Aydın diye bir arkadaşım var bana ben gay olduğunu söyledi tavrım ne olsun

soru böyle arkadaşlar baya bıyıklı sakallı psiko edalarında görsen adam sanarsın dedi kardeş gel seninle bişey konuşmam lazım dedi dedim eyw birader gel konuşalım dedi böyle böyle açık açık anlattı bende şok oldum bişey diyemedim dedimki bu benim sırrımdır ölene kadar ama tavrım ne olmalı uzaklaşım ben heriften anlar uzaklaştığımı trip atar bu sefer

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• kişşi kendinden bilir işi de. Üzgünüm isteklerine karşılık veremiyorum ben bir heteroseksüelim de. :D

0|0
    0|0
    • benle ilgisi yok be bebeğim adam itiraf etti bu sırla yaşayamıyormuş ölmek istiyorum ben diyor bıyığından da utanmıyor

• bana bir zararı olamaz zaten gebertirim onu ama bilicem yha ben şimdi erkeklerle birlikte olup benim yanıma mı gelicek kötü be sanki heemi

• yoo değil. bu durumda homofobiksin demektir sen. ki onlarında insan olduğunu unutmayalım. ne var yani sen kızlarla birlikte olupta bir kızın yanına gdince oda sana ıyy mı yapacak. hiç bir farkı yok ki bunu. o tarz düşnce k.bakma ama geri kafalılıktır bence.

Kızlar Ne Diyor 3

• Arkadaş olarak kalalım de ?

Saygı duy buna.

0|0
    0|0
  • Homofobik misin? Niye uzaklaşıyosun? Hastalıklı değil, vebalı değil. O da bir insan. Hee tabi sana ilgisi varsa bir şey diyemem.

0|0
    0|0
    • yok ben bu adamla takılıyorum yanımda erkeklere bakarsa kırarım bacaklarını

• durup dururken kimse kimseye bunu anlatmaz. sana zarf atmış. gotu kolla bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Oğlum salak mısın işte diyorum ki bu çocuğu olumlu yönde kullan.Mesela bara gidin.Seni bir kıza övsün mesela :D Sonra kız senin olur.Sen de ona bir şekilde yardım edersin.Bundan iyi arkadaşlık mı olur lan :D Hem adam psikopat sakallı biriymiş böylece kız gibi kırıtmaz orada ve sen yanlış anlaşılmazsın.Dostum elindeki şans büyük.Birbirinize yardım edin.Böyle arkadaşım olacak varya. Ohooo

0|0
    0|0
  • Sana yazmıyorsa sıkıntı yok, tavrını değiştirme. İnsan gözüyle bak, hak ettiği değeri vermeye devam et.

0|0
    0|0
  • sırra bak :D

0|0
    0|0
  • sanane amk sana mı gay

0|0
    0|0
Yükleniyor...