Evlilikte cinsel isteksizlik yaşanıyorsa sıradanlıktan çıkmak için neler yapılabilir?

Cinsel isteksizlik günümüzün en büyük sorunlarından biri. ilişkileri ayrılma noktasına kadar götürebilmekte. Sizce çiftler seks dünyalarının daha renkli olmasını nasıl sağlayabilir?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• bu tarz büyük bir sorunun bir uzmandan yardım alınmadan çözülmesi oldukça zor diye düşünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• once sorunun kokune inmek gerek bazi kadinlar cinselligi sevmez bazi erkeklerin sevmedigi bazilari tacize tecavuze ugramistr istmz bazisi esine bir sey hissetmiyordur istemez bazisnn esi sadece kendini dusunyrdur esini tatmin etmyrsa istemez bazisinn esi sadece normalde ilgi gostermeyip seks yapinca gosteryrsa ilgi istmz bazilari fazla yemek yemegi sevmez tam tersne esi seviyorsa onun cinsel istkszlk duydugnu dusenblr ama duymyrdr az yapmk ona yetyrdur nedenini bilirsek ona gore cozum uretmek kolaydr

1|0
    0|0
  • ha birde yeni dogum yapmis ya da hamile oldugundan isteksizlk duyablr ben kadinlar acisindan cevap verdm erkekleri erkekler dusunsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• cinsel hayatı oluşturan evreler teker teker incelenmeli ,odada dikkati bozacak dış faktörler belirlenmeli ona göre çözüm aranmalı

0|0
    0|0
  • sıradanlıktan veya rutinden çıkmak için sanırım sıradan olmayan istekler cevaplanmalı...

0|0
    0|0
  • uzman bir hekime gidilmesi en uygunu bence farklı arayışlar evliliği bitirir ...

0|0
    0|0
  • Ara verin beraber p*rno film izleyin, cinsel istek artırıcı besinler tüketin birlikte yada bir otele gidin değişik birsürü alternatif var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...