Nişanlımla bir ilişkiye girdim ve?

Ve adet gördüm. Zaten içe boşalma falan da olmamıştı. Fakat karnım ağrımaya başladı diye doktora gittim. Doktor ultasonla karnıma sadece 5saniye baktı. Hatta 5saniye bile değildi yani öyle baktı bir an ve hemen kalkabilirsiniz dedi. Kalktım hiçbir şey demeden beta hcg testi istedi. Sizce bir şey göremediği için ve emin bir cevap vermek için mi hiçbir şey söylemeden bunu istedi?

Güncellemeler:
1ay Evde şimdi gebelik testi yaptım negatif çıktı. Bunca bulguya rağmen endişelenmemeliyim artık dimi?

0|1
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ice bosalma olmadiysa rahat olman gerekli ama beta hcg herkes icin istenebilir. Aslinda korkmana gerek yok tedbir amacli istemistir.

1|0
    0|0
    • 1ay

bir de hiç bakmadı ultrasona ondan işkillendim acaba göremedi de kandan anlamak için mi istedi diye düşündüm

• 1ay

İnşallah değilimdir

• 1ay

Endiselenmene gerek yok demistim zaten

En İyi Kız Görüşü

• Tabikide kan testi herşeyi ortaya koyar ama içine boşalma olmadıysa korkma kist olabilir usutmuste olabilirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sonuçta sen takıntı yaptığın için test istemiş bence. Eskisi gibi adet oldun mu?

1|0
    0|0
  • Hayır endişelenmene gerek bir sebep yok. Hamile değilsin.

1|0
    0|0
  • Emin olmak icin

1|0
    0|0
  • Hamilelik icin erken kan testi lazim

0|0
    0|0
  • İçe boşalma olmadıysa hamilelik ihtimalin yok, karnındaki ağrı sebebiyle kan testi yapmıştır..

0|0
    0|0
    • 1ay

İçe boşalmayı bırak içe girme bile olmadı ama vajinama meni değmiş olabilir diye kuşkulandım

• 1ay

Soor?

• 1ay

yorumda olmaz tabiki...

• Evet

0|0
    0|0
  • testi nette bak
    hamile olma ihtimalin yok

0|0
    0|0
    • 1ay

İşte tedbir amaçlı gittim bende bakalım yarın çıkıcak sonuçlar.

• o test ne için miş ona bak

0|0
    0|0
    • 1ay

Gebe olup olmadığımı anlamak için istenilen bir hormon testi

• 1ay

O daha kötü 😭😭

• 1ay

Kötü bir şey değildir belki

• Ne kadad süre geçti ki ilişkiden

0|0
    0|0
    • 1ay

Tam 2 hafta

• 1ay

Şimdi gebelik testi yaptım negatif çıktı

• 1ay

Olması da çok zor ztn

Kızlar Ne Diyor 1

• korunmadan mı ilişkiye girdiniz

0|0
    0|0
    • 1ay

Açıkçası tam ilişki denemez. Ben onun penisi ile oynadım boxerının dışından. Elim penise değmedi yani. Ama sonra kendisi boşaldı ve boxer kumaşı ıslandı benim de elime ıslaklık geldi. Sonra ben o ıslaklığı unuttum çünkü elim kurumuştu ve vajinama götürdüm bir 5dk sonra falan. Böyle bir ilişkiydi de işte adet oldum. Sonra karnımın sağ ve sol tarafları ağrıyor diye gittim hgc istedi. Çarşamba günü sonucu almaya gidicem. Ama test yaptım 1 hafta arayla ikisi de negatif çıktı herhangi bir gebelik belirtim de yok.

• 29gün

Hayır hiç yaşamadık. Evliliğe saklıyoruz

• 28gün

oral- anal mı?

Yükleniyor...