Sünnet olmanın yararlari zararlari?

Internette dolasirken dikkatimi cekti bazilari diyo yararli bazilari zararli. Hadi tartisalim

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Zararı olarak internette hissi azaltıyor diyorlar ama hissi çoğaltıyor diyenler de var hangisi doğru bilmiyorum iki haliyle de denemek lazım :D yarar olarak okuduğuma göre kötü koku olmasını engelliyormuş iki taraf için de daha sağlıklıymış

0|1
    0|0
    • 1ay

iste bu yuzden sordum bende anlayamadim bir turlu johnny sina bile sunnet olmus yani 😅

• 1ay

Vardır bir bildiği :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Yok ya bir zararı. Aksine zevki arttırır. Sünnetsiz penisin başında deri olduğu için, kaplı yani deriyle başı. Eee, hassas noktamız da başı... Yani ondan dolayı sünnetsiz asıl zevk az olur. Ama açılınca başı deri gidince, delirirsin vajinaya giriş çıkışlarda. :D

0|0
    0|0
  • Sünnet olmanın sağlık ve hijyen açısından faydaları fazla. Kanser, fimozis, iltihap gibi problemler daha az görülür.

0|0
    0|0
  • Yararı, iltihap veya kanser riski en aza iniyor.

Zararı, ilişki sırasında daha az zevk alındığı söyleniyor.

0|0
    0|0
    • 1ay

cok ilginc bisi. bir yandan zarar bir yandan yarar

• 1ay

Johnny sins bile oldu yanin😅

• tırtık iyidir

0|0
    0|0
  • sünnet derisi iltabını önlüyor penis kaseri riski düşük oluyor

0|0
    0|0
  • Sen sünnet oldun mu

0|0
    0|0
    • 1ay

oldum la 😂😂sadece internette karsima cikti tartisilan bir konuymusta soruyum dedim

• 1ay

bir zararini gordun mu 😂

• Küçükken sünnet olunca penis boyu daha uzun oluyormuş

0|0
    0|0
  • Yararı penis iltihaplanması gibi hastalıkları önlemesi, zararı ise penis başının nasırlaşarak zevk seviyesinin düşmesi, mikrop kapabilme ihtimalinin olması ve daha bir çoğu.
    Ayrıca sünnet ibrahimi bir gelenektir, İslam'da farz değildir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...