3 yıl önce bir hata yapmıştım, msn webcam'de, ilk ve son hatamdı ve bakire bir kızım

Netten birisiyle tanışmıştım daha 17 yaşındaydım ve çok saftım, beni kandırmıştı, aşık olduğumu sanıyordum ve beni aylarca dil döktükten sonra webcamde birşeyler yapmaya ikna etti. Bana direktifler verdi, ben ise sadece üst bölgemi açtım, alt bölgeyi filan hiç açmadım sonrasındaysa kapattım webcami. Sonra öğrendim ki bu kişi sapığın tekiymiş,msninde hep soyunan kızlar varmış.

Onunla tüm ilişkimi kestim ancak 3 sene sonra benim aklıma düştü acaba sitelere filan dağıtmış mıdır diye. Onun gerçi her tarafını açan yüzlerce kız eklidir msninde ama ben yine de korkuyorum. Ben oldukça tutucu bir aileye sahip bakire bir kızım, geçmişte yaptığım bu hata gelecek için sorun teşkil eder mi acaba, siz ne düşünüyorsunuz_?

Güncellemeler:
aslında nasıl aklıma geldi biliyo musun, benim bunda hiç kullanmadığım bi msnim daha ekliydi, ordan birisi eklemiş beni,bu ekleyen de o adamı hacklemiş öyle dedi bana ordan hatırladım. o hacker olan adamın sevgilisi de aynı hataya düşmüş, ben bu adi yüzünden kız arkadaşımı kaybettim, canımı yakanın canını yakıcam dedi.

0|0
7|27

En İyi Erkek Görüşü

• Yok kardeşim. Biyere koymamıştır içini ferah tut. Sen de öyle herkese güvenip oranı buranı açma. Ailen tutucuysa, o anda aileni getir aklına.

2|1
    0|0
    • Yahu aile tutucu değilse getimeyecek mi bir de en iyi cevap seçilmiş peh.

• hırto, bizim insanlarımız yaptıktan sonra korkar. başta kork ki yapma demek istenmiş orada. tam bir takoz

Erkekler Ne Diyor 26

• 3 sene boyunca kesin belli ederdi ama yinede sen belli sitelerde videolara bak belkide baska isim altinda atmistir belkide onun isi o amatör kamera cekimi bayagi ragbet gören bir olay dikkat yinede

1|0
    0|1
    • nerelerden aratabilirim, ben hiç anlamam ki:(

• arkadas listene ekle beni sana linkler atayim bakalim belki buluruz umarim yoktur

• tamam ekliycem

• sanmıyorum ya hiç kaydetmemiştir kaydettiysede arkadaşlarıyla izlemiştir.

1|0
    0|0
    • bu cevabından sonra kız çok rahatlamıştır eminim :P :D

• :) öyle deme ben internette olan çoğu webcam videosunu izledim öyle bişey görmedim daha :) rahat olsun diyorum.

• Valla bazı büyük p*rno siteleri var gir oralara ismini yaz yada, yaşadıgın sehirle birlikte ismini yaz, ya çıkar yada çıkmaz, çıkmazsa oralarda sorun yok merak etme.

0|0
    0|0
    • bende aile koruması nedeniyle o tarz siteler açılmıyoor

• peki bn sna adımı filan yazsam sn aratsan olur mu

• Ne demişler Tecrübe için; Hayatta yediğimiz kazıkların toplamıdır, demişler. O yüzden bence sıkma canını hata yaptın anladın ve artık dik durmayı öğren illaki bundan sonrada hata yapacaksın ama yaptığın hatalara takılıp kalma. Her hatandan bir ders çıkarmalısın. Bir müddet sonra kendine bakacaksın tecrübelendikçe yaptığın hatalar basitleşecek ve hatadan ziyade kusur veya eksiklik olarak önüne düşecek. Fakat sen hala 3 sene önce yaptığın bir hatayı düşünüyorsan bence yanlış yoldasın. Yaptığını unut ardına bakmadan devam et.

Kal sağlıcakla...

0|0
    0|0
    • teşekkür ederimm, çok haklısınn.. ama dağıtılmamıştır dmii:(

• Ne fark eder olan olmuş bitmiş birkere olup bitene bir çizgi çek ve her şeyi unut gitsin. 3 senedir önüne düşmeyen saç artık berberde bile değildir.:)))

• nette bir sürü fantazi, fetiş, p*rno, erotik varken kimse birkaç saniyelik memelere takılmaz. merak etme. net ağzına kadar meme, popo, vajina dolu. hem de dakikalarca seyret. kimse bir iki saniyelik bir görüntüyü dikkate almaz. bu yüzden o da bunu nette paylaşmaz. daha açık saçık ve daha uzun videoları nete koyar. bu yüzden meraklanma.

