Arkadaşlar bana akıl verin lütfen evlenmek üzereyim aklım karışık?

Selam arkadaşlar hayırlı akşamlar olsun beni sakın art niyet ile dinlemeyin ben bundan bir sene önce erkek arkadaşım ile ilişkiye girdim ama bir kanama söz konusu olmadı daha sonra pek umursamadım Şu an 21 yaşındayım şimdi evlenmek istiyorum ama korkuyorum açıkçası akraba evleneceğim kişi ayrıca yurt dışında yaşayacağız yine kanama olmayacak ve ben bunu nasıl anlatacağım cocuga haklısınız pişmanım yaptım bişey aptallık bende ama büyüklük edip siz akıl verin bana dalga geçmeyin ciddi olun lütfen 🙏 kız değilim diyemem, benim kanamam olmadığı içinde rahatım biraz ama elin memleketin de nasıl kanıtlarım bu işi nasıl anlatırım cocuga. Çocuk da benim yaşlarda lütfen büyüklük sizde kalsın..

0|0
15|33

En İyi Erkek Görüşü

• açıkla böyle böyle de sevdim yüz üstü bıraktı sahip çıkacaksan utandırmam yüzünü yere eydirmem de

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kanaman olmayacaktır muhtemelen iyi rol yapman gerek. Endişeli korkulu davran kıvran girince içine inle hatta ağlayabilirsen ağla ki inandırıcı olsun. Neden kanamadığını sorup üstüne gelirse bu kez ağlayarak lavoboya gidip herhangi bir yerine çizik atıp kanat ve çık ona göster yeterli değilse muayene ederiz de jsjsj kadınsın kandırısın onu hadi kolay gelsin 😄

1|0
    2|0
    • 1ay

Iyide adam demez mi bu kan niye penise falan bulasmadi..

• 1ay

@Eskiya21 bilmem galiba erkekligi premium kulluk saniyolar ;)

• 1ay

@Ebruylr Ben öyle erkege erkek demem malesef😊

Erkekler Ne Diyor 32

• Yabancı ülkeden geliyorsa o da yapmıştı boş ver :D

1|0
    0|0
  • Selam mazlum,

Hayırlı akşamlar olsun. Bu işler sakat. Neden evleniyorsun bilimyoruz ama kendin gibi durumda olan bir kerhaneci ile evlenmen lazım.

Yoksa karşı tarafa büyük bir haksızlık yapmış ve vicdan azabı çekmiş olabilirsin.
    Karşı tarafa söyle, hiç karı kızın ırzına geçtin mi de. Geçtim der mi? Bilemeyiz ki.
    Bu işler kördüğüm...

0|1
    3|0
  • önce bir jinekoloğa görün bak bakalım o ne diyecek.

1|0
    0|0
  • Muayene ol bence. Esnek olabilirsin.

0|0
    0|0
    • 1ay

Nasıl olacağım arkadaşım yapan var mı nerde yapıyorlar ne diyeceğiö bilmiyorum

• 1ay

Özel hastaneye git. Jinekolağa söyle muayene eder seni. Kanama olmadıysa esnek olabilirsin daha önce.

• Yüksek ihtimalle esnek kızlık zarınız var fakat bunu kafaya takacak birisi ise müstakbel eşiniz ciddi problem olabilir. Bir de akrabam diyorsunuz daha da ciddi bir durum. gynobusra@hotmail. com bu adrese bir mail atar mısınız. Kendisi jinekologdur. İsmi Büşra. Durumu anlayan bir mail atın o size yardımcı olacaktır. Mail adresini benden aldığınızda iletirseniz kardeşi gibi ilgilenir İnşallah.

0|0
    0|0
  • oturtup karşına uygun bir dille anlatıcaksın. bizim niyetimizin faydası olmaz sana karşında ki adamın niyeti önemli

1|0
    0|0
  • Jinekoloğa git, bakire olup olmadığını öğren. Bakire değilsen kızlık zarını diktir. Ya da ilk gece birleşmenizi adetinin son gününe denk getir. Ama bütün bu opsiyonlarda eşini aldatmış olacaksın. Onu da hesaba kat.

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yapma şanslısın yurt dışında yaşadığına göre böyle şeyleri takmaz zaten vajinam esnek dersin en kötü kanama olmaz biliyorsun esnek vajinada kanama olmuyor

1|0
    0|0
  • Bişey dememiz senin sorunu çözecek mi merak ettim. Git bir baktır bu kadar endişe edeceğine

1|0
    0|0
    • 1ay

Nasıl baktıracağım ki

• Doktora gidin birlikte

0|0
    0|0
  • kızlık zarın esnek olduğu için bozulmamış eğerki normal olsaydı kesinlikle ilşki esnasında anında kan gelirdi çünki kızlık zarı vajinanın girişinde birkaç cm içerdedir sadece seninki esnek oldu için bozulmamış emin ol için rahat olsun...

0|0
    0|0
  • yurtdışında yaşıyorsa boşver takma orda bunu yapmayan kımse yok çevremden bılıyorum. bızım köyün yarısından fazlası yurtdışında. ki ordakı erkekler böyle seylerı takmıyor kafan rahat olsun!

