Kızla seks yapmanın en kısa yolu

Arkadaşlar bazı kızlar var ilgilendiğim fakat benim istediğim sadece cinsellik başka birşey değil.Yanlız yaşıyorum ve konuştuğum kızları eve çağırmak istiyorum.Kıza benim eve gel diyemiyorum.Bakıştığım kızlar falan var baya konuşuyorumda.Fazl param yok biryere yemeğe götürçek.Hem ucuz hemde zahmetsiz güzel bir ilişki istiyorum.Nasıl yapabilirim bunu?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bakistigin kiza dersin gel benim evde film izleyelim ya da mmyzik diye. Oylelikle baslayabilirsin.

0|1
    0|0
    • ya daha önce böylee bişey yapmıştım rezil oldum 2 yıl önceydi tiyatro kursunda kıza gel ben şu tiradı iyi yapamıyorum dedim (tirad tiyatro oyunu yazııları )kız telini falan aldım öyle kaldı gelmedide işi varmış o ara sonra kız tiyatroda salak gibi adımı çıkarınca hocada beni kovmuştu

• Dikkay edeceksin kime dedigini ve nerden tanidigini.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• paran yoksa ne işin var hovardalıkla. evde sen sabuna devam et. bedava evli adam bile karısından alamıyor sen neyin peşine düşmüşsün. bunu sorarken bile hatalısın. utanılacak bir durum

1|0
    0|0
  • Kızları bu kadar salak mı sanıyorsun. Hepsi hazırdı bu adam gelsin bana hiçbir masraf yapmadan üzerime binip debelensin diye :) Bir düşün bu kızlar neden seninle böyle bir şey yapmak için can atsın.

0|1
    0|0
    • tip yetmezmi :D tip var ?

• Ha o zaman tamam kızların hepsini atarsın eve :) Güzel kardeşim sen kızları henüz tanımamışsın. Tip+karisma+eğitim+para bunlardan en az ikisi lazım.

• anladm sağol

• Öylesini bulamazsın, paran yoksa kızların peşinde koşmayacaksın kardeş

0|0
    0|0
  • baba kolayı var. alacan bir şişme hatun. hüps hüps hüps şişir. masrafsız zahmetsiz.clear.

0|0
    0|0
  • paran yoksa sevgılı yapacan kardes playboyluk yapmayacan

0|0
    0|0
Yükleniyor...