0|0
    0|0
    • çok ama çokk teşekkür ederim yaa içimi rahatlatan cevap işte buu :))

• Korkmanı gerektircek birşey yok.

Anlık zevke kapılıp bir hata yapmış olabilirsin doğal bir durum insanız sonuçta.

Bazı şeylerin değerini anlamamız için tecrübe gerekiyor ne yazıkkı.

Saygılar.

0|0
    0|0
  • kızım sen bana resmini yolla veya buraya koy ben sana nette videon varmı yokmu söylim adult benden sorulur .d

0|1
    0|0
  • illaki bir sitede görüntün vardır ama kim bilir hangi site hangi isimle hangi slogan ile reklam edilmişsindir. Butür çekilen ve internete düşmeyen görüntü yok (neredeyse)

0|0
    0|0
    • ya nerden emin oluosun? o tarz erotik birşey değildi ki, adam zorla anca üstümü çıkarttırdı, altım gözükmedi bile yüzümde çok çok az gözüktü yani rağbet görecek birşey değil, anlıo musun?

• tam görünmesi sorun değil ki, bende zaten %100 var demedim. oturup izledim demedim. ne dedim ? illaki vardır bir sitede bu türden insanların huyudur alışkanlık yapmışlardır kendilerine. ANlıyor musun?

• sanmıyorum. internette bu tür şeylere fazla tamah edilmiyor insanlar daha fazlasını istiyor. o yüzden bu konu üstünde fazla takılmayın ve insanların sizi yönlendirmesine izin vermeyin.

0|0
    0|0
  • Hiç belli olmaz çıkar belki karşına seninde hayatını karartır ama inşallah öyle birşey olmaz.Yüzünü falan görmediysen sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • karşı tarafın kötü bir niyeti yoksa çok hoş bişey aslında

0|0
    0|0
  • İnanma artık o hesaptan konuşanlara.

Aynı kisi daha yakınlık kurmak icin konusuyor olabilir.

Zamanında bır hata yapıp msnde birseyler yapmışsınız... Ama birak artık bu düşünceyi.

Onursuz birisini hatırlamanın faydası yok bu saatten sonra.

0|0
    0|0
  • yalanlar yalanlar :D hacker msn sifresini elde edebilir ama herseyi elde edemez bence

ağımı dinlemesi icin ağıma girmesi lazım sonrada trafigi dinlicek trafikte gizli yanıtı nerden bulucak :) ordada bi keklenme olmus gibime geldi :D

0|0
    0|0
    • msn şifresinden onda ekli olan kızları bulmuş işte, adam neden yalan söylesin ya da keklemeye çalışsın ki?

• senin ya da sevdiğinin başına böyle birşey gelirse nasıl bir duygu olduğunu anlarsın :(

• benim neremi koycak ya :D sevgililerimden birinin basına msn ile ilgili bisi gelmisti :) internet ortamı cok koyu yaw :D hersey sanal 1 ve 0 hic bir sey yok aslında iletisim sadece...

• sitelere dağıttılırsada yüzünü göstermemişsin ama evin odasından belki tanıyan olabilir çünkü kamerada görünen sadece sen değilsin

0|0
    0|0
    • yüzümün bir kısmı gözükmüştür az da olsa :( rağbet görecek bişey değildi ama

• sanmıyorum tesadüf görecekte sana söyliycek milyonlarca site ve amatör çekimler var

• off napıcam peki benn:( yayılmış mıdır gerçekten? ama olayın erotik bir boyutu yoktuu

• 3 sene boyunca kulağına gelirdi bence yapmamıştır ama bidaha kulağına küpe olsun.

0|0
    0|0
  • ne dedide ikna etti merak ettim ya cidden cok safmısın :D hic dusunmuyormu bu kızlar merak ediyorum geneli bu kadar akkılsız ki...

0|0
    0|0
    • ne dediğini söylücem de sende kızları öyle mi ikna edeceksin? böyle adiler duygularıyla oynuo işte biz kızların

• insanların duygularıyla oynanınca öyle etkili oluyor işte,yaşamadan anlayamazsın. ayrıca ben hatalıyım diyorum saftım diyorum zaten değil mi?