0|0
    0|0
  • Tecrübeli ise penis girmiş vajinayı kanama olsada olmasada anlar

1|0
    0|0
  • iyi de kızım neyi kanıtlıycan bakire olduğumu desen zaten değilsin öbür çocukla yaptım onlada kanamadı onu mu kanıtlıycan

0|0
    0|0
  • Elin memleketindeki doktorlarinda esnek kizlik zarindan haberi vardir kanamayinca bende anlamadim bir doktora gidelim de durum ilk defa basina gelmis gibi gittiginiz doktor soyler zaten onunda ici rahat eder

0|0
    0|0
  • yaptığının ki küçükmüydü.. muhtemelen esnek yine aynı sey olursa dr da teyit alıp esnekliğiyle alakalı sorun yaşamazsın diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Esnek seninki zorlarsa kanayacakdir

0|0
    0|0
  • bunu önceden düşünseydin keşke :/

0|0
    1|0
  • adet gunune denk getir bari

0|0
    0|0
  • Kadınların yorumlara bakıyorum da alayınız mı k*şar anasını satıyım.

0|0
    0|0
  • severek evleniyorsun adam da seni seviyorsa
    zarım esnek dersin

0|0
    0|0
  • Belki esnektir zarın ya da tam girmemiştir içine

0|0
    0|0
  • Çocuğu seviyor musun

0|0
    0|0
  • Ozele gel anlattim sana burda olmaz

0|0
    0|0
  • Si ki şip geziyosunuz sonrada pişmanım diyosunuz. Dürüst ol neyse onu söyle

0|0
    0|0
  • Hertürlü belli olucaltır

0|0
    0|0
  • Illa onunla mi evlenmen gerekiyor

0|0
    0|1
  • peki kardeş ben sana sorayım iliskiye girerken bize sordunmu olup bitmiş iş pişmanım yok yaa güzelce anlat çocuğa derdini belkide sıkıntı. yappa der nerden biliyorsun almayacağını sen dua et ailene soylemesin

1|1
    0|0
  • yaparken bize mi sordun şimdi bizden yardım bekliyorsun dostum

1|1
    0|0
  • Ksc yaşında yaptın ve adet oluyor muydun o zamanlar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 14

• Hic bisey soylemeden evlen. En dogrusu bu. Zaten kanama olmamis.

1|0
    0|0
  • Bu kadar kafana takıyorsan o gün gelmeden bekaret testi yaptır bence. Zarın esnektir belki yırtılma olmadığı için kanama olmamıştır. Tam olarak öğrenmiş olursun

0|0
    0|0
  • İlk gece kanama olmadigi cok oluyr birsey soyleme cogu kez gelmiyr zaten

0|0
    0|0
  • Adet olacağın gün gerdege gir. Olsun bitsin.

1|0
    1|1
    • 1ay

Nasıl ayarlayacağım ki onu belli olmuyor benim ki

• 1ay

@Türbanlove Lan süslüman. Kocan seni aldatsa hoşuna gider mi? Senin bu dediğinin de aldatmaktan farkı yok. Bakire olmadığını eşine sösylememek için adet günü eşiyle ilişkiye giren bir kız kul hakkı yemiş olmuyor mu? Bu durumdan eşinin ne suçu var len ! Olsun bitsinmiş. Sana oldu bitti tapıp seni çok fena kandırsalar hoşuna gider mi? Ne de olsa oldu bitti yapmış olacaklar sana
      Birde süslümansın kıza verdiğin tavsiyeye bak. Süslüman olduğun için seni engelliyorum. Koduğumun basit süslümanı.

• Emin olmak için öncelikle bir doktora görün derim. Sonra diktirme diye birşey duydum öyle birşey var galiba onuda bir Arastir

0|0
    0|0
  • büyük degilim büyüklük bence sende kalsın kul hakkına girme derım

0|0
    0|0
  • Ne kadar şanslıyım

0|0
    1|0
  • Bende de buna benzer durum var. Yorumlarda bahsettiğin gibi ilişki öncesi yarim saat öncebiraz kanı içine damlatmak mantıklı gibi, kan pıhtılaşmaz bence öyle ilk defa sizden duyuyorum. Kesme biyerini sakın

0|0
    0|0
  • Eskiden yapmışsın bir hata şimdi yine hata yapma. Adamı kandırma. Evlenmeden önce bir ilki yaşadığını çok pişman olduğunu söyle.
    Bu hayatta hiç bişey gizli kalmaz. Sonra çok pişman olursun. Geri dönüşüde olmaz tamamen biter.

0|1
    0|0
  • Diktir kızlığı o zaman

0|0
    0|0
    • 1ay

Burda yapan var mı bilmiyorum

• Afedersin bazen hani basi girdi muhabbeti oluyor oyle bit durum mu yoksa baya baya iliskiye girdin olmadi mi kanama?

0|0
    0|0
  • İlişkiye girmişsin daha neyi kanıtlayacaksın.

0|0
    0|0
  • mast yaparken oldu de yanlışlıkla

0|0
    0|0
  • Bende de ayni sorun var ilk geceyi nasil atlatcam bilmiyorummmm

0|0
    0|0
    • 1ay

Olmaz işte öyle ayıptır bizde söylenmez baktırsam diyorum doktor yok Allahın dağındayım resmen doğuda özel klinik yok

• 1ay

Beceremem ki canım cok acır öyle hem

• 1ay

Baska bsy gelmiyo aklima canim..

Yükleniyor...