Kız arkadaşım bakire mi sizce acaba yoksa beni mi kandırıyor çözemedim...

Kız arkadaşım bakire mi sizce acaba yoksa beni mi kandırıyor çözemedim:( nette kızın birisiyle tanıştım benle bir sürü zaman geçirdi daha ilk günlerde kendi eve gelmek istedi öpüştük bayagı bir ama cinsel ilişkiye girmedi kızlıgım var hesabı daha önceden başkalarının da evlerine gitmiş bahsetti bana hatta bir gün bunu birisi aradı murat agbi diye biri on sene önceden nette tanışmış adamda nette tanıştıgı kızlarla ilişkiye giren bir adammış bunu buluşmaya çagırıyordu istanbula gelicem gel buluşalım falan bununda adamla hiç kızar gibi konuşmuyordu gayet ılımlı konuşuyordu ben kızdım konuşma falan öyle kaldıydı sizce daha önceden başkasıyla cinsel ilişkiye girmişmidir bu kız düşünüyorum içinden çıkamıyorum:(

Güncellemeler:
ama düşünüyorumda on sene önce tanıştıgı bir adam bu 30 yaşında o 40 yaşında neden ben istanbula geliyorum buluşalım diye bunu çagırır ki telefonda taa izmitten istanbula bir yemek yemeye gelir mi ki evli barklı bir adam:( on sene boyunca aralarında bir şey geçmemiş olsaydı unutmazmıydı acaba:(

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• ''benle bir sürü zaman geçirdi daha ilk günlerde kendi eve gelmek istedi öpüştük bayagı bir ama cinsel ilişkiye girmedi kızlıgım var hesabı daha önceden başkalarının da evlerine gitmiş '' demişsiniz, ve evlenmeyi düşündüğünüzü belirtmişsiniz. Sizce doğru bir karar mı bu?

0|0
    0|0
    • evet aslında degil bende benle ilişkiye girer diye ilk başlarda evlilik hesabı takılmıştım ama sonradan bende sevdim kızı fena halde aşık oldum malesef:(( onsuz duramıyorum ama acaba bakiremidir yoksa beni mi kandırıyordur diye düşünmedende kendimi alamıyorum:((

• evet haklısınız sanaldan tanışıpta evlere gitmesi çok büyük bir soru işareti ama önceden yazlıkta falan tanıştıgım gayet namuslu olan sevgilim olan kızlardanda evime gelen olmuştu ki hatta ben şimdiye kadar onlar gibi namuslu kızlarla olmadıydım ondan kriter alamıyorum en namuslusu bile evime gelmişti öpüştük sadece o kadar yani digerleri de yapıyor evlenene kadar yanıma bile yaklaşmican diyen kız yok gibi:((

• dediğim gibi sınıftan ödev için bir araya bir kaç kişi geline bilinir ama yalnız olması ve sanal faktörü iki ayırt edici unsur zaten başlı başına.

Kızlar Ne Diyor 8

• ne alaka sende onunla nette tanışmışsın? her görüştüğüyle yatan biri değil demek olsa senle yapardı. sanmam.

0|0
    0|0
  • Ya sen salak mısın? Kızı al karşına otur bak kızım ben seninle evlilik düşünüyorum geçmişte ne yaptıysan yaptın ya adam ol ayağını denk al hattını değiştir hakkında kötü şeyler duydum ama ben seni seviyorum düzeltecem seni falan de. Ya kabul etsin anlatsın her şeyi yaptıysa yapmadıysa da çok seviyorsan katlan.

0|0
    0|0
    • bana tamam konuşmam diyor ama arıyan olursada bir iki saat muhahbet ediyor bana da gider yapıyor ama bir de gözümün önünde konuşuyor webcamde o dedigini denedim ama:(

• Of o* bu kız ayrıl kurtul boşver. Milletin emdiği memeleri ilerde çocuğuna emdirecek sen düşün.

• acaba yapmışlarmıdır ya:( bana yaptırdı ama 6 7 ay sonra acaba başkalarına yaptırmış olabilir mi:((

• girmiştir bence

0|0
    0|0
    • nerden anladın ama adam zaten nette tanıştıgı kızlarla cinsel ilişkiye giren birisiymiş evli barklı adam taa izmitten bunla sadece bir yemek yemek için buluşmaya gelirmiki acaba:( hemde benim kızda hiç kızarakta konuşmuyordu adamlan:((

• arkadaşım ya dalga geçiyon bizimle ya da saff birisin ikincisini dikkate alarak konuşuyorum sen bu işi beceremiyeceksin en iyisimi ailene teslim et kendini onlar sana birini bulurlar Unuma Şüphe adamı öldürür sen bu işi il at kafandan

