Kızlık zarı yırtılınca acısı nasıldır?

Kızlık zarı yırtılınca ne kadar açıyor evleneceğim ama korkuyorum bir yandan da ...

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• kızlık zarı acımaz. adı zar ama kendi zar değil. aynı vajina içindeki gibi iç deri dokusu. 2-3 milimetre deri yırtılması ne kadar sorun olabilir ki.

ilk günü rezalet geçen kadınları ağrı ve aşırı kanama şikayeti neden. nedeni şu. stres ve korkudan ilişkiye adapte olamıyor, sevişmeyi bilmiyorlar, sevişmiyorlar ve bundan dolayı vajina nemlenmiyor. vajina kuru halde iken öküz erkekte kuru kuru sokmaya çalışıyor. bu kez vajinaya girerken hem zar yırtılırken hem de vajina iç duvarındaki iç deri dokusu zedeleniyor ya da yırtılıyor. esas ağrıyı veren vajina içindeki dokunun zedelenmesi. aşırı kanamada bundan dolayı. zar yırtılmasından sadece 1-2 damla gelir. ağrıda olmaz.

sürekli aynı örneği veriyorum. bazı kızlar mast yaparken parmağını kaçırıp kendi yırtıyor. acı olmadığından farkına varmıyor. külotunda kan görünce anlıyor bozulduğunu. demekki ağrı yok

bol bol sevişin. buna rağmen nemlenme olmazsa krem ya da en doğalı tükmük kullanın. kaygan olursa ağrı olmaz

2|0
    0|0
    • Haklisin aslinda tesekkurler :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Erkekler onu bilemeyiz ama tüm kadınların başına gelip eksterm bir durum olmadıkça sorun olmuyorsa abartmamak lazım.

0|0
    0|0
  • Merak etme her kadın bunu yaşıyor, demekki dayanılmayacak bir acı değil :) Eğer ilişkiye girmekte acele etmezseniz, eşinle uzun uzun ön sevişme yaparsanız gevşersin ve hiç farkına bile varmazsın. Ama bunu takıntı yaparsan kafanda ilk geceniz kabus olur senin için. Rahat ol, acele etme, o anını tadını çıkar olurmu.

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun biz atlatana kadar neler çektik halada tam toparlanmış değiliz çok zor yaşamayan bilemez :(

0|0
    0|0
  • evlenme o zaman

ya herkes yapıyor ne olur bir kez biraz acır ama zevkini almaya çalış

duymazsın bile

kendini sıkarsan gerersen heralde hissedersin fazlasıyla

0|0
    0|0
  • çok acimaz merak etme

0|0
    0|0
  • fazla kasmazsan kendini acı olmaz :/

1|0
    0|0
  • bilemeyecem =)

0|0
    0|0
  • bu parmaktan kan aldıkları diken benzeri zımbırtı var onun kadar acısı var rahat ol sen gevşersen karşıdakide anlayışlı iş yaparsa hissetmezsin bile :)

0|0
    0|0
  • kızlar sizin için kızlık zarı önemlimi mesela çıktığınız bir erkek var ve iş cinsel boyuta geldi çekinmeden dert etmeden cinsel ilişkiye girermisiniz kızlık zarınızın yırtıldığını kendinize sorun edermisiniz veya dava edip o erkeğin sizle mecburen evlenmesini sağlarmısınız tabi bu durum sevgilinizden ayrıldıktan sonra

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• falza acımıyor dert etme

0|0
    0|0
  • aynen ya bnde merak ediyorum :D birde içine falan girince nasıl bir duygu zevkmi veriyo acımı.genellikle acımıyor diyolar. burada yazılanları oku tüm sayfaları bitirdim ben :)

link

0|0
    0|0
Yükleniyor...