Bekaret neden önemli bu kadar?

Evlendiğinizde eşinizin tecrübeli olmasını ister misiniz? Ne zaman ilk cinsel deneyiminizi yaşadınız?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Hatunun bakire olması önemli, tecrubesiz olsada olur. ama erkek tecrubeli olmalı biraz da..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben bekaret kavramını kendime saygımdan önemli buluyorum ,yoksa aman biri beni almaz ,açıklama yapıcam bilmemne diye düşünmüyorum ,bana evlilik dışı ilişki yanlış geliyor bu benim doğrum , karşı tarafın geçmişi beni bağlamaz ,o kendisi rahatsız olmuyorsa yapılacak bişey yok

0|0
    0|0
  • eşimin yada sevgilimin tecrübeli olması takıntım değildir buna kafayı takacak bi insan değilim, benimle tecrübe kazansın isterim zaten

1|0
    0|0
  • ben bakireyim diye oda bakir olmasın sonra oturur püsküt yiyoruz der facede durum güncelleriz :) tabi ki de tecrübeli olsun ama her gördüğü kıza aa ben bunla yatmıştım dicek kadar da olmasın :)

0|0
    0|0
  • kız bakire olmalı ama erkek bence bilmeli önceden öğrenmiş olması lazım ...tabi kız bakire olmalı diyoruzda herşeyii yaşamış ama birtek bekaretini kaybetmemiş bir kızdan bahsediyorsak eğer bence o kız bakire sayılmaz.

0|1
    0|0
    • bir erkek yinede öylesini tercih eder genellikle, sevişsede bakire olması yeterli, yani namusu oraya giriş olarak düşünüyor

Erkekler Ne Diyor 6

• Okuyunca kolay geliyor fakat, düşününce berbat birşey.

Senden önce başkasıyla ten tene değdi, gözgözüne el eline dudak dudağına gibi..

1|0
    0|0
  • Az gelişmiş ülkelerde önemli.

Bir ülkede ne kadar önemli ise o ülke o kadar az gelişmiştir.

Eğitim seviyesi arttıkça önemi azalır. Çünkü bireyin öz güven artar.

0|0
    0|0
  • bekaret önemlidir tabi abi.çünkü o kıza bi değer verirsin ve onu kendinden sayarsın.tek seninle o olayı yaşamsını istttersn..

0|0
    0|0
  • aynı şekil sorulan 100. soru içerik değiştirilmiş. ama verilen cevaplar hep aynı kişiler aynı cevaplar aynı =)

ben istemem tecrübe falan kazancaksa benle kazansın

0|0
    0|0
  • Bekaret önemlidir erkek için.ben kadınımın sadece bana ait olmasını isterim.Benimde ona ait.

0|0
    0|0
  • ne tecrübesi kazancaksa benle kazansın o tecrübeyi...

0|0
    0|0
Yükleniyor...