• hayır dalga geçmiyorum ilk başlarda bende sadece onla belki cinsel ilişkiye girerim diye takılıyordum ama sonralarda fena halde aşık oldum kıza ya:(( mecburen ciddi olmak zorunda kaldım ayrılıp gidicegini anlıyınca:(( şimdide acaba bakiremidir yoksa degilmidir diye düşünmeden yapamıyorum:((

• du bir sihirli küreme bakıyım

0|0
    0|0
  • bilmiyoruk günahını almayalım şimdi

0|0
    0|0
  • sana bişeyn diyimmi kız bakire olabilir küçük ihtimal ama o kızdan adam olmaz asla olmaz önden yapmadysa arkadan kesin yapmıştır erkekler cok kolay kandırılabılır ku konuda sana cok kolay binandrabilir bakireyim dye yattıgnz zaman oyuzden konuşmandan anladığım kadar düzgün bir insansın kendine doğru düzgün bir kız bul kardeşim

0|0
    0|0
  • sevgilisine güvenmeyen biri neden sevgili olurki anlamam

1|0
    0|0
    • ya canım herkez sütten çıkma ak akkaşık degil ki bir çok insan kendine bile dürüst degil nasıl hiç sorgusuz sualsiz güveneyim hem ayrıca daha önceden kalma adamın biri çagırıp duruyor güvensizligin alasını o başlatıyor nasıl merak etmiyimki

• tamam konuşmicam diyor ama sonradan gene konuşuyor:((

• kiz 30una gelmis yattiysa yatti senimi beklicekdi

0|0
    0|0
    • hayır beklicek demiyorum ama bana kızım diyor yattıysa bilmek istiyorum bende ama

• sen bakiremisin?

• evet ben bakireyim neden başkasıyla kirlenmiş birini kendime alayım ki:( veya kirlendiysede bana da dogruyu söylesede bende boş yere ümit baglamasam:(

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir kızla tanışmışsın hatta daha tanışma aşamasındasın. Kızdan hoşlandın. Kız sana karşı dürüst. Geçmişte yaşadığını da şimdi yaşadığğını da gizlemiyor. Daha ne istiyorsun ?

Senden önce biriyle yattı da saklıyor mu paranoyası. Ne olacak yatınca. Senin kafana göre kirlenmiş mi olacak ?

Şimdi senle yatınca sen de mi kirletmiş olacaksın onu? Cinselliği kadını kirletmek olarak mı görüyorsunuz ? Sıçmak gibi birşey mi ? Ben kadın olsam bu kafadaki biriyle asla birlikte olmazdım.

0|0
    0|0
  • bir ara yolda yürürken arkasından yürü bak bakalım hafif sekiyomu yoksa normalmi yürüyo birde yere bişey düşür ondan iste bak bakalım egilirken nasıl egiliyor önce hangi tarafa egiliyor sonrasında belli olur

0|0
    0|0
    • hadi ya öyle belli olur mu ki neresinden anlıcam

• benim yaşım 27 kız 30 yaşında netten tanıştım o on sene önceden netten tanıştıgı adamın yaşıda 40

• beraber evlilik düşünüyoruz ama kız benle hiç ilişkiye girmedi kızlıgım var diye ama böyle adamın biriyle konuşuyordu tanıştıgım zamanlarda falan adamda dedigim gibi nette kızlarla tanışıp ilişkiye giren birisiymiş bunu da on sene sonra çagırıyor gel buluşalım istanbula geliyim falan

• Yol yakın. Dön. Ya da dönme bir dostun olsun kenarda.

0|0
    0|0
  • Netten bulduğuna göre en net cevabı o verir ona sor

1|0
    0|0
  • Yolun yolcusu kız sen bunla sevgili olma kullanmaya bak yanına kar kalsın yoksa üzülürsün sonra

0|0
    0|0
    • bana hiç bir şey yaptırmıyor işte madem yolun yolcusu benim ne suçum varda bakireyim diye beni kendinden uzak tutuyor acaba

• Zorla biraz alırsın bekaretini ya da anal takılın

• bunun güvenilebilecek bir yanı yok hacı

0|0
    0|0
  • kız motor bana da yolla bir tur parası neyse veririm

0|0
    0|0
  • hacı yapıştır geç yaa. ciddi düşünme...

0|0
    1|0
    • ama işin tuhaf tarafı benle ilişkiye de girmişyor işte kızlıgım var hesabı:(

• yok mesela eski sevgilisi arıyor konuşuyor hal hatır sormak için aramış ondan konuştum diyor banada çocukta bunu buluşmaya falan davet ediyor ondan başka eskiden nette tanıştıgı buna yazan birisi arıyor konuşuyor

• mesela nette tanıştıgı biri arıyor konuşuyor çocuk bunu camda sexe davet ediyor kızıp siliyor falan

Yükleniyor...