Hiç ilişkiye girmediğim halde eşimin bana inanmayacağını düşünüyorum

bundan nasıl kurtulabilirim ve ya bakire oldumu anlarmı kan gelmese bile? doktora git falan demeyin yapamam öyle bişey... ama yaşım 25 ve mastla bozulmuş olabilir mi uzun zamandr yapıodum ve şüpeleniyorum bazen hiç ilişkiye girmemiş birile oldunuzmu farkı anlayabilirmi bir erkek

0|0
315

En İyi Erkek Görüşü

• kendin nasıl anlicaksın öğreteyim. onu da erkekler öğretir oldu vay be :D bacaklarını iyice aç bir ayna koy iyice ayıracaksın malum bölgeyi giriş yerinde böyle incecik beyaz bir zar olur o sağlam duruyorsa sorun yoktur

0|0
    0|0
    • okadar kolaymı sanıon ben bişey görmedim :D

• nerene baktın sen :D aç ben bakim dicem yok dersin :P :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• anlayacak bilgi tecrübe yeni evlenen birinde olmaz. ama sıkıntı olursa eşinle hiç dalaşmadan birlikte doktora gidersiniz. doktor bu işi bilir.

0|0
    1|0
  • mastla bozulmasının imkanı yok helede erkek arkadaşının bunu anlamasına hiç ihtimal yok böyle durumlarda karşı tarafın bilinçli olması lazım kan gelmese bile bunu yanlış değerlendirip ön yargıya varmaması gerekir

1|0
    0|0
  • Kendin şüpheye düşmüşsün, bu halinle adamın şüphelenmeyeceği de varsa da şüphelenir.

0|0
    0|0
  • Güzel kardeşim mast. yapmakla kızlık zarı yırtılmaz. Tabi yaparken kendini kaybedip parmağını veya başka bir cismi içine sokmadıysan. Ancak tecrübeli bir erkek anlar senin bakire olup olmadığını. Ama zaten evleneceğin adam sana güvenecektir bu konuda. Eğer bunu kafana takarsan ilk gecen kabusa döner. Rahat ol, belliki kızlık zarın esnek. İlk ilişkinizde kan gelecektir bunu sorun etme kendine.

0|0
    0|0
  • sorun yok fazla içeri parmaklarını kaçırmadan yapmışsan bişey olmamıştır ama kaçmışsa da hafiften zedelenmistir.

0|0
    0|0
  • 'Hiç ilişkiye girmediğim halde' diye başlamışsın soruya ama bir cevaba verdiğin cevapta da 'ama ilişki dışında başka yollarlada bozuluyomuş sürtünmeylede bozulmuş olamazmı' diyorsun. Insanın ruhu bakire olsun..

0|1
    1|0
    • ben o tür sürtünme demedim mast yaparken olan sürtünme demek istedim

• vesvese yanı obsession takıntı yapmışsın güzel kızım =) simdi derin bir nefes al ve bakire olduğundan emin ol sonrada bir daha düşünme =)

1|0
    0|0
  • korkuların yersiz eşin sana güveniyorsa sorun olmaz

0|0
    0|0
  • mast yaparken içine sert bir cisim sokmamışsan bozulmamıştır. bunun dışında kendinden eminsen korkacak bir şey yok.

0|0
    0|0
    • ama ilişki dışında başka yollarlada bozuluyomuş sürtünmeylede bozulmuş olamazmı

• hayır valla kimsele öpüşmedim bile ben eşimle olsun istiyorum ilk ama bukadar bekledikten sonra mastla bozmuşsam eğer nolcak

• dediğim gibi mastla içeriye bir şey sokmadan bozman imkansız. zaten bozmuş olsan kanama olur sen de bunu fark ederdin. bence sen kendi kendini boşuna üzüyorsun. için rahat olsun.

• Güven yoksa gerek yok.sen bakire olsan bile sana inanmazsa onun beyni bakire değildir.sen eminsen gerisi hikaye koy dötüne boşver

0|0
    0|0
  • Erkek anlar. mastla bozulmaz. kendin bozulup bozulmadığını anlayabilirsin dr ye gerek yok..

0|0
    0|0
    • bozulmuş olanı görmedimki nerden bileyim

• içeri birşey sokmadıysan ve kan gelmediyse nerden çıkarıyorsun

0|0
    0|0
  • anlamaz ya nerden anlicak kolay mı o.mağara gibi olmamıştır heralde öyle olsa anlar.

0|0
    0|0
  • bişey girmediyse bozulmamıştır bugüne kadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sen ona bana inanmaz diye güvenmiyorsun. dahası kendine bile güvenin yok. onu mutlu edemezsin. evlilik için acele etme

0|0
    0|0
  • mest. içine sokup kanakatma yapmadıysan sorun yok

0|0
    0|0
  • bisiklet sürerken ya da herhangi bir yerden düşme ile de kızlık zarı yırtılabilecek hassasiyette olanları var... senin sözüne inanmayacak olana kendini izah etmeye çalışmanın anlamı olaması gerekir...

0|0
    0|0
Yükleniyor...