• akıl baska sey yaw

• yok onda bişi takma kafaya...

0|1
    0|0
  • bu saate kadar çıkmadıysa daha da çıkmaz, rahat ol.

0|0
    0|0
  • Sapık olan biri böyle birşey ister zaten amacı seni kullanmak bunu açık açık belli etmiş.

0|0
    0|0
  • Kesin dağıtmıştır. Kesin. :D

0|0
    0|0
  • yüzün gözükmüyorsa sıkıntı olmaz.

0|0
    0|0
  • bunlar günümüz şeyleri problem etme

0|0
    0|0
  • hiç bişi olmaz ama bu olay sana ders olsun bi daha böyle saçma şeyler yapma

0|0
    0|0
  • e yaşaya yaşaya tecrübe dincksn, fazla kafana takma buda bıraz zaman alacak tabi.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle eder. Allah akıl fikir versin.

0|0
    0|0
  • atsaydı yaşamazdın :) bide atsa bile çok bilindik bi site olmadıgı sürece bişey olmaz relaxxx yani.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 17 yaş kandırılmaya çok müsait bir yaş dağıtmışsa olan olmuştur zaten sende değişmişsindir yani yüzün saçın tanımazlar heralde milyonlarca meme fotoğrafı var rahat ol öyle bişi yapıp tehtid falan edecek olsaydı duyardın 3 senede

1|0
    0|0
    • aslında nasıl aklıma geldi biliyo musun, benim bunda hiç kullanmadığım bi msnim daha ekliydi, ordan birisi eklemiş beni,bu ekleyen de o adamı hacklemiş öyle dedi bana ordan hatırladım. o hacker olan adamın sevgilisi de aynı hataya düşmüş, ben bu adi yüzünden kız arkadaşımı kaybettim, canımı yakanın canını yakıcam dedi.

• sen kabul etsin anlıcaz da ama off :( bn özelliklerimi de verdim zaten

• tekrar yolllarmısın o kişiyi kabul ettim mesajda gönderdim sen değilmişsin

• yüzünü de gösterdin mi ona ? yani goguslerını gosterirken yüzün de görünüyormuydu ?

0|0
    1|0
    • çok değil ama evet :(

• Nette bu tür videolar çok popüler yayımlamış olabilir bulman çok zor tabii tesadüfen karşına çıkabilir üstelik nette bir kere yayınladığında artık arşiv sayılır çok kişinin evinde fantezi olmuş olabilirsin

• iyi de öyle fantezilik bir olay yoktu diyorum, birkaç snye en fazla üstümü açtım, erotik hiçbir yanı yoktu üstelik eklenmiş olsa kulağıma illa ki gelmez miydi dediğim gibi yüzüm de gözüküyordu çünkü

• tutucu ailelerin kızları böyle şeylere daha çabuk inanıyorlar sanki.kişisel olarak böyle bir gözlemim var.bunu bilemeyiz en bilinen sitelere girip kategori olarak webcam i seç bak bakalım kendini görebilecek misin :)

0|0
    0|0
  • ah yavrum. dua ediceksin yapmamış olsun.

0|0
    1|0
  • yaptığın gerçekten büyük bir hata. san kendi sevgiline bile güvenip bunu yapmamalısın ki kalkmış elin adamına yapmışın. neyse hatanı anlaman güzel. üstünden 3 sene geçti diyosun öyle bir şey olsaydı bi şekilde kulağına gelirdi bence çok kafana takma

0|1
    0|0
    • benim de aklıma bu geliyor. öyle birşey olsaydı kesin kulağıma gelirdi die

• Dağıtmış olabilir de olmayabilir de. Ama muhakkak arşivinde duruyordur senin memişler.

0|0
    2|1
    • Memişler ne ya :D Kızım sen var ya bi' alemsin yemin ederim :D

• Meme işte. Önde var ya hani kadınlarda. Böyle yımşak yımşak top gibi. İçi su dolu gibi.

• Ben de 19 yaşında kandırılmıştım bu şekilde. Ben de sadece üst tarafımı göstermiştim ve yüzüm de görünüyordu. Karşıma çıkmadı ayrldıktan sonra hiç tehdit de etmedi görntler için sonradan. İçini ferah tut, kullanmamıştır.

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim, bende tamamen aynı durumdaydım işte..

Yükleniyor...