REGL YÜZÜNDEN DURUM BU.. LÜTFEN Bİ ÇÖZÜM BULURMUSUNUZ?

26 yaşındayım ve son 8 yıldır toplasanız 10 kez adet olmuşumdur anlamsız şekilde kilo almaya başladım göbeğim kocaman oldu resmen 7 8 aylık hamile gibi duruyorum geceleri ateşten uyuyamıyorum.. Doktora gittim kilo vermen lazım dedi e tamamda yemeği kısıyorum zaten adet yüzünden kilo alıyorum nasıl durduracam bunu?

1|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Polikistik Over veya ona benzer bir yumurtalık kistin olma ihtimali çok yüksek. Arkadaşın da dediği gibi bir kaç kadın doğum uzmanına git. İlaç tedavisi ile atlarısın.

0|0
    0|0
    • 1ay

Polikistik over dedi zaten

• 1ay

Tamam da tedavi olmalısın. Doğum kontrol hapı ve bazı ilaçlar daha kullanmalısın ben tam bilmiyorum uzmanlık alanım değil.

En İyi Kız Görüşü

• Bende de aynı tatava kilo vermen lazım diyor ama kilo vermen için regl olman lazım diyor ne b*ktan bir döngü.. Soğan suyu kürü varmış benim zamanım olduğunda deneyeceğim.. İlaçla olmaya çalışıyorum bende.. Soğan kürü yapıp gayet iyi sonuç alan insanlar var düzene girdiğini söylüyorlar😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Adetle ilgili tedavi olmadın mı?

0|0
    0|0
  • Hormonal sisteminde bir sıkıntı var gibi. Endokrinoloji servisine gittin mi?

0|0
    0|0
  • Adet getiren haplar var doktorunu değiştir bu doktorun biraz tuhaf geldi.

0|0
    0|0
  • Afet yuzunden kilo nasil oliyo ya

0|0
    0|0
  • Senin kadınlık görevin bitmiş

0|1
    0|0
  • Kadın doğum doktoruna git sende bir sorun var

0|0
    0|0
  • Pek anlamam ama doğum kontrol hapının adeti düzenlediğini duymuştum bir dene istersen zararı yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu konu ciddi gibi gözüküyor. Hastane hastane dolaşıp, verilen bilgi ve tedaviden tatmin olana kadar çeşitli kadın doğum uzmanlarını ziyaret et.

0|0
    0|0
  • Hormon bozukluğu vardır bence endokrine git bide ultrasona girdinmi?

0|1
    0|0
  • Yemeni kısmıyorsundur öyle yapsan verirsin. Eğer gerçekten az yiyorsan pko olabilir araştır kilo aldırıcı bir hastalığın vardır ilaç kullanman gerektir belki

0|0
    0|0
  • çok kilolu insanlar adet gecikmesi yaşayabilir

0|0
    0|0
  • Kist vardir belki baktirdin mi

0|0
    0|0
  • spor yap birde bitki çayları iç canım geçmis olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...