Hamile kalamıyorum?

Düzenli olarak regl oluyorum, en son 23 eylülde regl oldum, en verimli günlerim 5 ile 8 ekim arasıydı. O günlerde ilişki yaşadım ama bugün yine regl oldum. bir sorun mu var ki bende anlamadım. Neden olabilir ki, daha ne yapmam gerekiyor hamile kalmak için. Korkuyorum bir sorun var diye..

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• konuya hakim değilim Allah yardımcın olsun demekten başka bişey gelmez elimden

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• dizilere aldanma ya adam ceketini atsa hamile kalıyolar :D bir doktorla görüş istersen. için rahat etmeyecekse yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Hamile kalmak için değil haz almak için girin yatağa. Stres gebe kalmanın en büyük düşmanıdır.

Eğer çocuk yapmaya karar vermenizin üzerinden (Doğum kontrol hapı kullanıldıysa süre uzar) 1 yıl geçti ve Hale'n gebelik yoksa doktora görünmekte fayda var.

0|0
    0|0
  • sorun sende değilde karşı tarafta olabilir bence gidip spermlerini ölçtürsün düşükse istediğin kadar ilşkiye gir çocuk olmaz.

0|0
    0|0
  • Abka eşin iyi beceremiyor sanırım seni

0|0
    1|2
  • Tohtora git

0|0
    0|0
  • İlişkiden sonra spermlerin bacaklarına sızmasına izin verme. Kalçanın altına yastık koyup, bacaklarını duvara yasla 10 15 dakika bacakların duvarda bekle, duvara karşı ters domalmış şekilde. Hamilelik şansı yüzde elli yükselir

0|0
    0|0
  • Kısır sın

0|0
    0|0
  • Döllenme için bazı pozisyonlar daha etkili

0|0
    0|0
  • tek basına yapıyorsan kalmazsın D:

0|0
    0|0
  • Dr ye görün

0|0
    0|0
  • yılmak yok yeniden dene baktın olmuyor doktor kontrolü şart

0|0
    0|0
  • İlişkiden sonra hemen kalkma yataktan, yat uyu sabah al duşu

0|0
    0|0
  • Olur biraz sabret denemeye devam

0|0
    0|0
  • Ne kadar zamandır deniyosunuz?

0|0
    0|0
  • Kan değerindedir

0|0
    0|0
  • Kaç yıllık evlisin veya kaç aydır deniyorsunuz

0|0
    0|0
  • rahmin aşagı duşmuş olabılır kaldır bıde dene bıde içine boşaldıktan sonra menı nın cıkmaması ıcın amuda kalk hemen. benımde 3 ay olmadı eşim bır kadının yanına gıttı o raahım kaldırma olayı var onu yaptı dıyer ay hamıle kaldı şimdi 2 cocuhum var

0|0
    0|0
  • bir doktora git kocanızda al belkı kocanda sorun

0|0
    0|0
  • demekkı spermler zayıf ya da sen ısteksıszzın

0|0
    0|0
  • sorun sende olmayabilir..
    eşinin çocuğu olmuyor belkide..

0|0
    0|0
  • Daha cok dene
    Pozisyon cesitini degistir
    Baktin olmadi doktor
    Sende veya kocanda mi die
    En kotu tup bebek
    Daha kotusu tasiyici anne
    Ama daha kotusu baska birinin spermini alirsin gene olur
    Takma kafana

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bunu kendine stres yapma çok fazla takılıyorsun ona doktora git kontrol ol

0|0
    0|0
  • Kaç yıldır evlisin? Ve ben en verimli güne inanmıyorum tıbben var ama ben o en verimli günde kalmadım son adet tarihimi ve hamile kaldığım tarihi çok iyi biliyorumm

0|0
    0|0
  • Hamile kalma olasiliginin en yuksek oldugu tarihi arastirip o gunlerde bolca seks yapin. Esin bol bol icine bosaldiktan sonra spermlerin disari cikmasina izin verme, bacaklarini havaya kaldir ve bir 10 dk oyle dur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...