık zarının görünüşte veya ilişki esnasında anlaşılma imkanı yok mu? Benim için sevdiğim kızın bakire olup olmaması pek önemli değil ama salak yerine konmakta istemem. Anlamanın bir yolu var mıdır acaba?

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• O zaman şu da olabilir kız sevgilisiyle arkadan ilişki yasamistir sürtünerek yapmıştır herseyi yasamistir ama bakiredir bu durumda anlamanın yolu var mı yok o zaman bu durumu da öyle düşün. bir noktadan sonra güvenmeyi bilmek lazım herseyin peşine düşmeyin ya da şu olabilir kendi bozmuştur kızliginı laf anlamakla uğrasmamak için diktirmistir srn şimdi dikildigini tespit edince bir sonuca mi varmış Olcan? Aşağıdaki safsatalara inanma yok sıcak suda bozuluyor yok dikiş izi bilmem ne dikiş izi filan olmaz çünkü o dikişler eriyor vücutta jinekolog bile hiçbir zaman kesin emin olamaz. Doktorum ben bu arada

0|1
    0|0
    • 1ay

Olay güvenmek değil beni kandırıp salak yerine koyması. Normalce söylerse zaten anlayışla karşılarım.

• 1ay

Ben de diyorum ki salak yerine koymak isteyen insan herşeyi yaşayıp bitek zarını koruyarak da gelmiş olabilir bilemeyiz. Onu napcaksin peki?

• 1ay

O da var gerçi ama en azından onun anlaşılma ihtimali vardır belki

En İyi Erkek Görüşü

• Doktor bakinca anlar ama sende bakmasini bilirsen anlarsin, nihayetinde dikis izi kaliyor..

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Şimdiki kızlar vere vere bir hal oldular 😏 anlayamazsın her turlu orspulugu yaparlar ama sen bilmezsin

0|0
    1|0
  • Güvenmeyi öğrensen?

0|0
    0|3
    • 1ay

Ben zaten soruda da her şekilde güveneceğimi söyledim. Ama beni kandırdığını düşünmesi beni aptal yerine koyar

• Gerçekten hiç kbemki

0|0
    0|0
  • Anlayamazsınız hahaah

0|0
    0|0
  • Anlayamazsın.

1|0
    0|1
  • yokk

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• dikildikten 1 gün sonra geri bozuluyormuş dayanmıyormuş uzun süre diye okumuştum biryerde gerdek gecesine 2 gün sonra girmek lazım :)

0|0
    0|0
  • Anlaşılır ama tecrübe gerektirir.

0|0
    0|0
  • Anlaşılmaz

0|0
    0|0
  • dikkatlı bakarsan iz ya da deforme oluyor diye duydum

0|0
    0|0
  • anatomi bilgin varsa bakarsan anlasılır

0|0
    0|0
  • anlaşılır , anlamanın yolu çok

0|0
    0|0
  • Bence yok

0|0
    0|0
  • Anlamak için zara bakmam ki ama bu tecrübe işi :D

0|0
    0|0
  • Iliskiye girmeden birkac once diktirmeleri gerekiyor yoksa olmuyormus. evlendigin zaman da sicak dusa girin birlikte olmadan zar sicak suda bozuluyor demisti doktor arkadasim. ama bana sacma geldi

0|0
    0|0
Yükleniyor...