Erkekler, vaginamin dıs dudaklari asimetrik. Estetik ameliyatla duzeltilebiliyor. Yaptırmalı mıyım?

Labioplasti oluyor. Aslında rahatsız edici ama bunca yıl yaşamışım.. bir de eşiniz evlenmeden önce böyle bir ameliyat gecirmis olsa Size problem teşkil eder mi?

0|0
0|23

En İyi Erkek Görüşü

• Genel anlamda hicbir erkek vajinanın şeklınden cok işlevine onem verir yani şeklinin nasıl oldugu cokta onemli değil. Ama kadınlarda nedense boyle bir algı var vucut sekıllerıne ve gorsellıge cok onem vermeden kaynaklanıyor. Mukemmeleyetcılık baglamında. Vajınası bile kendi gözüne hos görünmeyebiliyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• biz hepimiz taş gibiyiz de senin asimetrik dudaklarını beğenmiycez olduğun gibi sev kendini karşındaki öyle sever yatma bıçak altına

2|1
    0|0
  • Çok dert ediyorsan ameliyatı ol. Zaten lokal anestezi ile yapıyorlar 5 dakika bile sürmüyor. Sonrada bahsetme kimseye şöyleydi böyleydi diye. Ne gerek var yani ;)

1|0
    0|0
  • Yaptir tabi kocan elin yuzune nasil bakacak!

1|0
    0|0
    • 1ay

Kırdın beni

• 1ay

Neden mantıksız olsun ki
      Estetik bir problem. her nasil jilet değil ağdayı tercih ediyorsanız orası icin aynı o sekil

• 1ay

Sandiginiz kadar buna deger veren erkek yok! Belki omrunce uc bes kere gorecek.. rahatsizsaniz yaptirin kocanizi ne ilgilendirsin! Siz dort dortluk kadin olmayi boyle degil yurejle beyinle ahlakla becetiyle saglayin.. tip fizik yemin ederim gelip gecici.. en mukemmel seye sahip olun bir zaman sonra dogumda falan bozulacak zaten... cok cok degerli seyler var..

• Sonuçta senin psikolojin önemli. İç dudaklar belirgin mi dışardan?

0|0
    0|0
  • çirkin duruyorsa bence yaptırmalısın öyle sarkık dış vajinayı hiç bir erkek sevmez

1|0
    0|0
  • Gitbi araştr bre zındk

1|0
    0|0
    • 1ay

Araştırdık iste mk. Labioplastik cerrahi neyine basmiyosun

• 1ay

Yaa genel bir kamuoyu yoklamasi da mi yapamiycaz evet ya da hayir denir neden bunkadr kastınız anlamadım

• 1ay

Genel değil Erkeklere hitap eden bir soru tepkim buna Ayrıca Allahın bahşeti birşey kendini hatalarnı görme ve sev sevki hata yapma bcm

• Cinsel birleşme esnasında canını yakmıyorsa eğer, sıkıntı olmaz. Estetik olmana gerek yok. Ama çok aklına takılıyorsa yaptır. Ama dr'a iyi tembihle iki dudak da birebir aynı olmalı operasyon sonunda :)

0|0
    0|0
  • Görmeden birsey diyemem

1|0
    0|0
  • Millet vajina bulamıyor asimetriğine bakmaz kimse emin ol karanlıkta hepsi aynı boş ver yani :D :D

0|1
    0|0
  • aman onu da düzelttirin. iyi ki oraya da ruj filan sürüp makyaj yapmıyorsunuz mk!

1|1
    0|0
  • Bence bunun için ameliyata gerek yok. Seni seven erkek yatakta zaten vajinana bayılır.

0|0
    0|0
  • Çok basit bir operasyon ama cerrah çok önemli

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet basit. Ancak gerekli mi sizce, idare mi etmeli

• 1ay

Açıkçası kimse mukemmel değil herkesin kusuru var ama gorsellik takdir edersinizki çok önemli böyle bir imkan varsa neden olmasınki ama dedim ya cerrah çok önemli eski kız arkadasimda bu operasyonu geçirmişti ama cerrah beklenen görselliği sağlayamamıştı

• Boşversene ya

0|0
    0|0
  • Ameliyatsız olmasını tercih ederim

0|0
    0|0
    • 1ay

Herhangi iz kalmıyor ama laser ile kesiliyor, soylenmese anlamazsın o şekil. Yine de mi

• 1ay

Bence gerek yok belki zevk alman azalacak dudaklar biliyosun zevk alma noktan

• Bence güzeldir yaptırma bişey

0|0
    0|0
  • Yaptir hele

0|0
    0|0
  • o nasıl oluyor görmek lazım merak ettim

0|0
    0|0
  • Görmeden birşey diyemem resim falan olsa

0|0
    0|0
  • Erkekler ne bilsin sanki vajinasi olan erkekler

0|0
    0|0
  • gerek yok bence

0|0
    0|0
  • Bildiğin kesiliyor iz kalmaz mı

0|0
    0|0
  • Benim için problem evlenmezdim yani. Ne gerek var Allah seni nasıl yarattıysa o en güzelidir ameliyata falan gerek yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...